Skocz do zawartości

zachodnio-pomorskie - szczecin i okolice , jest ktoś?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Znowu koncepcje zmieniasz?

 

 

Czy zmieniam, raczej to delikatna korekta, MS miał iść na rolę wołu roboczego od szarpania woferami i subem, ale po tym co wczoraj usłyszałem, byłoby to idioctwo dać tak grający piec na TW/MID na dół, gdzie sprawdzi się w zasadzie każdy w miarę dobry i mocny wyrobnik.

Kupowałem w ciemno i po odsłuchu jestem bardzo zadowolony, taki czarny koń w moim odczuciu, cudów nie oczekiwałem, raczej dobrego amerykańskiego kopa (stąd plan na wf/sub) a tu się okazuje bardzo dobry piec do zastosowania na górę, grający bardzo "referencyjnie" lub jak to kiedyś Łukasz użył "śmierdzący" hi-endem.

 

 

Porównaliśmy też granie Swansa Tn28 do tn28rs który teraz siedzi u mnie . Jak chłopakom podobał się zwykły , tak RS gra jeszcze lepiej , Alpina robi robotę mimo problemów strojeniowych . Chyba pierwszy raz usłyszałem od Trucka żę mu się podoba :) , nawet bardzo :P .

 

 

Bury poczynił bardzo dobre kroki w zmianach w systemie czyli w zasadzie poszedł w stronę, którą ja od dawna preferuję, Clarek weg do ludzi, jako zródło Alpine, Szpilki sio, w ich miejsce dobra kopułka na TW i się zrobiło bardzo, przyjemnie.

Zaś na zasadzie fuksa czy nie, podpięty MS 1000 wkleił się w ciągu kilku minut kręcenia gainami w system i jak to zagrało, fiu fiu...

Pierwszy raz to nie ja uciekałem od Burka po 2 piosenkach, tylko On musiał już mi zamknąć auto, bo co chwila wachlowałem płytkami i cieszyłem się słuchaniem.

Zapowiada się fajne granie na wiosnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


MS miał iść na rolę wołu roboczego od szarpania woferami i subem
Spoko piec ale on był po to stworzony Marcinie żeby grać z mocą i kopem na wooferach i subie. A do TW i MID jest podobny kolos MS275+MS2125 czyli ten z stąd: http://amp-performance.de/546-Phoenix-Gold-Son-of-Frank-Ampn-Stein.html tylko weź to kup ech :) 

 

Ogólnie słuchałem na początku jak piec jeszcze się nie rozgrzał ale było to co mi się podoba czyli hamerykańskie granie :) Lekko ostrzej, dynamicznie, z dużą ilośćią powietrza. 

 

Bury na kolejnym zlocie wrzucamy 604x do Ciebie na mały test :) Ciekaw jestem czy ma ten piec jakiś polot w ogóle do Twoich PRO... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ciekaw jestem czy ma ten piec jakiś polot w ogóle do Twoich PRO...

 

No w moim prywatnym odczuciu, to co prawda nie jest to różnica klasy, bo pro gra fajnie, ale im wyższa temp MSa tym bardziej musiały się poddać pod jego... masą :D

Kawał wielkiej kur... grający kur...sko dobrze. God blees america :)





Ogólnie słuchałem na początku jak piec jeszcze się nie rozgrzał ale było to co mi się podoba czyli hamerykańskie granie :) Lekko ostrzej, dynamicznie, z dużą ilośćią powietrza.

 

To ostrzej zniknęło po rozgrzewce, zrobiło się miodnie, dynamicznie z polotem, masą detalu, dużą rozdzielczością, bez tendencji do zlepiania źródeł pozornych w jedną papkę i kakofonię, nawet przy dużym poziomie głośności, a wiesz ,że wczoraj nawet siedząc razem słuchaliśmy Radka rockowych płyt, więc raczej ostrzejsze klimaty, a dla mnie prywatnie skoro nie poszła krew z uszu na Bregović'u i tych jęczących inst dętych to jest siur. Z pazurem i życiem ale dojrzale a nie jak jakiś naładowany testosteronem nastolatek.

Ale umówmy się co do jednego tak żródło jak i cała reszta poza piecem są wysokich lotów, więc z pewnością, to całokształt daje tyle miłych wrażeń a nie piec sam w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem na żywca więc mi fot nie trzeba ale faktycznie, na PC niema fotek :) A co do piecyka, to jest wielkości dwóch większych PRO Burego. 

 


To ostrzej zniknęło po rozgrzewce, zrobiło się miodnie
To już nie hameryka i nie dla mnie :) 

 


Ale umówmy się co do jednego tak żródło jak i cała reszta poza piecem są wysokich lotów, więc z pewnością, to całokształt daje tyle miłych wrażeń a nie piec sam w sobie
Wszystko było i jest wysokich lotów wg mnie, piecyk jest spoko, ale nie każdego stać na ten kąsek, a po 2 nie każdy ma w bagażniku miejsce na taki kaloryfer. No i nie jest to Bóg wie co, coraz więcej słucham i coraz częściej dochodzę do wniosku, że nie tylko klocki wysokiej ligi tworzą bardzo dobre granie, ale też dobre strojenia i zgrania sprzetu. A gust gra najważniejsze skrzypce. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dawid o której mógłbyś się pojawić najwcześniej, nie ukrywam że dla mnie im wcześniej tym lepiej.
Zależy o której napiszę egzamin :/ Ogólnie postaram się zaraz po nim jechać do Siwego.

 

Słuchajcie, jeżeli autek będzie dużo a pogoda znośna to przeniesiemy się na parking MM bo u Siwego niema tyle miejsca. Tym bardziej jak Bury się rozwali :P 

 

Eee a Siwy będzie? Pewnie jaja mi urwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdy zajrzy sie szybciej jest mozliwosc pokrecenia w zadaszeniu...wf przestal mi nagle grac.w sumie nie stawiam na jego uszkodzenie a moze bardziej przewodu po drodze bo nie dawal oznak a meczony nigdy nie byl.zwyczejnie gral i nagle nie.w obecnych warunkach wyeliminowalem jedynie uszkodzenie wzmaka czy zwrotnicy.dalej nie wiem bo nie mam mozliwosci i narzedzi a jestem w podrozy:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko Siwy oswojony
 Nic dziwnego, bo jak nie ja tam zaglądam w weekend to Ty w tygodniu :P 

 

Panowie, oraz Panie, jeżeli takie są :) To jak kto będzie na 100% ? 

 

Ja będę możliwe że w okolicach 13:30-14 bo egzam mam na 11:15. Więc od razu jeszcze raz lista:

 

1. Pan Siwy

2. Dawid-SS

3. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...