Skocz do zawartości

CarAudio by arcziflo :D


arcziflo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mike21, nie pisalem ze jest z najwyzszej serii (tylko porownywalem z tym radiem :!: ) ale ma wbudowany procek i dlatego porownywalem. nigdzie nie napisalem ze ten model jest z wysokiej serii. Jak to jest niska polka to nie mamy o czym piac :) . Niska polka kosztuje do 500zł

 

 

"ale powiem ze nie ostrzy u gory jak alpine z wyzszych serii"

 

podany przykład :P 9812

 

"Jak to jest niska polka to nie mamy o czym piac :P "

 

Czyli 9812 to srednia półka tak? To w taki razie jakim radiem bedzie alpine F1? do 500zł to radio MM tzn marketowe. Sam mam alpine 9835r i mysle ze jest to nisko-srednio półka nie patrzac że jest to dosyc stara linia i swego czasu troche kosztowała. Będzie nas stac na Denona to będziemy mogli mówic ze mamy radia z wysokie półki o tych wymienionych w tem temacie raczej nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 400
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mike21, zawsze i wszędzie przedział cenowy i jego klasyfikacja jest rzeczą umowną. Dla różnych ludzi różne modele będą się znajdować na różnych półkach w zależności od ich portwela, wiedzy, obycia, wrodzonych umiejętności pojmowania świata :P

 

Zresztą radia możemy poza klasyfikacją półkową oceniać pod kryteriami ich przeznaczenia, ogólnodostępne markety, radia low-endowe i high-endowe. W każdej z tych kategorii po kilka półek cenowych :)

 

Tak mi się wydaję.

 

A teraz stanowczo apeluję o zakończenie OFF TOPU! :)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie no nawet ładnego zdjęcia nie umiesz zrobić...

zobacz jak moje fotki tego pieca wyglądaj :P Przecież to hańba dawać fotki z tak dużym iso pieca który ma jedną małą ryskę :P

Chyba pieca w takim stanie nigdy nie miałeś co :/ Jak nowy :P Tylko jak zobaczę jakąś nową ryskę to ubiję Cię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arci mówiłem żebyś foty robił przy naturalnym świetle, a nie żeś latarką poświecił i wyszło jak wyszło:P

Swoją drogą, to piękny wzmacniaczyk i stan wizualny widzę perfect. Lubię jak ktoś dba o sprzęt,a nie tylko pieprznie do bagaja razem ze szpadlami i widłami:|

To się ceni :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piecyk naprawde piekny stan kolekcjonerski no i zostanie u mnie na dlugi czas

 

Bo ci jeszcze ktoś uwierzy :)

Nie ma mnie miesiąc a ty wymieniłeś cały swój sprzęt chyba ze 3 razy...

 

montuj montuj bo w końcu majówka blisko!

 

Zapomnij do maja daleko :)

 

Arczi a ty co w domu leży Sony H ileś tam (nie pamiętam) twierdzisz, że zapalony fotograf z ciebie a telefonem zdjęcia robisz? WSTYD! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...