Skocz do zawartości

Kop dla mp 5.16


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry dół , dobra średnica ,dobra dynamika, problematyczna cena.

Na swój użytek ( bardziej swoich klientów ) , posiadam ekwiwalent o zbliżonych cechach ( wole tak napisać , niż dyskutować który lepszy :wink2: ), sygnowany bardzo prestiżową firmą w USA, za połowę ceny.

 

ale i tak pewnie się nie dowiemy co to za przetwornik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bawimy sie w rebusy ha no dobra , mam nonoblok 500/1 na sub nie potrzebuje glosnika mocniejszego jak 300/400rms wiec prawdopodobnie go zostawie tak wywnioskowalem po waszych podpowiedziach w innym temacie,wracając do wątku czy jest przebicie nad jl slash , stega k2 lub tego zapco z150 2x75 .Pytam bo mam w aucie 4 kanalowego jl 450/4 i zasila on tylko mp 5.16 , 2 kanaly odpoczywaja lub zrobic tak ze z jl 2x75 na wofery a z mocniejszych kanałow mostek 1/300rms zasilic 10w3v3 albo go poprostu sprzedć i kupic stega lub zapa na wofery ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Stega ale nie stawiałbym go w szereg z xtantem. K2.02 gra pewnie jak mniejszy brat 2.01 na suba fajna sprawa lecz na woofery tym bardziej w dwóch drogach bym go nie pchał. Do tej pory nie zakupiłem sobie tych sławnych 5.16 choć nadal poluję na okazję więc nie wypowiem się na ich temat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do Stega ale nie stawiałbym go w szereg z xtantem. K2.02 gra pewnie jak mniejszy brat 2.01 na suba fajna sprawa lecz na woofery tym bardziej w dwóch drogach bym go nie pchał. Do tej pory nie zakupiłem sobie tych sławnych 5.16 choć nadal poluję na okazję więc nie wypowiem się na ich temat.

 

Racja cos lepszego piekniejszego zepnę z tymi mp 5.16 , mysle ze zapco z150 2x75 starczy wofery nie sa az takie wymagajace ,a stega moze na jl 500/1 zamienie zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swój użytek ( bardziej swoich klientów ) , posiadam ekwiwalent o zbliżonych cechach ( wole tak napisać , niż dyskutować który lepszy :wink2: ), sygnowany bardzo prestiżową firmą w USA, za połowę ceny.

 

Ja bym w ciemno strzelał że to ... no ale dziś niedziela i nie strzelam ;)

A ja sobie strzelę, a co mi tam :P

 

Infinity Kappa 6.1 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz jakiś model wooferów podwoi swoją cenę na rynku wtórnym :rotfl:

Smutna wiadomość , na chwile obecną w naszym kraju dla tych głośników nie istnieje rynek wtórny :zakrecony:

 

ja tez i alle juz mam odpalone :cwaniak:

jw

Dziś słuchałem Degosów Master pod braxem z ht1 na górze. Kop to mają okrutny trzeba im przyznać. Jeżeli ma coś zagrać podobnie do masterów i kosztować 1/2 ceny to ufff, wypłaty w tym miesiącu nie będzie

Zdaje się , ze pod tą datą nie obchodzimy Prima Aprilis :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...