Skocz do zawartości

Pioneer ODR w Citroen Berlingo II


Piotrsaint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/bagaj/IMG382.jpg

Mała zmiana, XXL'e definitywnie wylądują w lewym boczku wraz z małym aku, w prawym boczku wyląduje MSK.

Buło to jedyne sensowne rozwiązanie by smieścić gdzieś suby, a po przemyśleniu zrezygnowałem z montowania ich w boczkach, poprzednio średnio to grało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota wolno idzie ale idzie.

Pracy zawodowej 150% normy wiec jest jak jest, po 12h w pracy nie chce mi sie już siedzieć przy aucie.

Dziś prawie 40 stopni na bani, cały dzień w robocie ale miła niespodzianka, zjechały 2 długo oczekiwane klocki, a mianowicie:

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/odr/IMG_8353.JPG

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/odr/IMG_8356.JPG

Długo wypatrywana ale jest nówka sztuka.

 

Jednak humor tak naprawde poprawił mi inny klocek :D

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/odr/IMG_8357.JPG

http://www.herbirol.com/audiocar/berlingo/odr/IMG_8359.JPG

Jak widać jeszcze ciepły, cieszy tak bardzo bo otrzymany prawie 2 miesiące przed terminem jaki był planowany.

Nówka sztuka kupiona w DSV. W końcu będzie działało radio ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro o ile znajdę czas chcę wyfrezować pokrywę na piece i suby i mam nadzieję, że się da :D

Wyciąć otwory pod wentylatory i kable no i znależć miejsce dla zmieniarki bo jakoś mi się zapomniało.

Dziś pół dnia spędziłem pod gołym niebem bo miałem dużądostawę towaru to morda piecze, no ale jak zimno to źle jak ciepło to też źle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę "miedż" to jakoś tak sama się mordka śmieje... Ładne radyjko Piotrek :)

Skoro już "skarby" przyszły, to może w końcu coś odpalisz w swojej instalce :wink2:

Byle nie za długo, bo nie wiem czy pamiętasz, ale zimą grzebać się nie chce :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś za szybko czas leci ale CHYBA do zimy zagra :rotfl:

W tym tygodniu coś chcę pocisnąc w kwestii zabudowy bagaja i kablologii, potem przyjdzie czas na przerabianie drzwi i to znaczące ale wszystko się da.

Muszę się w sobie zebrać i to po 8 latach w końcu skończyć... by móc zacząć od nowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% forumowiczow gdy by miala takiego Pionka w szafie juz by go podlaczala na "krotko" z latarka w lapkach aby tylko posluchac jak to gra.....Ale widze ze masz samopzaparcie i jestes wtrwaly w tym co robisz i nic na "chura" :) To tylko daje do zrozumienia ze wszystko na spokojnie bedzie przemyslane i zrobione jak nalezy....Takze nie ma lipy i no i pewnie tez czasu :P Ale jak to sie mowi "nie odrazu Krakow zbudowano" czy jakos tam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, że ten Pioneer nie wniesie niczego nadzwyczajnego wzgledem RS-D7X do systemu poza RDS'em i naszym zakresem fal radiowych.

Śmieszne ale to był główny powód jego zakupu, z poprzedniego (ciagle posiadanego) bylem bardzo zadowolony jednak w zasadzie brak radia mi baardzo przeszkadzal. Spedzam w aucie troche czasu, a plyty sie nudza, czasem cos wiadomosci ze swiata chcialbym posluchac itp itd...

Kolor czarny jak i ewentualne polepszenie brzmienia (podobno cos w tym jest) to niejako dobro dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żonka już od dawna nie mówi nic o kosztach, przyszło radio zobaczyla fakturę nic nie powiedziała.

Po chwili zobaczyła zmieniarkę to już się odezwała, że koszty jej nie interesują tylko "masz to do cholery kiedyś skończyć by to grało" :rotfl:

Wq... ją, że boczków z tyłu nie ma, w ogóle połowy plastików, podłody z tyłu, kilometry kabli itp itd, no ale co zrobić mnie też to wq :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wq... ją

 

mnie też to wq :D

 

Idąc logiką matematyczną dwa minusy mogą dać jedynie mega wypaśny plus.... :wink:

Byle coś ruszyło, bo jak znam zycie, to latem za gorąco, zimą za zimno.... Tak trochę ciemno ale "strzelam" w jesień... :D

 

A co do roboty w aucie używanym na codzień, którego z zasady nie sposób postawić aby "się" robiło, to znam ten ból z moją babcią...

Nie mam drugiego "wołu roboczego" i także kombinuję jak koń pod górę chcąc cokolwiek poczynić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tej", pyrka a Ty czasem nie opędzliłeś Piotrkowi tych XXL? :wink2:

Bo tak coś wypatrzyłem na wyswietlaczu... :D

 

Ano dlaczego nie :)

 

Fajny ten komp. Jakies szegoly, nazwa dostepnosc?

 

Wyślij na PW maila, podeśle filmiki jak działa oraz fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...