Skocz do zawartości

Pioneer ODR w Citroen Berlingo II


Piotrsaint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Piotrek sorki a offtop, ale ja jestem posiadaczem stojącego od hmm 2 lat Peugeota Partnera z silnikiem 1.6 HDI, kupiłem go gdy miał jeszcze 3 mieś gwarancji z przebiegiem około 90 tys km, pojeżdzilem trochę czasu(kilka mieś) i przy 120 tys km silnik się "rozleciał" poleciała turbina, podając olej, do tego jakieś kanały pozalepiały, ogólnie mechanicy stwierdzili ,że remont to bez sensu i najlepiej cały silnik wrzucić.Od jakiś 2 lat to auto stoi bo nie mam weny do francuzów..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dbasz tak masz. Też Offtop. Też mam PP 1.6HDI i złego słowa nie mogę powiedziedzieć. kupiłem auto jak miało 8k przejechane obecnie ma prawie 200kkm i nic się z silnikiem nie dzieje. Belka strzeliła przy 170tys więc i tak nieźle. Ostatnio wymieniłem prawy sworzeń i łaczniki Stab od Boxera bo tylko te wytrzymują na naszych drogach :D. No i ceny cześci czynią cuda. W porównaniu do Passatów Caddy i innych szmelcwagenów. Nie porównując już w ogole do Bedziesz Miał Wydatki... jak się coś skopie to z kopytami zje.

 

Niemniej jednak życzę szybkiej naprawy auta i powrotu do Tematu CA :) bo projekt jest Ciekawy i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tworzeniem zabudowy ruszam w poniedzialek podobno tez auto dostane w poniedzialek jak tylko dojdzie czujnik polozenia walu korbowego bo komp wywala jakies bledu tego czujnika i silnik raz daje sie odpalic raz nie daje.

Nastepnie musze zamontowac nowe fotele i sprawdzic jak zmiesci sie pod fotelem pasazera zmieniarka bo w bagaju juz sie nic nie zmiesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety auto tak mnie wg... ze rozgladam sie za innym ;( Auto niby skonczone ale nie idzie go odpalic, komputer nie pokazuje bledow, rozrzad ustawiony, wszystko zrobione, paliwo idzie na listwe wtryskowa ale nie idzie wtryski nie wtryskuja paliwa. Wtryskujac paliwo przez filtr powietrza auto odpali ale po chwili zgasnie i tyle rozmawia. Sprawdzone wszystkie czujniki, wtyczki kable itp itd i nic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nei mam sterownika bez imo na podmianke, ciekawe, ze by padl w takim zbiegu okolicznosci no ale wszystko jest mozliwe, okazalo sie takze, ze kabel + przy klemie na kablu idacym do kompa nie byl dokrecony ba byl luzny, serwis go nie dokrecil ale nie wiem czy to mogli miec jakiekolwiek znaczenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, wyjmij główny bezpiecznik od wszystkiego co masz w środku i wsadź go ponownie, później będą wyskakiwały same błędy, próbuj kilka razy odpalić, po czym jeszcze raz powtórz czynność z bezpiecznikiem i wtedy spróbuj. U mojego taty to pomogło po wymianie rozrządu, bo też nie dało się go za cholerę uruchomić, a podpowiedział mi to znajomy mechanik z ASO Citroena.

W c5 steruje on również immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek w te dwa otwory mają iść jakie głośniki( nie chce mi się wracać do stron wcześniej aby szukać wybacz lenistwo wieczorne)... Jakieś 25 czy 30ki? :)

 

Toż jak to "pierdnie" to napompuje Ci blachy z tyłu jak piłkę rodem z Euro 2012... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda to 2 suby Pioneera pewnie malo kogo zdziwi, ze pochodza z serii ODR.

 

Więc w sumie sporo się nie pomyliłem, będzie masaż w wydaniu SQ, ciekawi mnie gdy skończysz jak zagrają takie Twinsy ustawione ładnie w rządku...;)

 

Następne lato możesz jeżdzić bez klimy... Gdy przyjdzie z +30 stopni, załączysz +10dB na subbasie i koszulka sama się przewietrzy od falowania... :)

 

A sama zabudowa bardzo fajny pomysł, z jednej strony i miejsce na skrzynki od subów a nie jakieś pchanie się po boczkach a z drugiej fajny szybki dostęp do piecy...

Naprawdę świetnie się zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licze, ze auto "kiedys" skoncze... Sama zabudowa bagaja bedzie raczej malo widowiskowa ale nie o to chodzi, w pierwszej wersji mialo tak byc ale koncepcja przegrala z praktycznoscia. Oczywiscie o ile w ogole mozna to powiedziec o tej zabudowie, Humany sa wielkie jak cholera, tzn wysokie i zabiora mi i tak cwierc bagaja.

Co do basu to u mnie nigdy go nie brakowalo i zabraknac nie moze...

 

Aaaa italiano to chyba wlasnie suby, ktore "mi kupiles"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...