Skocz do zawartości

Kadett 3.2 v6- wydzielone


powalla
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Tychów do Katosów ma moment , a tym jego potworem w owczej skórze to naprawdę nie zdąży nawet 2 biegu zapiąć *... pewnie mu wye...ł i siedzą obaj , jeden za "paserkę" , a drugi za "pobicie" :)

 

 

*dla nie wtajemniczonych to opel Kadett z silnikiem 3,2L ...tak to nie pomyłka 3.2L !!!

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wszystko zgloszone, sprawa w toku

 

 

ważne żeby się dobrze zakończyła, ciekawe czy koleś to paser, czy sam złodziej ...

 

powalla prosze Cie nie sprzedawaj mnie z tym motorem, bo nikt sie ze mna nie chwyci na rolkach :)

 

oj tam 3.2l w Kadecie to nie jest jeszcze killer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam 3.2l w Kadecie to nie jest jeszcze killer ;)

Zebyś Ty wiedział co Ty wogóle mówisz... No tak teoretyków bedzie zaraz wiecej... Moze kiedyś wsiądziesz i sprawdzisz, wtedy wymienimy sie wrazeniami...

 

 

Mariusz, dziekuj Patrykowi, to on "spi z allegro" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebyś Ty wiedział co Ty wogóle mówisz... No tak teoretyków bedzie zaraz wiecej... Moze kiedyś wsiądziesz i sprawdzisz, wtedy wymienimy sie wrazeniami...

 

no fakt dla niektórych to 3.2l motor to "Monster" szczególnie w Kadecie ale nie chwaląc się jeźdzę autami z większymi silnikami i mocą to dopiero są wrażenia np Mercedes CL 63 AMG, Mercedes SLS AMG, Lamborghini Gallardo LP560-4 , Ferrari F430 Spider oczywiście nie w Polsce tylko w UK (Anglia).

Edytowane przez Kepke_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie chwaląc się jeźdzę autami z większymi silnikami i mocą to dopiero są wrażenia np Mercedes CL 63 AMG, Mercedes SLS AMG, Lamborghini Gallardo LP560-4 , Ferrari F430 Spider oczywiście nie w Polsce tylko w UK (Anglia).

 

Pracujesz jako parkingowy? :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracujesz jako parkingowy? :super:

 

Nie nie jestem parkingowym wykonuje pewne usługi dla jednej z angielskich firm i znam się bardzo dobrze z manager-em tej właśnie firmy i w zamian bez żadnych problemów mogę jeździć tymi samochodami i wieloma innymi.

Edytowane przez Kepke_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ dan124

motor pochodzi z vectry C po lifcie 2005/2006r

 

@ ziggy

nie moge nagrac zadnego filmu, gdyz nie posiadam odpowiedniego sprzetu, btw nowy merc kompresor e350 dopiero mi odjezdzal przy 240km/h, gdy skonczyla sie skrzynia, poza tym pogoda nie sprzyja nagrywaniu jakich kolwiek filmow. Łukasz miał możliwość sie przejechac i jedyne stwierdzenie jakie uslyszalem to: "zamiast uważać na pedał sprzęgła, to raczej uważać na pedał gazu :D "

 

@ keppke_23

nie porownuj kadetta z 1988r do nowych konstrukcji, gdzie silniki sa wyzylowane do granic mozliwosci... aczkolwiem, stanalbym na krese z takim monstrum :)

 

temat troche schodzi z włamania do mojego auta, na osiagi, nie chce tu nikogo urazic, ale kadett daje rade :)

 

jesli sie czegos dowiem od policji zaraz napisze :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ keppke_23

nie porownuj kadetta z 1988r do nowych konstrukcji, gdzie silniki sa wyzylowane do granic mozliwosci... aczkolwiem, stanalbym na krese z takim monstrum :)

 

 

sorki że trochę nie na temat napisałem ale nie ja 1-szy zszedłem z tematu i nie porównuje kadett-a do nowych technologii tylko napisałem że dla jednych to duży motor dla innych nie :)

Edytowane przez Kepke_23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebyś Ty wiedział co Ty wogóle mówisz... No tak teoretyków bedzie zaraz wiecej... Moze kiedyś wsiądziesz i sprawdzisz, wtedy wymienimy sie wrazeniami...

 

 

hmmmm ...

 

http://promotormocy.pl/mods/honda-crx-drag-rex/stage/1 - bez komentarza :P zresztą u mnie " na wiosce " jest dużo ciekawych aut :P

 

 

3.2 takim jeszcze lekkim samochodzie musi dawać dużo frajdy.

 

1.3T też daje radę i 800kg wagi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://promotormocy....rag-rex/stage/1 - bez komentarza :P zresztą u mnie " na wiosce " jest dużo ciekawych aut :P

Czego to dowodzi? Tego ze potrafisz sprawnie szukac w google i potrafisz uzywac opcji kopiuj/wklej?

 

Ten kadet to nie auto do dragów... Cóz to za głupia licytacja co chcesz udowodnic? Masz jakies kompleksy? Nie rozumiem...

 

1.3T też daje radę i 800kg wagi :P

A to swoja droga, taki glupi srej z 1.2 16v juz pewnie tez daje troche frajdy, ale nei o to tu chodzi...

 

 

nie porównuje kadett-a do nowych technologii tylko napisałem że dla jednych to duży motor dla innych nie :)

Heheh napewno? :D A tak, dla mnie to dosc duzy motor ale chodzi mi od poczatku o fakt ze fajnie sie takim autem jezdzi, i dostarcza masy wrazen...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego to dowodzi? Tego ze potrafisz sprawnie szukac w google i potrafisz uzywac opcji kopiuj/wklej?

 

drogi kolego, to nie jest opcja kopiuj wklej, znam tego człowieka osobiście, auto jeździło jakiś czas "drogowo" ...

Oczywiście przed końcem Stage 1.

Wtedy miał około 300KM na ośce z tego co pamiętam ...

 

A to swoja droga, taki glupi srej z 1.2 16v juz pewnie tez daje troche frajdy, ale nei o to tu chodzi...

 

Sej nie ma 1.3, oraz 300KM ponad :D

 

Ten kadet to nie auto do dragów... Cóz to za głupia licytacja co chcesz udowodnic? Masz jakies kompleksy? Nie rozumiem...

 

po prostu napisałem to, ponieważ zawsze na drodze znajdziesz mocniejsze auto.

Na zachodzie do takiego Kadetta jeszcze włożyli by turbo znając życie.

Ja kompleksów nie mam, jednak widzę że Ty jakieś tak, skoro Ty możesz się rajcować jednym, a jak ktoś się wypowie to od razu go ganisz ... naprawdę postawa godna moderatora, mam rację i uj ... gratuluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, ten kadett jest niedopracowany.

Po pierwsze to praca tego silnika mi się nie podoba. Obroty za wysokie jak na V6(a silnik był ciepły) do tego coś chyba jest z zapłonem bo na jałowych coś potrafi szarpnąć, a stojąc przy omedze V6 silnika praktycznie nie słychać.

Kolejna kwestia to przeniesienie napędu. Skrzynia tego długo nie wytrzyma, F28 byłaby lepszą opcją, do tego przydałaby się jakaś szpera bo tym autem ciężko jeździć na co dzień.

Kumpel w corsie A ma 2.0T z calibry i już przy seryjnym silniku walczył z kierownicą na 5 biegu, może dziadzieję, ale mnie takie coś nie rajcuje.

 

 

po prostu napisałem to, ponieważ zawsze na drodze znajdziesz mocniejsze auto.

Szybsze, niekoniecznie mocniejsze ;)

Edytowane przez cursor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kompleksów nie mam, jednak widzę że Ty jakieś tak, skoro Ty możesz się rajcować jednym, a jak ktoś się wypowie to od razu go ganisz ... naprawdę postawa godna moderatora, mam rację i uj ... gratuluje.

Nie do konca o to chodzilo, dobra ale nie ma co ciagnac tematu... W tej kwestii EOT z mojej strony.

 

 

Powiedzmy sobie szczerze, ten kadett jest niedopracowany.

Po pierwsze to praca tego silnika mi się nie podoba. Obroty za wysokie jak na V6(a silnik był ciepły) do tego coś chyba jest z zapłonem bo na jałowych coś potrafi szarpnąć, a stojąc przy omedze V6 silnika praktycznie nie słychać.

Kolejna kwestia to przeniesienie napędu. Skrzynia tego długo nie wytrzyma, F28 byłaby lepszą opcją, do tego przydałaby się jakaś szpera bo tym autem ciężko jeździć na co dzień.

Kumpel w corsie A ma 2.0T z calibry i już przy seryjnym silniku walczył z kierownicą na 5 biegu,

...eeee tam fajnie , no z ta kierownica cięzko ale fajnie, zawsze to cos oryginalnego :)

 

może dziadzieję, ale mnie takie coś nie rajcuje.

 

Chyba tak, choć wiekowo masz jeszcze duzo czasu, sam zastanawiam sie powoli czy Fiata nie przerobic na driftowóz, zeby mieć czym poszaleć :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że RWD ma jedną zaletę, nie siłujesz się z kierą nawet mają 1000km pod machą, tyle, że musisz wiedzieć co zrobić jak auto zaczyna uciekać bokiem :P

 

...eeee tam fajnie

Dla mnie jak ktoś wkłada v6 to oczekuje też jej kultury pracy, a tu ewidentnie jest coś nie tak, bo obroty są za wysokie.

Nie mówię, żeby trzymał obroty jak V8 lub V12 z BMW z którymi mam do czynienia na co dzień, ale nie pracuje to tak jak seryjny i zdrowy motor w omedze B/B FL.

 

4.0 w E30 od mojego szefa też fajnie zamiata mimo, że nie do końca pracuje tak jak powinno(problem z jałowymi, gubi zapłony)

Edytowane przez cursor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...