Skocz do zawartości

Spot na kujawach - Sitnica - pytanie sugestie...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jak niema organizatora;p a Wy tzn Ty i Arczi ??:):) ja moge tez sie do was wybrac i pozalatwiac pojezdzic zagadac hehe moze z policja pogadam heeh:)

 

U nas wiesz wszystko na bierzaco :) tylko przezyje sesje i biore sie za robote :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na zamku w Golubiu przejazdem. Niestety zakwaterowanie tam nie wchodzi w grę z powodu braku terminów. W następnym tygodniu będę szukał dalej. Kilka zdjęć zrobionych dzisiaj na zamku.

 

[ Dodano: 2008-05-31, 20:13 ]

I jeszcze kilka...

post-1-1212257419.jpg

post-1-1212257420.jpg

post-1-1212257421.jpg

post-1-1212257422.jpg

post-1-1212257423.jpg

post-1-1212257424.jpg

post-1-1212257425.jpg

post-1-1212257426.jpg

post-1-1212257427.jpg

post-1-1212257428.jpg

post-1-1212257429.jpg

post-1-1212257430.jpg

post-1-1212257431.jpg

post-1-1212257432.jpg

post-1-1212257433.jpg

post-1-1212257434.jpg

post-1-1212257435.jpg

post-1-1212257436.jpg

post-1-1212257437.jpg

post-1-1212257438.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra juz atrakcje pokazales fotki kazdy ma to nietrzenba zwiedzac haha:D:D kazdy wkreci ludziom ze swojego otoczenia ze byli w Golubiu i maja foty hheeh:D:D

Nie no o golnie dobrze dobrze parking spory :)

 

A generalnie to mam pomysla...:)

Komu pasuje za tydzien?/ bo jest ogolnopolski zolot Peugeota w Borkach to jest kolo Sulejowa:d moze ta maly spocik?? :) tu taj macie drobne info co i jak na smaej gorze

-> http://tuningforum.pl/viewtopic.php?f=80&a...237&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sa domki nad jeziorem urszulewo :) sa 3 domki po 6 osob i 1 domek 6 albo 7 osobowy cena to 25zł od osoby za dobe. Na chwile obecna jes mozliwosc rezerwacji :) Cow y na to pozdrawiam :)

 

 

Domki ze zdjecia pierwszego i drugiego :) niestety nie udalo nam sie wejsc do srodka bo wlasciciela nie bylo.

 

Polozenie na mapie :)

 

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&lo...mp;moreCities=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arcziflo, mała poprawka domki są 3 po 5 osób i jeden domek 7-8. Zapewniano mnie, że w każdym domku jest natrysk, kuchenka, lodówka itd.

 

Nie chce mi się za bardzo dalej szukać. Domki z wyglądu są zadbane. Chciałbym zaklepać je i wiedzieć na czym stoję. Jak byście byli za i byłaby możliwość podjadę tam jeszcze raz i porobię fotki wewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dlaczego spot NASZEGO forum jest oglaszny na konkurencyjnym forum o tej samej tematyce?

 

http://www.autosound.pl/f...7667f8606f75#32

 

Wyglada to tam jak jakis ich spot....wiec sie panowie zdecydujcie dla kogo to robicie bo mi osobiscie nie bardzo sie to podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie dlaczego spot NASZEGO forum jest oglaszny na konkurencyjnym forum o tej samej tematyce?

 

http://www.autosound.pl/f...7667f8606f75#32

 

Wyglada to tam jak jakis ich spot....wiec sie panowie zdecydujcie dla kogo to robicie bo mi osobiscie nie bardzo sie to podoba.

 

Po pierwsze dlaczego konkurencyjnego?

Po drugie widzałeś ile osób ze strefy zgłosiło się i potwierdziło chęć przybycia? Temat zakładałem ponad miesiąc temu i na prawie 1000 użytkowników zgłosiło się 8 osób w tym ja i Arcziflo oraz lukaszzz17 z dziewczyną mieszkający od nas "rzut beretem". Czy na pewno po przyjeździe 4 osób (jeśli wszyscy zgłoszeni dotrą) można go dumne nazwać ZLOTEM STREFYCARAUDIO :?: Skoro wkładamy wysiłek w organizację to chciałbym spotkać się z grupą ludzi których jeszcze nie znam i sprzętów nie słyszałem. Nie moja wina, że na strefie nie ma zgrania i chęci spotkań. Do póki daleko wszyscy chcą być a później zapał bardzo szybko stygnie. Wygląda na to, że prawie sam sobie zwiedzę zamek w Golubiu i pojadę pod domek nad jezioro gdzie wiele razy byłem...

Postanowiliśmy z Arcziflo zebrać jak najwięcej osób żeby to spotkanie miało sens. Jak będę chciał to do Grega pojedziemy z paczką osobiście i na pewno będzie super. W Göteborg-u byłem 2 tygodnie temu i również osobiście mógłbym odwiedzić aspire3000. Z Arcziflo widzę się codziennie prawie. Lukaszz17 i Golas306team też nie są mi obcy. Gilotyn@ też myślę, że by nas przyjął u siebie.

Więc pytam: PRZY TAKIM PODEJŚCIU JAKIE JEST NA FORUM WARTO SIĘ STARAĆ I ROBIĆ TYLKO DLA NIEGO ZLOT?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wachcio, ma racje.

CA ma łączyć nie dzielić. Jest to tak specyficzne hobby że chyba nie powinniśmy się kłucić z powodu na którym forum jest temat. Jeśli ktoś nie ma ochoty to nie przyjeżdża i tyle ale jeżeli się umawia że będzie i takie tam a później wałki robi to sorry.

Ja już powiedziałem że wachcio jest organizatorem więc może zaprosić sobie kogo chce.

Zlot danego forum czy coś będzie wtedy kiedy administracja forum coś zorganizuje zajmie się wszystkimi duperelami związanymi z organizacją zawodami i innymi atrakcjami a póki organizuje to osoba postronna to nie uważam żeby był to zlot danego forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ige, z początku miał to być zlot strefowiczów i żeby było raźniej 306team. Niestety jednak lista jaka jest każdy może zobaczyć i zmuszony jestem szukać gdzie indziej żeby chociaż domek 5-cio osobowy zapełnić! Uważasz, że jest wszystko ok? Wszyscy mają setki kilometrów do nas i termin nikomu nie odpowiada?

PopaY, może i masz rację i z nowego forum może wiele osób nie będzie ale zawsze można spróbować.

greg-si, w 100% się z tobą zgadzam. Choćby K@mil wysłałem do niego PW i temat wisi a on nawet nie raczył potwierdzić przyjazdu.

 

Dzisiaj dzwoniłem do pani która ma domki. Koszt na 3 dni (2 nocki) dla domku 5-cio osobowego to 250 zł czyli po 50 zł od osoby. Nie rezerwowałem jeszcze bo nie wiem ile domków i czy poóźniej się ktoś nie wycofa. Dlatego prosiłbym o wpłaty na moje konto tych pieniędzy. Wszystkie dane podam po kontakcie zainteresowanego na PW, mail lub GG. Zasada będzie prosta kto wpłaci dla niego miejsce będzie dla reszty nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...