Skocz do zawartości

Moj fiacik


kris1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylu expertów słuchało/ustawiało i nie słyszeli że tweety i midy grały na krzyż :super:

 

Pewnie jak piszesz ze grało na krzyż mogłem coś spier...c moje uszy dopiero się uczą słyszeć to co Ty czy inni koledzy wychwytuja od razu gdy słyszą system 3 dróg czy 2. Wiesz zawsze słuchałem muze przez pryzmat bassu., i zrozumiałem ze nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Emilu niewiem czy jak wszystko wywalalem z auta czyli kable, zwrotki, po prostu wszystko i czasem się niejebnolem w kablach o sredniaka i tweetera. Mogłem podłączyć lewego tweeta do prawej zwrotki z prawym sredniakiem. Pewnie Radkowi o to chodzi. Tak Radku??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Radku powiem Ci że kawał dobrej roboty zrobiłes. Zwrotki ogarnąłeś perfect. Jestem wpełni zadowolony. Teraz tylko zrobię na zwrotki mała zabudowe aby je ładnie schowac. Emilu jak wrażenia z odsłuchów??

Radku jeszcze raz dzięki za ogarnięcie tych zwrotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cewka od wooferka wymiata, i troszke waży :cwaniak:

Jestem zajefajnie zadowolony,gra to teraz nie to co wtedy bylo,ogarniete jest to konkretnie,woofery naprawde daja rade. Z autka niechce mi sie wogóle wychodzic :zawstydzony: Mam nadzieje ze na kolejnego spota przyjade, Stanek zobaczy sobie teraz jak gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...