Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

A może tak na zamku w Golubiu się zakwaterować na pewno jakiś parking jest dla gości (pisze na stronie, że jest). Może i ognisko jest gdzie rozpalić. Minus to to, że na pewno jest drożej niż na domkach ale myślę, że tutaj nie byłoby problemu w stylu najpierw turnusy. To po prostu hotel dla turystów gdzie łazienka jest chyba wspólna na korytażu.

 

Cennik:

Hotel o standardzie turystycznym

* 2 pokoje dwuosobowe

* 4 pokoje pięcioosobowe

* 2 pokoje sześcioosobowe

 

Cennik

Pokój dwuosobowy – 80 zł

Pokój pięcioosobowy – 30 zł od osoby

Pokój sześcioosobowy – 30 zł od osoby

 

Co wy na to? Próbować uzyskać bliższe informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam jeszcze jedna opcje :] znam fajne jeziorko (Głęboczek) :D przed ktorym mozna rozbic dowolna ilosc namiotow :D hurtowo kupic do tego

Namiocik 3-osobowy:

http://allegro.pl/item360515045_namiot_3_o...hurtownia_.html

 

i mozna spedzic nawet caly tydzien jakby ktos mial taka ochote i napewno wybawic bysmy sie dobrze wybawili :D na imprezke od tego jeziorka tez jest z 3km takze mozna smignac http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arczi po pierwsze wiesz, że nikt nas nie wygoni z tamtąd? Jeśli już to bym proponował kupić jeden i zobaczyć czy chociaż te 3 dni wytrzyma

 

W ostateczności można nad tym pomyśleć ale tylko wtedy jak nic innego się nie będziemy w stanie załatwić. Domki jednak są dużo wygodniejsze. Jak zjadę do Polski to zajmiemy się łatwieniem tych domków bo z tąd nie mogę się w wiele miejsc dodzwonić albo numer błędny więc wiele nie zdziałam. W domu będę za 28 po południu więc wiele nie zmienią te niecałe 2 tygodnie. Wsiądę wtedy w samochód i będę szukał. No chyba, że Arczi i jego tata się sprawi i jednak wypali Sitnica. U nas w okolicy (powiedzmy 35 km) jest może 12-15 jezior więc myślę, że coś się jednak da wykombinować http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, ten hotel to jest nawet myśl.

Ale domek to domek.

Na uboczu na łonie natury.

Można całą noc bawić się przy ognisku spiewać itp

 

[ Dodano: 2008-05-16, 16:49 ]

Namioty odpadają za dużo zachodu z tym.

Będzie chujowa pogoda i co każdy będzie siedział w swoim namiocie?

LIPA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety hotel jest gorszym rozwiązaniem niż domki. Nie można posiedzieć przy grillu (nie wiem czy będzie tam gdzieś miejsce na jego zrobienie), trzeba troszkę kulturalniej się zachowywać (nie wiadomo kto będzie w pokoju obok) itd. Będę szukał a namioty to na prawdę ostateczność. Chcę, żeby to wypaliło i myślę, że nawet jak nic się nie uda lepszego załatwić to kilka osób pod namiot też przyjedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dzis rozmawialem z wlascicielem Mowil ze pod koniec czerwca na 100% bedzie wiadomo czy beda domki wolne ale na dzien dzisiejszy sa w tamtym roku przez cale wakacje byly wolne czyli mowi ze najprawdopodobniej beda. Na pierwszym miejscu mowi ze przyjmuja turnusy 13 dniowe. Pozdrawiam

 

 

Mozna tez przyklaodo wynajac z 2-3 domki jak juz nie bedzie wiecej ii reszte namiotow robic http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif ceny napewno nie beda sztywne :D bedzie mozna sie dogadac :D bo koles spoko :D Ellos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na obecną chwile na czym stoimy?

Na niczym?

 

Powiedzial ze raczej domki beda. i mowil ze co roku sa wolne http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif ci co chca w somkach moga sie rozwalic w domkach a reszta w namiotach :D sa 3 lozka w domku czyli z 6 osob sie zmiesci Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si spoczko, ale jeśli się zdecydujecie na zlot w 100% w SItnicy to mnie tam zabraknie :) Za daleko :)

 

A ile masz do nas kilometrow? Bo ja do Sulejowa mam 220km i bez problemu jechalem. Rozmawialem wczoraj z wachciem i wszystko bedzie latwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niece nice:D:D No mam nadziej ze cos wypali o niepoto zostalem w kraju by zlot SCA niewypalil hehe:D:D Kiedy Arczi wpadasz z Wachciem do mnie?? pzodroowka:)

 

 

Znowu bedzie latanie na miotle :) haha i zbijanie kilekiszow, a nie wspomne o naruszaniu maskownic :) :) kierownika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

greg-si, no jestem. Przyjechałem wczoraj w południe do domu. Po 32 godzinach podrózy w tym ok 6 godzin snu, odebraniu mojej bryki od mechanika zrobiłem nią jeszcze ok 200 km i jak położyłem się wczoraj o 23 to wstałem godzinę temu :) Na pewno będę działał i myślę, że może już do końca tygodnia coś konkretnego się dowiem. Będę szukał w okolicy jakiś pewnych miejscówek w razie braku miejsc w Sitnicy albo zamiast niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo nie przesadzaj :) Jest fajny zamek, jest stadion, są sklepy i nawet myjnia ręczna jest :)

 

Ale jest jedna ważna sprawa - Nie ma organizatora... Samo gdybanie nie załatwi sprawy.

 

 

wachcio u nas z 0 organizacja bedzie o 100 razy lepiej :) bo my wiemy co i jak i gdzie :) nie bedziemy sie mieszac :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...