Skocz do zawartości

Pioneer ODR w Citroen Berlingo II


Piotrsaint
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 495
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...
Wydaje mi sie, ze jak firma sie szanuje, to powinni przyjac na klate oplaty zwiazane z transportem radia do siebie i go naprawic o ile nie ma takiej mozliwosci w PL. Jezeli zas chodzi o oplaty zwiazane z UC, to otwiera sie odpowiednia procedure i mozna zrobic to bez zadnych oplat celno-podatkowych. Oczywiscie o ile sie okaze, ze to nie tasma :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czasie opuszczania panela jednostka odcina zasilanie w polowie.

Miałem identycznie rok temu. Problem znikał kiedy podczas otwierania windy drugą ręką dociskałem panel do windy. Podniosłem złącze za pomocą malutkich podkładek i było ok. Co prawda od 3 dni mam znowu to samo, ale panel nie gaśnie , a mechanicznie też nie blokuje bo widać że staje z odcięcia zasilania na serwie a nie z oporów ruchu. Zmartwiło mnie to, bo kiedy panel staje i gaśnie to złącze lub taśma , ale kiedy staje a nie gaśnie to może być wina czujnika położenia nastawnika jeśli takowy istnieje.A sądzę że istnieje. Piotrsaint , zauważyłem że kiedy dotknołeś panela , jeszcze za nim wykonał jaki kolwiek ruch, panel zgasł , tak samo było w moim 88RS i nie łączyło złącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji kompletnego braku czasu wysle chyba jednostke do DSV, maja tasme moga wyslac ale i tak nie bede mial czasu sie tym zajac wiec niech Oni ja wymienia i przy okazji przegladna calosc.

 

Inne pytanie... czy mozliwe jest przerobienie tunera na nasze stacje (ta wersja jest wersja na rynek JP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przesunięciem skali to nie tak do końca bo pasma mają inną szerokość... a poza tym już pisałem o tym na tym forum - jakość jest tragiczna poza okolicami nadajników FM. Może jakiś wzmacniacz antenowy dodatkowo zamontować??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli radio ma jakiś AUX IN to ja bym zamontował jakiś zewnętrzny odbiornik radiowy który sobie poradzi z falami. Swego czasu kuzynki mąż posiadał domowy tuner toshiby który ciągnoł około 12W więc nie problem zrobić przetwronice tego typu i zapłacić grosze, a z drutu zwykłego w domu, ogrodzie czy innych miejscach działały wszystkie radyjka bardzo ładnie i płynnie. Ta tosia ma teraz z 16lat... W każdym razie, dobre tunery domowe nie są złe i w aucie też się spiszą. Tylko kwestia montażu w aucie i potrzebnego miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kazda jednostka jaka mialem miesci sie bez wiekszych problemow no moze problem jest to upchnac, ramka kazda jaka mialem pasuje. Widac u mnie jak jest zamontowany ODR, w tej chwili nie moge zrobic lepszej foty gdyz jednostka jest w naprawie.

 

W ramach ciekawostki powiem, ze sub wylecial z boczku, i bedzie po prostu w skrzynce sobie latal w bagaju. Bagaznik w tej chwili jest czysty, czekam na piec i wtedy zaczne montowac wszystko juz na gotowo, wszystko chce zmiescic w bagazniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo sam niedługo odnawiam wygłuszenie drzwi. Dlaczego dałeś TAC MAT na w środek drzwi, a nie po wierzchu (jak w instrukcji do wygłuszenia Competition wg dynamat) :?: Jest ku temu jakaś szczególna predyspozycja :?: Odpowiedź może być na PW :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach ciekawostki powiem, ze sub wylecial z boczku, i bedzie po prostu w skrzynce sobie latal w bagaju. Bagaznik w tej chwili jest czysty, czekam na piec i wtedy zaczne montowac wszystko juz na gotowo, wszystko chce zmiescic w bagazniku.

Ciekaw jestem jak to wszystko w bagaju poukładasz, mam nadzieję w realu wszystko zobaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo sam niedługo odnawiam wygłuszenie drzwi. Dlaczego dałeś TAC MAT na w środek drzwi, a nie po wierzchu (jak w instrukcji do wygłuszenia Competition wg dynamat) :?: Jest ku temu jakaś szczególna predyspozycja :?: Odpowiedź może być na PW :)

Nie widziałem jeszcze takiego zastosowania jak na stronie Dynamata :) Chodziło mi głownie o izolację akustyczną, odizolowanie świata zewnętrznego od auta. Przeglądnij net to zobaczysz jakie tacmat miał już zastosowania, jest to materiał wybitnie tłumiący, z uwagi na jego cenę używałem go tylko w drzwiach, podłoga i dach jest zrobiona z czegoś tacmatopodobnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem jeszcze takiego zastosowania jak na stronie Dynamata :) Chodziło mi głownie o izolację akustyczną, odizolowanie świata zewnętrznego od auta. Przeglądnij net to zobaczysz jakie tacmat miał już zastosowania, jest to materiał wybitnie tłumiący, z uwagi na jego cenę używałem go tylko w drzwiach, podłoga i dach jest zrobiona z czegoś tacmatopodobnego...

 

Poszukam jeszcze, LINK tu masz schemat Competition door z dynamata, gdzie tac mat jest na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś otrzymałem docelowy piec na woofery, a jest to znany mi już SS HR4 :) Będzie on zasiłał woofery w mostku, drugi ss bedzie zasilał średniaki i tweetery, które także zostaną zmienione na docelowe na które czekam.

http://www.herbirol.com/audiocar/human.jpg

http://www.herbirol.com/audiocar/human1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...