Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... tak jak mówione 19 luty proponuje godzine 12:30 jako początek :) A co do miejsca, no chyba parking na carefour byłby ok co? Wybierzmy sobie pięterko tylko :)

 

to za wczesnie ja myslalem co godziny wieczorne ze wiekszosc bedzie juz po pracy. tak na 20.00 parking i tak oswietlony i zadaszony cerful na turzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

spoko... światło się załatwi, wezmę 3 lampy studyjne 500Ws i agregat albo pozycze zasilacz plenerowy Elinchrom'a :D. Zartuje oczywiście, popstrykam troche, wezme moje systemówki na radiu więc swiatlem nie ma co sie martwić... Mi 19ego o 20:00 pasuje, a ci co mogą wczesniej to zapraszamy - ja już pewnie po 19 bede sie błąkał, a jak nikogo nie bedzie to sobie na zakupy skocze :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 IMHO troche za późno, zanim się zbierzemy, pogadamy, posłuchamy to 24 wybije jak nic. A część z nas (np. ja) kawałek do domu powrotu jeszcze będzie miała :) Ale tak czy siak się pojawie, z tym że nie mam pojęcia czy cokolwiek zdąży u mnie zagrać :D

 

Data jak najbardziej OK, kwestia godziny tylko do ustalenia.

Edytowane przez mamusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy o 2h wcześniej się jakoś ustawić, tak na 18, przecież to żaden problem :) Wydaje mi się że kwestia posłuchania w tak małym gronie to jakoś 2-3h max :) Ja do domu z miejsca spotu mam 50km więc jakoś jeszcze luzik, mam tylko nadzieje że nie będzie za ślisko :) No i nie skończy się to późno ponieważ drugi dzień szkoła :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio 100km równo zrobiłem w 45 min jadąc z Czaplinka przez drawsko chociwel do siebie do domu, w kierunku szczecina :) Więc myślę ze dasz rade :) Jeszcze taką drogą :) Jak boisz się ciemności to sie przyznaj po prostu nie będziemy się śmiać :D Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, może tak troche nie halo ale będzie może kilku kolegów ode mnie plus ich znajomi, chcą zobaczyć jak wygląda taki zlot CA, pochwalić się pewnie swoimi subami (bo na nic wiecej bym nie liczył) i takie tam :) Chyba nie będzie nam to przeszkadzać no nie?? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...