Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie to co wstępnie niedziela 20 ??

 

Asikson w czwartek zawitają u mnie proxy t2 :D trzeba będzie skrobnąć pod nie słupki i pewnie wiesz kogo poproszę o pomoc :D:D:D

 

Hah, jednak sluzbowe bedziesz ryć? Zalatw dobre zaplecze, ja kupie co trzeba i razem zrobimy, no problem, Tylko tak sie zastanawiam z moimi bo jednak kupie te helixy a one maja inna srednice. Pod nie od razu bede rezac. Zakup to kwestia czasu, tylko mandat zaplace:D

 

PS

bedzisz dzis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :super: Jednak będę ryć :) zaplecze będzie na pewno dobre :) . Helixy są naprawdę fajne grają całkiem przyjemnie nie tracąc dużo detalu , myślę że pod amą ładnie się zgrają, średnica membrany jest taka sama 25mm jedynie mogą się różnic wymiarami zewnętrznymi , ale tego nie wiem do końca ...

 

ps. No pewnie że będę , trzeba uświadamiac innych co oznacza porządny wzmak :P:P( ale słoma teraz wyszła :zglupkiem: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wybebeszone, 5 kwietnia na spawanie, przy okazji zaleje tworzywem podłogę i wygłuszę budę do końca.

W między czasie montowanie słupexów pod Morele.

Mam nadzieje że na spot 24 będzie turbo profi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz ogarnąłem dzis na miescie najlepsze cięcia, ale wkurw*** mnie ten tweeter mimo wszystko, drze jape jak bym nie ustawil, nie moja charekterystyka. Chyba odpuszcze te helixy i wciagne te focale albo jakas altrnatywe i bede mial chociaz co robic;D. żywica i szpachla to mój żywioł, zwłaszcza jak sie nie wyrabiam i zasycha na pędzlu przed całkowitym nałożeniem... Jak sobie przypomne te boje to w sumie znow bym sie pobawil w jakies karmniki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...