Skocz do zawartości

Instrukcja do Alpine 7906r


disaster3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ma ktos z Was w pdfie instrukcje obslugi do Alpine 7906r? NIgdzie nie moge znaleźć w sieci a jesli juz gdzies jest to na platnych serwisach? Jesli nikt nie ma to trudno trzeba bedzie kupic. Ja jestem z tych co lubią czytać instrukcje. Moze byc po angielsku, niemiecku, polsku......

 

Z góry dzieki,

 

Pozdrawiam,

disaster3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewasz tam znaleźć?

Powinienem gdzieś mieć oryginalną, papierową. Poszukam. Ale faktycznie - za wiele tam nie znajdziesz ;)

 

e tam, czepiacie sie :P :P :P , lubie sobie poczytac i przegladac manuale. Niespodziewam sie tam znalezc cudow ale poczytac mozna :ok::P

 

Mam ale niemiecką :)

daj maila :)

 

b.kozieradzki@derby.waw.wpl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wysłać bo odrzuca :(

ile możesz przyjąć ?? bo plik 3MB ...

Tu jest wrzucona ...

Instrukcja Alpine 7906r

http://www.sendspace...c77e6d1294a5ce2

 

dzieki wlasnie zassałem

 

Bartek może zwtotki znajdziesz albo przynajmniej opóźnienia :lol:

 

poszukam jak ustawić zegarek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Na 99% jest to kieszeń oryginalna z tym, że brakuje opisu właśnie tych pinów które u Leszka są zaznaczone jako "nie wiadomo do czego" tzn. według Jego też są tylko nie zna ich opisu (kolory przewodów też się zgadzają). Edytowane przez Grzegorz1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super, to czekam w takim razie na zdjecie. Nie wiem wlasnie z jakiego radia jest kieszen, bo nie ma zadnej naklejki, generalnie Wpialem sie (w zasadzie Grzegorz1969) w 3 kable kostką ISO (czerwony, zółty i czarny). Poza tym są jeszcze pomaranczowe (wg kostki to (Ilumination, Dimmer itd) ale nie wiem czy cos takiego 06r posiada i niebieski - to chyba antena. Poza tym luzem jest bialy z niebieskim paskiem (czy niebieski z bialym paskiem) wiec sądze ze jest to remotke'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...