Skocz do zawartości

CarAudio by arcziflo :D


arcziflo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm rury pcv jako komory dla mds?Jesli o to chodzi to dokladnie o takim rozwiazaniu mysalem zeby zastosowac u siebie.

 

Noom dokladnie o to mi chodzi http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif i ladnie oprawic wszystko zywica :D

 

 

Troche pracy dzisiejszej :D bedzie jeszcze zywica :D i oprawienia troche :D

post-1-1211897733.jpg

post-1-1211897734.jpg

post-1-1211897735.jpg

post-1-1211897736.jpg

post-1-1211897737.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 400
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ja się martwiłem, że mi głośniki na dystansach nie wejdą pod oryginalne boczki :D

To co widzisz to tylko zasłona dymna Tak naprawdę to są rynienki kanalizacyjne :Dhttp://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja się martwiłem, że mi głośniki na dystansach nie wejdą pod oryginalne boczki :D

To co widzisz to tylko zasłona dymna http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Tak naprawdę to są rynienki kanalizacyjne :D :D :D

 

Wiesz :D jak Ci sie zachce cos grubszego to walisz w drzwi :D haha

 

A tak naprawde to dopiero poczatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł z tymi rurami PCV :)

Ja zrobiłem całe panele z włókna i żywicy oparte na oryginalnych kieszeniach, a głośnik ma się trzymać na pierścieniach z wiórówki, ale zdaje mi się, że Twoje rozwiązanie byłoby lepsze ( szczelniejszy tunel :) ).

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego rodzaju zywicy bedziesz uzywal? Polimel, Epidiam czy Epoksydowa? bo jezeli Polimel to mozesz sobie odpuscic nie bedzie sie trzymal pcv na pewno :) wiem bo pracuje w stoczni jachtowej i tam taka wlasnie mamy wiec na moje oko Polimel odpada na wstepie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego rodzaju zywicy bedziesz uzywal? Polimel, Epidiam czy Epoksydowa? bo jezeli Polimel to mozesz sobie odpuscic nie bedzie sie trzymal pcv na pewno :) wiem bo pracuje w stoczni jachtowej i tam taka wlasnie mamy wiec na moje oko Polimel odpada na wstepie :)

 

Dzieki za cenna rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc mam wątpliwości czy to wszystko nie będzie chodziło. Same wkręty blaszki mogą po pewnym czasie zacząć chodzić. Jednak każdy pomysł jest dobry i będzie trzeba odsłuchać tego specyfiku kanalizacyjno dźwiękowego :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc mam wątpliwości czy to wszystko nie będzie chodziło. Same wkręty blaszki mogą po pewnym czasie zacząć chodzić. Jednak każdy pomysł jest dobry i będzie trzeba odsłuchać tego specyfiku kanalizacyjno dźwiękowego :)

Pozdrawiam

 

greg-si mowie Ci trzyma mocno :) zreszta bedzie klejem PCV do dystansu przytwierdzona jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej zywicy to jesli masz jeszcze jakies czesci tej rury pcv to zrob sobie probe :) i zobacz co bedzie sie dzialo czy bedzie dobrze przylegalo i na wskutek mechanicznych czynnikow nie bedzie odchodzic. Metoda prob i bledow najlepsze wyjscie :) zycze powodzenia w dalszych pracach Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha i dźwięk będzie jak z dupy :) (kanalizacja)

hahah

Nie no żart.

 

Nałóż rajstope na to i jedziesz kila warstw żywicy :)

 

Wiem wiem :) ale po weekendzie bo teraz mam za duzo pracy :) no i musze jeszcze przyciac troche PCV bo za bardzo wystaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, No trochę się wystraszyłem bo nie mam za wiele czasu na takie kombinacje jak Ty. Myślałem szczerze, że to zwykłe 16-nastki i po prostu je włożę w drzwi i będzie spoko. Teraz już taki pewny nie jestem...

Jeśli chodzi o suba to gra na prawdę konkretnie. Wiaterek ostry robi o co Ci zresztą chodziło. Ja wolę po prostu zrównoważenie tonalne itd. SQ jest dla mnie :) Rozwaliło mnie zręcz to, że od wstrząsów płyta wpadała w wibracje i przestawała grać :) No i nad elktryką musisz ostro popracować.

 

PS

Pierwszy telefon Arcziego do mnie brzmiał: "Nie masz kabli rozruchowych bo aku mi padł..." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh to pierwszy telefon był w deche :) no prace ida do przodu ja tez myślałem ze załatwię sprawę głośników w ori atrapach i zonk wystawały no nic może tez powalczę z nimi

 

fajnie arczo pniesz sie do przodu będe próbował cie gonić :):)

 

 

No :) chomiki sie zmeczyly :) hehe moze jeszcze nie jest wszystko zapiete na ostatni guzik ale juz gra :) zadowalajaco :) re jak wiadomo do normalnego sluchania jest skrecony :) zeby go nadgonic mysle ze postrzebowalbym ze 3 konkretne systemy z przodu :) Pozdrawiam

 

 

No i sa Helixy zwrotki + twettery :) i jak wygladaja zamontowane MDS06 :)

post-1-1212080739.jpg

post-1-1212080740.jpg

post-1-1212080741.jpg

post-1-1212080742.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakoś ukierunkowane woofery? Jeśli nie to możesz je lekko ukierunkować w górę.

 

Mam prosto w nagawki :) no i czuc jak lataja :) od samych MDS :) nie wiem czy da rade w gore :) bo tam i tak ledwo sie zmiescily te PCV :) na styk. Dlatego raczej zostanie jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł, oryginalnie, ale tak troszke śmiesznie wystaje :)

 

 

jeszcze beda z 1cm schowane bo to bylo do przymiarki a ze teraz mam sesje :) to brak czasu sie pojawial :)

 

No to jest koncepcja :D bedzie na tapicerke naciagnieta filia :) zeby nie uwalic :) pozniej wszystko wkrece spowrotem :) z grubej tektury powyczinam wzor ktory bede chcial uzyskac na zejsciu sie tapicerki z dystansem :) poczym kartonik nasacze zywica :) . Pozniej naciagne bacine ponczochy ladnie i dokladnie no i przyjdzie na to zywica :) w przyszlym tygodniu sie biore :D pozdrawiam :D

 

 

A tutej moja koncepcja zabudowy :) oczywiscie piece beda zabudowane zycica bedzie wszystko oblane i ksztalt bedzie wytyczony dopiero jak bedzie ta podstawa :)

post-1-1212168774.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...