Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

auto grac ma, a nie jezdzic jak dla mnnie. To ze jezdzi to ja to okreslam ´´efektem ubocznym´´... Ja w dniu spotu ledwo co zlozylem klocki i sie spoznilem to trudno sie dziwic ze taki bajzel z kablami itp... Ponoc mialem najwiekszy, ale wczoraj zrobilem z nimi porzadek :) Bury, ta alpina cos mi nie gra na jeden kanal albo nie umim jej ustawic i dlatego wtedy nam nie gral prawy kanal bo pod alpierdem ok wszystko smiga...

 

za tydzien gabke klade i centralny od razu i biore sie za zabudowe bagaja i obijaniem mdfu, kondkiem zakoncze wszystko i na jakis czas koniec,jak sie ociepli to biore sie za slupki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

auto grac ma, a nie jezdzic jak dla mnnie. To ze jezdzi to ja to okreslam ´´efektem ubocznym´´... Ja w dniu spotu ledwo co zlozylem klocki i sie spoznilem to trudno sie dziwic ze taki bajzel z kablami itp... Ponoc mialem najwiekszy, ale wczoraj zrobilem z nimi porzadek :) Bury, ta alpina cos mi nie gra na jeden kanal albo nie umim jej ustawic i dlatego wtedy nam nie gral prawy kanal bo pod alpierdem ok wszystko smiga...

 

za tydzien gabke klade i centralny od razu i biore sie za zabudowe bagaja i obijaniem mdfu, kondkiem zakoncze wszystko i na jakis czas koniec,jak sie ociepli to biore sie za slupki...

 

Spoko zgadamy się to podłącze i sprawdzimy :)

 

Zobacz tylko czy tam przypadkiem nie ustawiło się na mono na tym wejściu pod które podłączasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak oj tak :) Panowie co do kolejnego spota, może i trochę za wcześnie na to i tamto by coś pisać tutaj ale ja już składam propozycje :) U mnie pod domem jakaś sobota majowa albo końco-kwietniowa, ognisko spokoj cisza, tylko muzyczka z autek ;) Co wy na to ? :) Kwestia organizacji ogniska i stolika przy którym można posiedziec to już moja broszka, wasza to przyjechać do mnie autkami z kiełbaskami i dziewczynami :D Mi też możecie coś zabrać :D a co! :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie 7km więcej bo za Stargard, ale jest boczna trasa która skraca o 5-7km i okolo 12-15min drogi :) Więc myśle ze warto nią pojechać :) Amory tylko płaczą :) Trasa na Chociwel z Szczecina, tzw betonka... :) Reszta objaśnień jak będzie więcej chętnych na namioty itd :) A w lato Green do nas wpadnie, tzn do mnie na % a przy okazji spocik się zrobi znów :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury, kilka Twoich słów na temat systemów poprosimy :)

 

Przepraszam Panowie że kazałem na siebie czekać z wypowiedzią ale o tym za chwilkę...

 

Co do spotu , bardzo żałuję że nie posłuchałem auta Asiksona bo zapowiadało się że zobaczymy całkiem ciekawy konfig , szczególnie interesowały mnie HT25 pod Amą ... niestety .

 

Podobała mi się estetycznie instalacja dawida-ss , ładnie rozprowadzona i zorganizowana , klocki nie przypadkowe . Bardzo ładnie zgrywał się TEC z Dotechami i MT , góra troszkę ostra ale z dobrym detalem , środek wyraźny i zrównoważony , brakuje trochę średniego i najniższego kicka szczególnie że instalka bez suba , ale myślę że to kwestia niedokładnego wygłuszenia drzwi i lekkiego ukierunkowania woofera . Bzyku naprawdę zaskoczył wszystkich swoimi średniakami :) nadal nie wiem jak głośniki za 50zł za parę mogą zagrać z takim jajem :). Jego instalacja musi być rozpatrywana w innej kategorii , jest to auto nastawione głównie na "buczenie" i to robi jak dla mnie całkiem głośno :) . Arkusa nie słuchałem z wiadomych względów ( ach te kobiety ) . Skola z kolei zadziwił mnie bardzo , bagażnik z fajnymi klockami , porządne wzmaki rocford + Soundstrem i piękna Vega w Clozecie ... zaglądam do przodu ... a u leciutka kiszka :) furtki nie wygłuszone , radyjko troszkę też słabo , przedni zestaw to samo :) ogólne wrażenie całkiem przyjemne jeśli wziąć pod uwagę że poprawił narazie serie i to nie koniec prac !

 

Reasumując Dawid-SS - nowe radio i poprawiasz wygłuszenie ( chętnie pomogę )

Arkus - wyjmij głośniki z tylnch drzwi i daj posłuchać !!!

Bzyku - nowy piecyk i pokrętło

Skola - Nowy zestaw i wygłuszanie ( też chętnie pomogę )

 

U mnie od spotu też duże zmiany :) najważniejsza to taka że Panowie w końcu jestem szczęśliwy z moim nowym Piecykiem :)

pod moją blachę zawitał Xtant i jestem wniebowzięty ! Asikson dziś odsłuchiwał go ze mną więc może podzieli się wrażeniami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm myślałem że góra u mnie jest ok :) Może to bardziej ukierunkowania wina :) Nie chce raczej żeby był miód, wg mnie jest idealnie tak jak chce, bo talerze w perkusji to talerze a nie talerzyki jednorazowe :) A co do drzwi, bedę je przerabiał w wakacje bo teraz zimno i się boje a pomieszczenia nie mam więc odpada :) Co do kierunku wooferków, boje się że zwrócenie ich nawet do słuchacza poprawi tylko srednie te do 3kHz co gra woofer a nie bas... Bas to dzwiek przestrzenny więc raczej pozostanie taki sam, no ale pomyślę z Greenem jak cosik :) Mam jeszcze do przerobienia drzwi bo chce dołożyć jedną mate do srodka jeszcze i blachy na drzwi... Ale o basie z tyłu nie wspomniałeś :D haha :D Wydaję mi się ze mój system jest dość uniwersalny i własciwie miał być stworzony pierw do muzy ciepłej ale potem doszedłem do wniosku że musi też grać metal :) Więc trudne zdanie dla morelków :)

 

No to xtanta trzeba posłuchać :D No i instalki kolegi Asiksona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkus - wyjmij głośniki z tylnch drzwi i daj posłuchać !!!

 

uahahaha a to żeż mnie zażył :P

Ja nie mam tylnych drzwi w aucie :D

Wiem że te głosniki to porażka, ale montowałem je jak byłem młody i nie znałem tego forum, w najbliższych planach 2-way więc nie będzie wstydu z odsłuchem :)

Zabawa w CA dopiero sie zaczyna, więc mam nadzieje że do kolejnego spotu będzie dużo zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i pare groszy ode mnie: Xtanta odsluchalem z burym i generalnie ten dzwiek nie wymaga komentarza... To co wydobywa się z tych 'budżetowych' przetworników to istna magia i miód dla uszów... Prawidłowo zgrany zestaw, przykryty 12" subem w bagaju który mylnie pochodzi jakby z okolic kolan pasażera(a to za sprawą czasówek)który bardzo ładnie uzupełnia niskie pasmo. Prawdziwa moc i konkretne jebniecie z tego ampa to nie blef! Potrafi zatrząść autem tak, ze zawstydziłby sie nie jeden 'cyferkowy' amerykańiec! Zal mi bylo opiścic to auto gdyż w moim samochodzie czekał na mnie tymczsowo krzykliwy i ostry apierd który szybko pokazał mi moją własną, przesterowaną rzeczywistość.. życie...

 

Mój zestaw do spotu bedzie gotowy na 100%, dzis podpiąłem alpine burego pod hsk i pokazały pazur ale tapicera gra aż wstyd. Cholerka panowie, mam na sprzedaż apharda 800watuff, chce ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam panowie że naprawdę nie spodziewałem się że sama zmiana wzmaka zrobi taką różnicę ... Kto ma ochotę zapraszam na odsłuch :)

 

Dawid nie chodziło mi o to że góra jest zła :) jest trochę ostra , ale przecież to nie znaczy że jest zła :) jest dobry detal i nie syczą jak poj... jest naprawdę dobrze jak na ten głośnik !

 

uahahaha a to żeż mnie zażył

Ja nie mam tylnych drzwi w aucie

Wiem że te głosniki to porażka, ale montowałem je jak byłem młody i nie znałem tego forum, w najbliższych planach 2-way więc nie będzie wstydu z odsłuchem

Zabawa w CA dopiero sie zaczyna, więc mam nadzieje że do kolejnego spotu będzie dużo zmian

 

z tymi drzwiami pojechałem :P

 

Jak będziesz coś robił , daj znać ! Często jestem w Kostrzynie i mogę Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury sugerujesz żebym opchnoł MT12? :D Wiesz, może przy dobrych wiatrach i wogóle to coś tam się zrobi z tym :D Mi na razie odpowiada :) Jedyne co mnie wkurza to podczas jazdy głośny motor :( Ma ktoś plan co do wygłuszenia silnika? No i szumów wiatru w aucie, przy 100km/h muzyka wypada słabo wg mnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem, kiedys lódki tym malowalem ale nie natryskowo tylko 'pędzlowo'. Droga to chemia, taniej by chyba wyszlo dekarką no i sprawdzone masz a tu nie wiadomo jak to si ebedzie trzymac no i zmatowić bys to musial papierami jeszcze, a to troche roboty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama dekara nie wystarczy, auto ma swoje lata i przyda sie porzadne uszczelnienie, pozatym zelkot to nie takki drogi interes, 16 zika za kg. Mysle ze w 100zika uszczelnil by caly srodek, a potem na to dekara zeby bassik mial sie na czym rozbijac.

 

Ale to narazie takie plany na cieple dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie jedzie cda9833r z niemiec i 3537 na zasiłke wooferów,na dodatek dzis nareszcie pogoniłem aplpharda! Oj bedzie sie działo

 

Czekam z niecierpliwością n a twoją instalkę :) chętnie osłucham , u mnie będą też kolejne zmiany , aktualnie szukam tweeterów do 500zł o nieco lepszej charakterystyce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...