Skocz do zawartości

Pioneer ODR w Citroen Berlingo II


Piotrsaint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubie jezdzic niskimi autami, w Berlingo siedzi sie troszke wyzej i czegos podobnego bym szukal ale jak mowie auta w tym roku zmienic mam nadzieje nie zmienie tym bardziej, ze wsadzilem w nie 4k i sprzedajac malo kogo obchodzi, ze belka tylna jest jak nowa, ze rozrzad wymieniony, filtry, oleje, paski, koncowki itp itd nikt za to nei zaplaci wiec jak jezdzi to niech jezdzi. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wsadzilem w nie 4k i sprzedajac malo kogo obchodzi, ze belka tylna jest jak nowa, ze rozrzad wymieniony, filtry, oleje, paski, koncowki itp itd nikt za to nei zaplaci wiec jak jezdzi to niech jezdzi.

 

Faktycznie. Jak ma powyżej licznikowych 160k km to nikogo to nie będzie obchodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

270k km, auto ma 8 lat, bylo kupione w salonie przeze mnie jako nowe, serwisowane prawie zawsze w ASO. Od strony technicznej wg mnie w super stanie od strony wizualnej to widzialem lepiej utrzymane sztuki. troche poobijane od drzwi innych aut gdy auto stoi na parkingu, troche od kamieni lakier odprysl z przodu itp itd. Planuje je na jesien cale wyklepac na tip top i polakierowac bo naprawde lubie to auto. No dobra koniec o milosci do auta. :P

 

Dzis robilem juz wlasciwa komore dla sredniaka, no nie powiem slupki nie beda najmniejsze no ale jakos powalczymy by cos bylo za kierownica widac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis robilem juz wlasciwa komore dla sredniaka, no nie powiem slupki nie beda najmniejsze no ale jakos powalczymy by cos bylo za kierownica widac ;)

 

A ja widziałem bałwanki na żywca .... :) i nie powiem, przemyślana konstrukcja,i lekka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/bagaj/IMG475.jpg

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/bagaj/IMG476.jpg

Puszka dla pokazania ich wielkości. Takie coś zostanie teraz dokrecone do słupka i wyszpachlowane jeszcze przy samym slupku. Docelowo sam slupek zostanie jeszcze przykrecony, a nie tylko wcisniety jak jest w oryginale.

 

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/bagaj/IMG474.jpg

Wczoraj pod moja nieobecnosc dotarly szyby wiec dzis pomimo urlopu podjechalem oblookac jak wygladaja. Efekt bardzo mi sie podoba, teraz tylko wyfrezowac w pokrywie odpowiedni otwor i dorobic pokrywe by sie to nie rysowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie blacha od spodu slupka, podkladka w balwanku i sruba na wylot, dodatkowo zywica i szpachla dla wygladu. Sam slupek zostanie jeszcze przykrecony bo nie wierze, ze sie to trzymac bedzie.

Pewnie nie myle sie, ze nikt mi tego nie obszyje alkantara albo skora? :rotfl: Jak nie zostanie flok ale jakos go nie lubie, chyba bede musial polubic.

Narazie bede sie wygrzewal nad naszym morzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam slupek zostanie jeszcze przykrecony bo nie wierze, ze sie to trzymac bedzie.

 

Jeśli mega bałwanek zagra tak mega jak wygląda, to ja nie mam pytań...

Gratulacje za nie codzienny pomysł...

 

ps. A te grawerowane szybki wyglądają na ciężkawe... Czy się mylę wzrokowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdziwilem sie, ze szyba nie jest ciezka ale jej nie wazylem. Mam nadzieje, ze silowniki dadza rade, szyba ma 10mm grubosci, sa to 2 tafle szkla z 4 warstwami folii pomiedzy nimi. Napis jest w odbiciu lutrzanym od spodu co by sie nie brudzil ale to juz chyba pisalem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak bym chcial to bym juz dawno zmienil ale za duzo pracy w nie poszlo a co do nowego to im nowsze tym wiecej problemow. Swoje auto znam dobrze jesli chodzi o rozbieranie, jezdzic jezdzi, jakos wiecej mi do szczescia potrzebne nie jest na to moje 30k rocznie.

Co do klockow zaczelo sie niewinnie, a jak skonczy to kto to wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkret ale klocki przewyższają cene auta!!!!

 

Następny liczy nie swoje pieniądze w kieszeni...

Zarobił ? Miał ochotę? To ma... A czy w mercedesie klasy S czy hulajnodze, także nic Nam do tego...

Trochę szacunku i taktu w takich sprawach by się przydało. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedzie S klasa to bede musial jakis garaz ze zlotymi klamkami budowac bo bedzie za tani do auta ;)

 

Nie , nie Piotruś bo wtedy na forum zawsze się znajdzie ktoś, kto stwierdzi , że nowobogacki się chwali...

A jak widać czy tak , czy tak, ciężko dogodzić... No bo jak to? MSK w dostawczaku... Świętokradztwo ... :wink2:

Odkrywczy więc nie będę... Robić swoje i się cieszyć jak idzie ku lepszemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...