Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

mlody1921, a miales w Sulejowie i niebyles;// pewnie w tym roku gdzies u nas a za rok znowu polaczymy sily z 306team i wiesz:DD:

A zreszta ten tez bedzie z 306team:)

 

 

No bedzie 306 :rotfl: ale glowny nacisk na strefe :P mam nadzieje ze sporo osob zawita :P Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W lipcu pewnie będę tradycyjnie w robocie poza Polską :) Także dupa.

 

 

Qurcze szkoda :P a myslalem ze grubo zaimprezujemy :P Pozdrawiam

 

 

 

 

oby na strefe byl nacisk oby .....

 

 

Widziales w sulejowie dlaklarowalo sie tyle osob ze przyjada a tak naprawde byla nas garstka :P Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcziflo już zaproponowałem zrobienie listy wcześniej :)

 

Na razie przedstawia się ona następująco:

 

1. Wachcio

2. Arcziflo

3. Greg-si na 99% (1% zostawiam na nagłe wypadki jak popsuty samochód choroba czy inne badziewie które mam nadzieje się nie wydarzy)

4. Golas306team

5. kuryś + 1 lub 2 osoby

6. aspire3000 + 1 lub 2 osoby

7. ...

 

Golas nie wiem czy to dobry pomysł z tym nocowaniem na lotnisku a przede wszystkim czy pójdzie na to klub. Bardziej podoba mi się plan grega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no bylem a Arczim mila miesjcowka:p tylko bedzie musial jeszcze raz tam wjechac by obczaic stan domkow i cene:)

Ale chlopaki kto mnie wpisal na lsite;pp

ja niewim czy bede...

A i tak lacczymy ta kilkudniowa biesiade z 306team:)

Jakies info musze zrobic u nas ale jak bedzie wiadomo cos wiecej czyli cena domkow cos;] no a data to 18-20Lipca tak na 100%???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pan kierownik pozwoli

 

Dodaj w nowym poście :)

 

[ Dodano: 2008-05-08, 07:47 ]

Kurde fajna impreza się tam szykuje naprawdę...

Może nawet bujne się tam ale no nie wiem trochę km tam mam :P

 

A poldek już jest prawie w moich rękach, bo tata kupuje samochód :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet bujne się tam ale no nie wiem trochę km tam mam :padam:

 

A poldek już jest prawie w moich rękach, bo tata kupuje samochód :hyhy:

 

Spot bez Admina? Nie może być! Wpisać na listę? :hyhy: Poldolot też auto byle się dokulało. W sumie może obgadamy to osobiście bo się wybieram do wrocka chyba na początku czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobacz że takie ceny są do 20 czerwca. Później pewnie w górę pójdzie dlatego chłopaki muszą jeszcze zapytać się o cenę i wleźć do domków żeby zobaczyć jak wygląda ta sanitarka i zrobić jej zdjęcia żeby nikt później nie miał pretensji że jest źle czy coś.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ubikacje sa zamieszczone w jednym miejscu i zlewy dlatego ja polecam kupic domki bez sanitaki i kozysac z osrodkowego kibelka :hyhy: sa umywalki i wszystko :hyhy: pewnie bedzie cieplo to kazdy w jeziorku bedzie sie moczyl :) pozdros

 

 

 

Dobra jest tak :padam: teraz sprawy organizacyjne :P sa trzy dmni

 

piątek:

sobota:

niedziela:

 

trzeba to jakos rozplanowac :P czekam na pomysly :P ello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piątek:

zjazd do Sitnicy. Wieczorek zapoznawczy biesiada pieczenie pęciny na grillu i takie tam.

sobota:

przejazd do Torunia pobujanie się tam wjazd na lotnisko a wieczorem do Golubia by zwiedzać zamek po ciemku przy pochodniach :padam: Późny wieczór to biesiady ciąg dalszy :hyhy:

niedziela:

Pożegnanie i out do domów :hyhy: Oczywiście nie z samego rana. Dopiero jak wytrzeźwiejemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo:) Greg myslisz tak jak ja:) JA chcialem zeby Te dwie atrakcje byly jesli sie wyrobimy w jeden dzien ok:)

Trzeba podjechac do Golubia i sie dowiedziec o cene wstepu ,parking, i do ktorej mozna wbijac:) Pozdroowka

Ja jestem ZA !!!!:padam:

acha z Sitnicy przez olub do torunia jest jakeis 80km jakby to kogos interesowalo a wrazenia gwarantowane:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak Greg już zauważył są nieaktualne po 20 czerwca. Nowych nijak nie mogę się dowiedzieć przez telefon bo tylko mnie automat łapie i sam będę mógł się czegoś dowiedzieć na początku czerwca.

 

Dla mnie plan Grega wygląda ok.

Oczywiście w między czasie można wyskoczyć "pochałasować" na Rypinie, w piątek i w sobotę będą dyskoteki w ośrodku i w jedynym (niestety) klubie Tina w Rypinie. Golas a kto się zajmie organizacją wjazdu na lotnisko? Ja się nie podjmuję. Do Golubia i na Sitnicę podskoczę i się wszystkiego dowiem. Ostatnim razem tam pod domkiem byłem jakieś 7 lat temu więc mogło się dużo zmienić. Nie mogę powiedzieć jak tam jest teraz.

Myślę, że jak nikt sprzeciwów nie zgłasza co do daty to niech zostanie. Środek lata. Dużo plażowiczów i trochę droższe domki... Chciałbym również tak jak Greg pozwiedzać zamek przy pochodniach i duchach. Może jakaś przestraszona niewiasta się znajdzie którą będę musiał pocieszyć :padam:

Lotnisko ma o tyle zalety, że można tam poszaleć samochodem i audio bez przeszkadzania i zagrażania komuś. Oczywiście w dzień bo w nocy to już inna bajka. Perspektywa potrącenia kogoś przy dużej prędkości nie wygląda różowo... Dlatego głównie nocka na lotnisku wedlug mnie odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAk odpada bo ja rzuciem chaslo piatek->lotnisko ... no bo myslalem ze sie niewyrobimy w jedenyum dniu z Golubiemi lotniskiem:)

A lotniskiem zajmie sie pewnie nasz kolega z klubu :padam:

Maloniak jak poprzednio ja do niego dzisiaj zagadam :hyhy: pozdroowka pewnioe jak wtedy bedzie 10zeta od auta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...