Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="lklukasz" data-cid="329617" data-time="1359891994"><p>

no prosze same znajome twarze :)</p></blockquote>

jesteś pewien??:):):)

 

<blockquote class='ipsBlockquote'data-author="lklukasz" data-cid="329617" data-time="1359891994"><p>

no prosze same znajome twarze :)</p></blockquote>

jesteś pewien??:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słuchajcie to jedziemy niżej w pl:) bo faktycznie tu jest masakra...siedzę miesiąc w koszalinie i tu cały czas snieg... nie mówiąc że od 8-15 jestem w dąbkach tam już całkiem masakra....wiatry jakieś halne czy co :zalamany:

no to czekamy więc na pogodę :cool:

mam nadzieję że zaskoczę towarzystwo :rotfl: i coś nowego też zobaczę:) może uda mi się skleić skrzynie do tego czasu to sam bym np aliante na kilka minut wpiął bo będę szukał czegoś co się wpasuje w zabudowę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Slawa weź opiekunkę , bo jak już wyjdziecie , będzie musiała tobą się zająć :D

opiekuje się tak, że narzekać to grzech:P

ile masz tam literów ?

jeszcze jej nie zamykałem a mam ok 16 teraz więc wyciągnę kilka cm. docelowo chciałbym ok 22 ale nie wiem jak się uda :wink:

 

no to już niedługo, od wtorku ma być +2 :rotfl:

mi pasuje :rotfl:



a takie luźne pytanie:) robita , myślita coś na lato jak w tamtym roku kilku dniowego:) pamiętam że grubo myślałem i mi nie wypaliło ale w tym roku stanę na wysokości zadania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a takie luźne pytanie:) robita , myślita coś na lato jak w tamtym roku kilku dniowego:) pamiętam że grubo myślałem i mi nie wypaliło ale w tym roku stanę na wysokości zadania:)

Ja myślę o tym bo mam miejsce tylko jeszcze muszę z moją chrzestną zagadać i Ińsko panowie będzie nasze :D 

 

 


Też jestem za, kiedy następny spocik?

Jeszcze poczekamy aż będzie cieplej  :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...