Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Najwyższa pora zająć się wooferami bo wyczuwalne było że hamują potencjał. Czekają juz w bagazniku na chwile wolnego czasu ;)

 

A z nowinek to zmieniło się radio, piec na suba i w najbliższym czasie sam sub bo dotarłem do kresu możliwości moich wynalazków za 50zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zadzwoń jak wsadzasz bo ciekawy jestem Twojej opini

 

Jak dorobię dystans jeszcze to w ten weekend wskoczą. 

 

 

 


O ile Wf się domyślam to co preferujesz dać na suba?

 

Kwestia otwarta jeszcze, miały być 2x8" STX'a, ale nic pewnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Tylko delikatnie z nimi!
 
Jeszcze u mnie nawet na minutę nie grały!

 

Spokojnie, ja nie truck, nie palę wooferów :D

 

A tak serio, nie bardzo mam czym im krzywde zrobić, nie mówiąc już o tym że rzadko mi się zdarza głośniej słuchać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten czas leci :wink:

 

Byłem, wróciłem, warunki finansowe się delikatnie mówiąc rozjechały pomiędzy oczekiwanym a proponowanym i mimo ,że mocno mnie widziano w "teamie" , to ja siebie słabo z takim wynagrodzeniem. Ale spokojnie język odświeżyłem, różnymi sprzętami pojeździłem i wróciłem. Za 5 dni zarobiłem 2100 więc nie tak złe jak na okres próbny. :)

Dziś znowu zdawałem kolejne uprawnienia przed UDT. :szok:  Trochę mi po głowie świta by uderzyć na Szwajcarię, bo jednak niemieckie pensje z racji podatków są mało atrakcyjne w porównaniu do popularnych kierunków wyjazdów.

 

ps.Byłem wczoraj i dziś w Szczecinie, ale to tak na szybko... Nawet się z Burym parówkożercą na kawę nie spotkałem,mimo propozycji, szybkiej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się ma do tego Skandynawia?

 

Dziś rozmawiałem z poważniejszym człowiekiem już w sile wieku, który pracował parę lat w Szwajcarii a obecnie od 4 w Norwegii, i przekazał mi tak, jeśli chcesz wyluzowane życie z mniejszymi pieniędzmi to Norwegia (tydzień pracy 37,5 h) w czwartek o 12 Norwedzy już potrafią palić auta na weekend bo "skończyli" :)

Jeśli chodzi o zarobki to zdecydowanie Szwajcaria, ale tam "Ordnung" parę razy fajka poza przewidzianymi przerwami i możesz się zdziwić odbierając kopertę i z wypłatą i wypowiedzeniem.

 

Zarobki w Norwegii +/- 150 NOK Netto ( ok 75 zł/h)

Zarobki w Szwajcarii +/- 33 CHF/h + 15-30 CHF Diety dziennie (ok 110 zł netto/h)

 

Czyli prosta rachuba 150 h w Norwegii 22500 NOK, mieszkanie ok 10000. Do tego życie... D...nie urywa, ale jak ktoś chce przenieść się z całą rodziną i obie osoby pracują to spoko. Państwo typowo socjalne, nikt nikogo nie gania, pracujesz spokojnie. Jeśli masz możliwość nadgodzin to wtedy zaczynają się fajne zarobki bo np sobota to "setki" godziny nocne "150ki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Truck wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!
To jest prawda, ale niestety Łukaszu nie przeskoczymy różnic poziomu życia tu i tam, a to jest problemem. Tam zarobisz mało na ich "życie" a u nas stajesz się jednym z bogatszych na wsi :P Mam sporo znajomych za granicami kraju, w różnych państwach, pytam każdego kiedy wraca - nie wiem albo nigdy. Ale koniec offtopów :)

 

Backonik ma puki co mojego grata na subie i wooferach, nie jest to to co by oczekiwał, bo sam doskonale wiem co gra ten piec i gdzie najlepiej się sprawdza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...