Skocz do zawartości

samochód z bardzo dobrą akustyką


sensati0n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

pisza tu o roznych modelach wiec mozesz sprecyzowac

a A6 nie ma az tak tragicznych drzwi...

 

a co do "przyjaznych" drzwi to moze zobacz sobie jaki drzwi ma nowy leon lub altea...

 

 

apropo Audi'ków i ich "przyjazności" z drzwiami http://www.strefacaraudio.pl/topic/14978-tanie-granie/page__st__20 (na samym dole)........ Audi A4 (B5 po lift'cie)........... tak sie zastanwiam czy masz taki "setny żart" czy tak tylko podałes ze Audi to swietny wybór pod Audio zeby byc na przekór innym :rotfl:

Jakbym miał taki samochód z myslą o Audio to "wczoraj" bym juz go sprzedał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanwiam czy masz taki "setny żart" czy tak tylko podałes ze Audi to swietny wybór pod Audio zeby byc na przekór innym

Jakbym miał taki samochód z myslą o Audio to "wczoraj" bym juz go sprzedał

nie na przekor innym, tylko na przekor leniwym teoretykom...

a mnie nie interesuje co ty bys zrobil ze swoim audi, ja mialem audi z mysla o audio i nie narzekalem...

 

Raczej dużo się nie różnią jak w leonie

 

Skoro to jest taki przyjazny montaż to

 

chyba nie wiesz o czym mówisz

wiec twierdzisz ze w a6 prowadnice z szyby przymontowane sa do tapicerki, podobnie jak wszyskie linki ciegna silniczek lacznie z zamkiem ktory tez trzeba zdemontowac zeby wyciagnac tapicerke...

chyba sam nie wiesz o czym piszesz...

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie na przekor innym, tylko na przekor leniwym teoretykom...

a mnie nie interesuje co ty bys zrobil ze swoim audi, ja mialem audi z mysla o audio i nie narzekalem...

 

a ten dalej się zgrywa ;)

 

jakie audi miałeś (który rok), że tak zachwalasz pod audio?

wszystkie poniżej 2001 roku prod. (a za te pieniądze autor postu będzie szukał jeżeli wogóle właśnie czegoś z tych roczników) miały delikatnie mówiąc drzwi prz****** do roboty, jeżeli sedan to jeszcze w zależności od modelu dochodzi Ci blacha pod półką i za kanapą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie audi miałeś (który rok), że tak zachwalasz pod audio?

wszystkie poniżej 2001 roku prod. (a za te pieniądze autor postu będzie szukał jeżeli wogóle właśnie czegoś z tych roczników) miały delikatnie mówiąc drzwi prz****** do roboty, jeżeli sedan to jeszcze w zależności od modelu dochodzi Ci blacha pod półką i za kanapą.

a ten dalej teoretyzuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie twierdze ze to sa super przyjazne drzwi - dla nawiekszego lenia kazde drzwi sa konstrukcja ktorej w zyciu nie rozkmini haha

 

to pochwal się Miszczu jak rozwiązałeś to u siebie - naprawdę jestem ciekaw, bo np. ja nad drzwiami w A6 spędziłem 4 dni, a nie uważam, żeby były jakoś fest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pochwal się Miszczu jak rozwiązałeś to u siebie - naprawdę jestem ciekaw, bo np. ja nad drzwiami w A6 spędziłem 4 dni, a nie uważam, żeby były jakoś fest zrobione.

jutro zarzuce ci foty "Miszczu", zreszta byly gdzies tu na forum - a to ze zajelo ci 4 dni wygluszenie drzwi w audi, to tylko i wylacznie Twoja sprawa, tak jak napisalem, przy normalnej organizacji pracy, odpowiednich narzedziach oraz materialach, zajmuje to 2-4 godzin.

I nie chce zeby odebrano mnie ze nabijam sie z kogos, kto wygluszal drzwi przez 4 dni, to akurat jest indywidualne podejscie wazne ze dotarles do upragnionego konca i nie rozlozyles rak po 3 dniu tytanicznej pracy... :super::super::super::hurra::hurra:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy normalnej organizacji pracy, odpowiednich narzedziach oraz materialach, zajmuje to 2-4 godzin.

I nie chce zeby odebrano mnie ze nabijam sie z kogos, kto wygluszal drzwi przez 4 dni

 

przez 4 godziny to naprawdę grubba robota musiała być :)

 

odtłuszczenie, konkretne wytłumienie (a wcześniej rozebranie) drzwi, zaślepienie otworów technologicznych, przygotowanie stabilnego mocowania pod głośniki, dystansów, impregnowanie, zrobienie paneli (bo fabryczne miejsca są do d***). Tyle właśnie zajmuje zrobienie drzwi na mur beton.

 

ale niech Ci będzie - Audi to świetne auto pod car audio - jak nie masz żadnych wymagań, robisz byle jak | albo - masz wymagania, masz dużo czasu, $ i nie zniechęcasz się szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nero_partner- wklei fotki bo i ja ciekaw jestem strasznie jak ty to w 2-4 godziny ogarnąłeś :szok:

Normalne porządne przygotowanie drzwi pod woofery nigdy w życiu nie zajmie 2-4 godzin! w ŻADNYM samochodzie.

chyba że masz na myśli po przyklejanie paru kawałków maty gdzie nie gdzie.

 

Zrobienie drzwi w takim czasie to druciarnia i one udają dobrze przygotowane. I nie wiem jakie sprzęt jest potrzebny żeby to w takim czasie zrobić :suchy:

 

no chyba że do db są jakieś inne metody rodem z NASA do zrobienia drzwi.

Edytowane przez Gilotyn@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, odnośnie furtek w audi a4 b5... Robię je teraz:) Mogę liczyc pod dniu roboty na jedną strone(przy moich umiejętnościach, ktoś moze potrai zrobic w 2-4 godziny) Ale nie jest aż tak fatalnie, bo da sie... Chociaż nie urkywam, że w passacie b5, którego miałem wcześniej było łatwiej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MB mój kumpel nagłaśniał kiedyś 460tke czyli jeszcze coś starszego bo 95rok chyba jak nie starsze. Dwa głośniki 6x9 firmy JBL z wywalonymi srednimi i wysokimi robiłby taki basior w skrzyneczce malutkiej że masakra. Wg mnie auto Volvo to jedne z najwydajniejszych w tym temacie, tak samo audi a4 b5 i VW. Najgorsze to starsze auta, typu mercedes 190 124 BMW 3 E36 coupe. To moje zdanie.

 

Akustyka tych aut sprzyja i nie sprzyja ale nagłośnić się da :) Tylko dużo pracy potrzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...