Skocz do zawartości

Pioneer ODR w Citroen Berlingo II


Piotrsaint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro przymiarki jak to wszystko zabudowac w aucie. Sub wylecial z boczka i znajdzie sie w "zwyklej" skrzynce powodem jest problem ze zgraniem suba z przodem, konkretnie wygladalo to tak, ze gralo super ale byly utwory gdzie suba wyraznie szlo zlokalizowac po lewej stronie auta. Wylot robi caly 3drozny system przedni jaki mam, nie dlatego, ze jest zly bo wprost przeciwnie jest zajebisty ale trafilem taki jaki chcialem miec :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ładny piec, aż szkoda gdzieś go chować. Pewnie będziesz z niego zadowolony, skoro kiedyś już miałeś takiego lub coś.

Jest to dość ciekawe, bo niektórzy piszą, że piece z tej serii tylko wyglądają, zaś redaktorom niemieckiego audio hifi bardzo przypadł do gustu (dźwięk także).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moj drugi SS bjestem zadowolony z pierwszego (ten sam model). Oba zostana najprawdopodobniej zabudowane w podlodze. Stega dosc moze dziwnie chcialem zabudowac na suficie w czesci bagazowej :D

Mialem tylko dwie mozliwosci posluchania ODR'a pierwszy byl kilka lat temu, wtedy na niego zachorowalem na maxa jednak moje poszukiwania zawsze konczyly sie fiaskiem. W tym roku myslalem nawet o zakupie nowych, po uszkodzeniu radia troche mi sie odechcialo. Powiedzialem sobie, ze najpierw jednostka musi ozyc by zaczac zgrywac system jaki mam i potem ewentualnie jakas zmiana. Trafil sie jednak ODR wiec nawet jak nie zagra u mnie w aucie to i tak zawsze byl zestawem moich marzen. Musialem go kupic nawet jak bym mial sie rozczarowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak bardzo towarowe przeznaczenie ma u Ciebie bagażnik. Wybebeszałem ostatnio cały bagażnik w takim aucie i podłoga jest to bardzo przyjazna, głównie za sprawą braku koła. Do tego jest równa, a zagięcia w niej są idealne do puszczania przewodów. Korzystasz z tych schowków w podłodze w celach CA?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nei mam schowkow w podlodze, mam tam jednego Humana i MSK50, jednak na poczatku brak schowkow bagatelizowalem o ile teraz po ponad roku jednak ich czasem brak co wqrza. Wada jest wysokosc tej podlogi, podniesienie jej o 10 - 12cm powoduje kolejne problemy, z jego uzytecznoscia. Moje auto sluzy tylko i wylacznie do jazdy prywatnej nie woze niczego w zasadzie, ze duuzo jezdze, wala sie klamotow, a to walizki, a to rower syna i inne graty i bagaznik jest mi troche maly. Wywalilem suba z boczku gdyz przez nadkola musial byc sztucznie duzy by uklad magnetyczny suba zmiescil sie w skrzyni. Dla mnie brak kola w bagazniku jest duuuza wada, pomijam juz to, ze to pod autem jest ujebane na maxa jak trzeba zmienic to zal dupe sciska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie koło pod samochodem jest wadą, ale tak musi być w towarowych. Jak wyobrażasz sobie w trasie z towarem po sufit, wyjmować to wszystko, żeby dostać się do koła.

Zostaje w takim razie jeszcze sufit albo klapa bagażnika do zabudowy;P Albo prościej, zredukuj liczbę wzmacniaczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to juz jest z autami tego typu, mimo to ja osobiscie wolalbym wywalic cos z bagaja by miec kolo dostepne niz szarpac sie ze sruba, ktorej nei idzie odkrecic, sam towar takze troche ogranicza do niej dostep, mialem juz ten przypadek i tak cos trzeba bylo wyjac. Ale to juz inna inszosc :P Co do mniejszej ilosci piecy to nie jest zle sa tylko 3 :D Poczatkowo calosc chcialem zrobic na MSK wiec chcialem dac 4 sztuki tych jakze malych piecy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...