Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Lipa koleś powiedział, że tydzien przed i nic nie obiecuje!

 

Maja turnusy i takie coś im koliduje.

Mówie mu, że możemy zrobić przedwpłate to nawet mówił, że nie ma szans! Kazał dzwonić tydzień przed i nic nie obiecuje.

 

Ale lipa tez jechać jak będzie tam no wycieczka dzieciaków ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w ostateczności holtel przy miejskim ośrodku sportu i rekreacji albo na stacji paliw. Jeszcze jest bar u Toniego tam też chyba są pokoje ale tak tylko strzelam. Nie wiem nic dokładnie. Ale mnie wkurzyli. Najpierw się dodzwonić nie można a później taka lipa wychodzi jak już daleko zaszło. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, no jedynie coś Ty musisz załatwić bo koleś jest nie do ugięcia.

Proponowałem mu że zapłacimy całośc przed a on, że tez nie!

 

A wiesz jaki to jest fiut. Rozwiodl sie z kobitka i ma teraz laske dokladnie moja znajoma w moim wieku a sam ma z 40 lat :) dzis do taty zagadam

 

 

 

 

 

wachcio, w okolicy 30km od nas jest duzo osrodkow :P w Gorznie (cudowne tereny) jak sie na Sierpc leci zapomnialem jak sie nazywa i jeszcze jest gdzies przy j. czarownica o ile sie nie myle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nic sie nie wydarzy tak jak ostatnio to bede,domku nie potrzebuje moge spac w aucie przy okazji pilnujac sprzet :P Jesli chodzi o alko to proponuje zoladkowa gorzka mietowa + zapita tymbark mieta wchodzi cudnie wlasciwie zapity nie trzeba :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek jakaś miejscówa by się przydała!

 

[ Dodano: 2008-05-14, 20:52 ]

Od kilku lat jeżdżę do Sielpi koło Końskich, jest to kompleks około 10-15 ośrodków, dobre zaplecze i wogóle. Ceny atrakcyjne, do miasta też niedaleko.

 

Co Wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lotniskiem i zamkiem może być problem :) Może ktoś z Kielc by mógł podskoczyć, bo ja mam ok. 100km. Fotki są dostępne w necie, bo to jest raczej znana miejscowość turystyczna, a o jakiś w miarę tani ośrodek się mogę postarać.

Atrakcji zawsze można poszukać w internecie i jakąś troskę znaleźć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak mam inne propozycje kwater ale jeszcze nic nie dzwoniłem tylko same miejscowości kojarzę.

Urszulewo, Szczutowo, Bachotek (wujek Google pokazuje mi 14 miejsc wypoczynkowych), Górzno

 

Postaram się trochę podzwonić dzisiaj i czegoś dowiedzieć. Wszystkie te miejscowości są nad jeziorami i maksymalnie ok 40 km od Rypina. Myślę, że coś wykombinujemy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, ja mogę podzwonić Ty masz za drogo!!!!!!!

 

Może najlepiej by było bliżej na południe :hyhy:

 

W tym sęk, że numery w necie nie aktualne albo pomylone (dodzwoniłem się do domu gdzoe dowiedziałem się, że ktoś zły numer zamieścił w ogłoszeniu) itd. Jeżeli poza moim regionem miało by być to niestety ale nie podejmę się organizacji. Wtedy jeśli by data mi odpowiadała piszę się na spota ale już jako gość nie organizator.

Koszty rozmów nie są jakieś astronomiczne na stacjonarne chyba ok 50 gr/min a na komórkę coś koło 1,5-2 zł jak dobze pamiętam choć zawsze drożej niż Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...