Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

Na prawdę tyle wydałem fakt że wziąłem troszkę żarełka ze sobą. W Sulejowie kupiłem raptem nestea, 2 piwka, sok malinowy (do wściekłych :hyhy:), kiełbachy trochę i chleb.

Lepiej żebyś nie wiedział co my w domku robiliśmy (a także przed jak już większość spała) :rotfl: Najważniejsze że atmosfera była zarąbista i ubaw po pachy :)

Pozdrawiam

 

 

Zgadzam sie :P co sie dzialo to sie dzialo :P hehe masakra:D domek nr 6 :P haha ale na sitce bedzie lepiej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

arcziflo, Przyjadę ekipą 4 osobową :hyhy: Może nawet 5 osobową :rotfl:

 

Siorę też wezmę :)

 

[ Dodano: 2008-05-13, 22:23 ]

kuuudlaty, nie rób jaj może dogadamy się tak, że pojedziemy jednym autem? Lub na dwa razem???

Co sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, Przyjadę ekipą 4 osobową :hyhy: Może nawet 5 osobową :)

 

Siorę też wezmę :P

 

[ Dodano: 2008-05-13, 22:23 ]

kuuudlaty, nie rób jaj może dogadamy się tak, że pojedziemy jednym autem? Lub na dwa razem???

Co sądzisz?

 

 

No to extra :P bedzie sie dzialo :P zobaczycie jak sie bawia ludzie w moich stronach :P haha :P a w tym barze osrodkowym sa takie w miare imprezki :rotfl: jak cos to w sobote mozna sie przejsc 3km od osrodka jest dyskoteka malibu wejscie 5zł czyli nie jest zle :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest dyskoteka

 

Stary to jest to.

Ja wezmę siorkę i jakieś laski też.

Będzie spoko.

 

dobra to ja już zbieram kasę na flaszki bo z jedną nie ma co jechać

 

hehe będzie ostro!

Wręcz bardzo ostro!

Ale musimy się ustawić, żeby nie mieszać. Jedną wódkę :hyhy:

 

[ Dodano: 2008-05-13, 22:40 ]

Kurde to ja K@mil piszę z siory kompa bo laptopa już wyłączyłem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić tak, że trzeba dokonać przedpłaty np każdy ma wpłacić 20 zł jak coś to mu przepadnie i już.

 

Będzie motywacja no i pewne, że dojedzie. Może nawet 30 zł.

Wiecie o co chodzi?

Żeby nie było tak, że zarezerwujemy domki a połowa nie przyjedzie. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zrobic już jakis temat zamknięty z dokładnymi datami itd.

 

Kto się zajmie rezerwacją i tym wszystkim?

Ja mogę otworzyć konto tzn nowy rachunek na wpłaty i później całośc przelać lub przywieść na miejsce.

 

[ Dodano: 2008-05-13, 22:55 ]

greg-si a najlepiej by było jakbyśmy złożyli się np wszyscy po 20-30 zł i kupili za całośc jakaś kiełbachę wegiel alkohol itp.

 

Co sądzicie o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wachciu kochany :rotfl: Kurcze troszkę piątek jest lipną datą na zwiedzanie zamczyska z tego względu że ja dopiero dotrę ok 21-22 co może być za późno :)

Jak najbardziej jestem za tym by się sklepać na takie rzeczy. Od razu jak się zaleci to kupi się węgiel kiełbachy kilka buteleczek i będzie dobrze. Po co wieźć ze sobą (choć znając życie i tak z pęto kiełbachy przywiozę :hyhy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem ze do biedronki z tego osrodka jest z 6km :hyhy: hehe takze spokojna glowa :) z zakupami damy rade :rotfl: co do rezerwacji jak wachcio zjedzie jedziemy sie pytac juz jest wszystko uzgdnione :P

 

 

I wezcie jakies laski bo w sulejowie kobitek brakowalo :P hehe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu temacik się rozkręca! :P Bardzo mnie to cieszy. Tak jak Arczi mówi Jak zjadę do Polski pod koniec maja to wszystkiego się dowiem i dam znać ile dokładnie i jaki domek kosztuje ile trzeba przedpłaty. Na razie żadnych zbiórek nie potrzeba. Jak będę wiedział już co i jak wtedy podam numer konta i będziecie wpłącali pieniążki do mnie bo i tak pewnie ja za wszystko będę płacił a może być tego trochę i nie chciał bym w ciemno za wszystkich zakłądać.

 

Greg-si właśnie dostałęm maila z zamku:

"Rezerwacja jest przyjęta na 18 lipca , nie potrzeba przedpłaty .Rozumiem że

chodzi panu o zwiedzanie nocne więc najlepiej było by je zacząć o godz 22

ponieważ wtedy pochodnie dają najlepszy efekt.

Zwiedzanie Zamku Golubskiego trwa ok godziny ."

 

Spróbuję przesunąć godzinę na powiedzmy 24 żebyś mógł spokojnie dojechać. K@mil niekt nikogo nie zmusza do jazdy tam i spodziewałem się, że nie wszyscy będą chętni. Jak wypadniemy na 2 godzinki łącznie z dojazdem to tragedii nie będzie i myślę, że ewentualna reszta nie będzie się nudziła w tym czasie.

K@mil podaj wiek i stan cywilny siostry a najlepiej jeszcze zdjęcie (nie musi być rozbierane aczkolwiek nie pogardził bym :) ) :P:P

 

Termin jest już ustalony tak jak Arczi pisał na 18-20 lipca i chyba mam nadzieję, że nie będzie problemu z rezerwacją domków na ten termin.

 

Zaczęło się robić ciekawie i mam nadzieję w licznym gronie się spotkamy.

Z zaopatrzeniem nie powinno być problemów. W Rypinie (ok 10 km, nie 6 Arczi) są sklepy i całodobowe stacje benzynowe (wiadomo po co :P )

K@mil jeśli ktoś niedotrze to kasa nie przepada. Rozdamy biednym (nam) na szczytne cele (alkohol :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg-si właśnie dostałęm maila z zamku:

"Rezerwacja jest przyjęta na 18 lipca , nie potrzeba przedpłaty .Rozumiem że

chodzi panu o zwiedzanie nocne więc najlepiej było by je zacząć o godz 22

ponieważ wtedy pochodnie dają najlepszy efekt.

Zwiedzanie Zamku Golubskiego trwa ok godziny ."

 

Spróbuję przesunąć godzinę na powiedzmy 24 żebyś mógł spokojnie dojechać. K@mil niekt nikogo nie zmusza do jazdy tam i spodziewałem się, że nie wszyscy będą chętni. Jak wypadniemy na 2 godzinki łącznie z dojazdem to tragedii nie będzie i myślę, że ewentualna reszta nie będzie się nudziła w tym czasie.

 

Wiesz 22 to luz powinienem spokojnie dotrzeć jeśli nic na drodze się nie zdarzy. Może się uda piątek zrobić dniem wolnym wtedy będę dużo wcześniej :)

 

Z zaopatrzeniem nie powinno być problemów. W Rypinie (ok 10 km, nie 6 Arczi) są sklepy i całodobowe stacje benzynowe (wiadomo po co :P )

Wiadomo wiadomo trzeba samochód zatankować :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaka:) Chlopaki a mozemy sie podpiac tzn czy podpiac 306team?? Warszawka moze by przyjechalo i pomorskie moze duzo innych osob??:) no bo im wiecej osob tym lepiej :P:Pp

No to co 18 -> zamek, 19-> lotnisko (po poludniu jak wszytkim alko zejdzie ) no i z 19/20 impresion :P:P i 20 rozjazd do domkow pooooznym wieczorkei maz % zejda <lol>

Bo niewiem czy zagadywac z Maloniakiem by krecil termin lotniska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K@mil podaj wiek i stan cywilny siostry a najlepiej jeszcze zdjęcie (nie musi być rozbierane aczkolwiek nie pogardził bym :) ) :P :P

 

 

Prawie 17 PANNA :P

 

 

http://photos59.nasza-klasa.pl/dev102/0/085/163/0085163596.jpg

http://photos1.nasza-klasa.pl/dev1/0/009/950/0009950980.jpg

 

Co do zamku to jestem chętny jak to w nocy i w ogóle :P

 

K@mil jeśli ktoś niedotrze to kasa nie przepada. Rozdamy biednym (nam) na szczytne cele (alkohol :P ).

 

A co do domków to ilu osobowe są?

 

[ Dodano: 2008-05-14, 10:06 ]

Kurde kawałek mam:

 

 

Do RYPINa :P

Długość trasy: 345.4km

Szacowany czas przejazdu: 6h 12 min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...