Skocz do zawartości

CarAudio by arcziflo :D


arcziflo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 400
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pleksa fajnie wygląda podświetlona!

 

Sama plexa bez Grawerki szału nie robi. CO innego jak jest grawerka i diody FLux

 

 

wlasnie maja byc te naklejki lodowe takie napisy :wstyd: podswietlenie delikatne czerwone (bedzie burdel a co tam :wstyd: ) od spodu tak zeby cienie delikatne byly tylko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kilka diodek z odpowiednio dobranymi rezystorami(co by za mocno nie świeciło) no i elegancko będzie. można by się pokusić jeszcze o potencjometr wtedy możnaby regulować natężenie światła :wstyd:

 

 

nowe pomysly zastanawiam sie czy nie przygotowac auta do SQL i poszalec w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie maja byc te naklejki lodowe takie napisy :D podswietlenie delikatne czerwone (bedzie burdel a co tam :D ) od spodu tak zeby cienie delikatne byly tylko :D

 

Nie bedziesz miał takiego efektu jak grawerka ale cena za naklejke wyjdzie max 5 zł a grawerka swoje kosztuje

 

[ Dodano: 2009-03-03, 09:12 ]

nowe pomysly zastanawiam sie czy nie przygotowac auta do SQL i poszalec w tym roku

 

W której klasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris, wiesz napewno w najnizszej :D jak wystartuje to bedzie moj dziewiczy czynny udzial w zawodach :D

 

Tylko zastanawiam sie czy nie dac jakiegos piecyka na tweetery i aktywnie pociac na zwrotce z audio arta napewno by cos to dal :D ale musze to przemyslec :D Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
ale przecież możesz głośniki puścic w aktywce i regulamin nic do tego (mozna nawet stroić pasywne zwrotki- i to jedyny element w który można technicznie ingerować, puszczanie w aktywce nie jest ingerencją) ciekaw jestem tylko czy zmieścisz sie kategorii mini bo ja już przekroczyłem ten limit (trzeba dawać ceny detaliczne nowego sprzętu, lub ostatnie oficjalne ceny dystrybutorów i z tym jest największy problem)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1grzecho, dego jeszcze sa ale moze sie cos zmieni. mysle nad czyms innym :D

 

Radio sie zmienilo na JVC AVX2 :/

 

 

valenti.no, narazie nic nie puszczalem aktywnie :( ,ysle nad innym systemem bo za dlugo juz mam dego :D

Pozrawiam :D

 

[ Dodano: 2009-08-28, 20:55 ]

No i SE wylądowały w skrzyniach BR

post-1-1243964933.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś jeszcze podłącze sterowanie dls na kablu :) no i w przyszłym tygodniu biorę się za zabudowę piecy. Pozdrawiam

 

EDIT

sterowanie podpięte :D no i jak mówiłem mile mnie zaskoczyły SE w BR :P sa bardziej punktualne i bardziej życiowe niż w CLOSED :P czuje, że dopiero czuć jakość tych głośników :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zergus, schemat hym :P musialbym rozrysowac bo ja to robilem tak ze patrzylem ile mam materialu i docinalem :rotfl: i w trakcie liczylem litraz ale ma 60L i 34Hz (jedna skrzynia :/ )

 

szerokosc 52cm wysokosc 43 a glebokosci :P 37 na dole i 27 u gory Cos kolo tego :P Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...