Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuje troszkę dalej, gdyż 3tygodnie pierwsze mam zjazdy a wydaje mi się ze pod koniec miesiąca bedzie i cieplej trochę zacznie się wiosennie juz i ogniocho bardziej przypadnie do gustu wtedy 23 jak coś :) Chyba ze jeszcze dalej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No dziś przyjechali do mnie uprzątać teren więc myślę ze ten co podałem jest ok :) Ale najchętniej bym to przesunoł, bo jeżeli chcecie pod namiotami spać czy coś to troche za zimno jeszcze a kampingu teraz nie mam :P Chyba że tylko ognisko i do domu :) Ale chłopaki coś o piwku mówili więc spanie by się jednak zdało chyba że kierowców macie ;) No ja zmian u siebie nie poczynie do tego czasu żadnych na pewno, myślę żę jakieś zmiany u mnie to dopiero poczatek lipca... A co do spota, jak już będzie wiadomo o co kaman to wyznacze wam trasy jak dojechać do mojej wioski :) Chyba że macie dobre NAVI, z swojej strony polecam garmina na symbiana nawet bo prowadzi pod sam dom u mnie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie się pisał na coś takiego ale niestety dopiero po maturze jestem na tyle mobilny :( Przy autku grzebać teraz też czasu(i kasy :)) w sumie nie ma, a sprzet leży w domu i czeka... Myślę że taki ogniskowy spot to bliżej czerwca by podszedł, a wsześniej możnaby coś mniejszego ugadać- tym razem bede na 101% bo ostatnio robota mi wypaliła i nie chciałem jechać na 30min...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem w trakcie głuszenia całego samochodu, póki co udało mi się wszystko wywalić ze środka i ładnie podłogę wyczyścić i odtłuścić, myślę że jutro już coś dalej będę walczył :)

mi to najbardziej w sumie odpowiadał termin jak już będę miał nowy wzmacniacz pod moje dwa pionki :) żebyście mieli czego posłuchać :)

 

i zapomniał bym, dzisiaj też udało mi się zamontować nowy alternator, teraz mam 150A i jest zdecydowana poprawa :)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, większa rzeźba jak to powiedziałeś :) altek mam od renault, a mam fiacika ;) teraz czekam aż mi tato na frezarce CNC zrobi jakiś ładny napinacz do paska i będzie już pełna profeska :)

a teraz idę rzeźbić z wygłuszeniem całej fury ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, większa rzeźba jak to powiedziałeś :) altek mam od renault, a mam fiacika ;) teraz czekam aż mi tato na frezarce CNC zrobi jakiś ładny napinacz do paska i będzie już pełna profeska :)

a teraz idę rzeźbić z wygłuszeniem całej fury ;)

pozdro

bzyku daj znać z numerem telefonu , chętnie podjadę do ciebie jutro i zobaczę jak tam Ci idzie :) , może coś uda mi się podpowiedzieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za offtopa:D

Jest ktoś chętny ze Szczecina na spotkanie i pomoc przy wyregulwoaniu wzmacnicza? :D Zrobiłem nową skrzynkę, i głosnik mi sie grzeje(albo ma taka temperature pracy-nie mam pojęcia), a nie mam pojęcia jak wyregulować piec pod taki głosnik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za offtopa:D

Jest ktoś chętny ze Szczecina na spotkanie i pomoc przy wyregulwoaniu wzmacnicza? :D Zrobiłem nową skrzynkę, i głosnik mi sie grzeje(albo ma taka temperature pracy-nie mam pojęcia), a nie mam pojęcia jak wyregulować piec pod taki głosnik...

 

Spoko daj znać na pw kiedy ci pasuje , może uda się sciągnąć jeszcze asiksona to obadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kup pan sobie w castoramie, leroy merlin albo w takim fajnym sklepie elektronicznym na placu lotników - vis a vis tego kolesia na koniu.... Mają tam z 10 rodzajów - od najtanszych po ~~10POLN do takich konkretnych za 200 i więcej. Swoją drogą mają tam tez fajne rzeczy do CA - wtyczki, konektory,kable, nawet gloniki i piece ale jakies Dibeisi,peying itp;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...