Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej ok :) Ja bym alpine wzioł ale sprzedała się wczoraj w nocy. Więc już zapaczkowana jest. Jakby ktoś miał skrzynkę 10L OZ na głośnik 8calowy to niech wezmie może, to Helixa wziołbym i by się pokatowało troche go :D Da ktoś znać :D

 

Jakby co wezmę kable rozruchowe, wolałbym żebyśmy na zgaszonych motorach słuchali ponieważ w tym garażu może być głośno. Dudni strasznie tam. A jak komuś braknie energii i nie będzie mógł zakręcić to wspomożemy się.

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak najbardziej ok :) Ja bym alpine wzioł ale sprzedała się wczoraj w nocy. Więc już zapaczkowana jest. Jakby ktoś miał skrzynkę 10L OZ na głośnik 8calowy to niech wezmie może, to Helixa wziołbym i by się pokatowało troche go :D Da ktoś znać :D

 

Ja mam skrzynke pod 8 cala tylko ona ma tak około 20l, zbiłem kiedyś z mebla na test wooferów, nie wiem czy troche nie dmucha ale moge uszczelnic jak cos... Oczywiscie będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezcie pare zł, mam karton bajerów na sprzedaz, tzn zostało mi od cholery roznych peszli, koszulek, koncówek, konektorów,kalesonów,kabli i innych pierdół, moze akurat kto trafi cos dla siebi,e bo wiece to wszystko kosztuje po pare zł albo czasami groszy tylko wysyłka 10zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2. Asikson z kolegą słuchaczem (od 18:00)

3-4. Dawid-SS z kolegą słuchaczem (od 18.30)

5-6. ArkuS + słuchaczka (zapewne 18:00)

7. Mamusa (niestety tylko w roli słuchacza, do 18:00)

8. Bury(od 18:00)żona raczej nie chętnie :)

 

ps. Jak by ktoś potrzebował coś z wawy dajcie znać , jadę w piątek po wzmaka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-2. Asikson z kolegą słuchaczem (od 18:00)

3-4. Dawid-SS z kolegą słuchaczem (od 18.30)

5-6. ArkuS + słuchaczka (zapewne 18:00)

7. Mamusa (niestety tylko w roli słuchacza, do 18:00)

8. Bury(od 18:00)żona raczej nie chętnie

9-10 bzyku123 + słuchaczka (18:00 razem z ArkuS-em)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niestety nie ma czasu kiedy sprzet włozyć więc nie posłuchacie niestety. Jak ktoś ma jakieś drobiazgi typu rozdzielacze, klemy, konektorki itp. zalegające to niech weźmie, dogadamy się jakoś ;)

 

Bzyku123 : Którędy jedziecie? Nową S'ką? Jakby co to chętnie się podłącze, w końcu daleko nie mam, a w konwoju raźniej jechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niestety nie ma czasu kiedy sprzet włozyć więc nie posłuchacie niestety. Jak ktoś ma jakieś drobiazgi typu rozdzielacze, klemy, konektorki itp. zalegające to niech weźmie, dogadamy się jakoś ;)

 

Bzyku123 : Którędy jedziecie? Nową S'ką? Jakby co to chętnie się podłącze, w końcu daleko nie mam, a w konwoju raźniej jechać :)

 

 

Juz wyzej napisałem, mam karton bajerów co mi zostało, wszystko mam zamiar przehandlowac na spocie :) U mnie bedzie strojenia dużo ale mysle ze mi pomozecie, zwrotki nowe ide zaraz odpalic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...