Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 litrów to sumaryczna objętość tych komór w jednych drzwiach.Można w teorii przyjąć, że jedna komora to 1 litr albo np. 0,5 litra i wszystkie one razem dają właśnie te 9 litrów mniej powietrza do pompowania dla woofera :wink2: Ścianki są z MDF-u 6mm. Czyli po prostu litraż drzwi zmniejszył się o 9 litrów.

 

Co do połączenia DLS - Brax to na tyle na ile słuchałem tego setupu i na ile jest to miarodajne to o ciepłych kluchach raczej nie ma mowy, ale więcej się wyklaruje w późniejszym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do połączenia DLS - Brax to na tyle na ile słuchałem tego setupu i na ile jest to miarodajne to o ciepłych kluchach raczej nie ma mowy

 

To uważam za super zestawienie!

 

Moje pytanie dotyczy wpływu dość zrównoważonego żródła( Clarek) i nie natarczywych pieców... Ale jeśli słuchałeś już wstępnie i jest ok. To ok. :)

 

nie lepiej zrobić paneli i dać odpowiedni litraż ?, tylko wylepiać od środka furtki pudełkami ?

 

Jak nie spojrzeć , nie jest standardowo... Jestem ciekaw finalnego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej zrobić paneli i dać odpowiedni litraż ?, tylko wylepiać od środka furtki pudełkami ?

Jak nie spojrzeć , nie jest standardowo

 

Dokładnie jak Marcin napisał, jest niestandardowo i w sumie nie widziałem za dużo rozwiązań tego typu. Ja zrobiłem to w ten sposób. Ty P-A-B-S1 możesz u siebie zrobić to zupełnie inaczej jeśli będziesz miał taką potrzebę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli będziesz miał taką potrzebę :wink:

 

Jak dla mnie to można w swoim aucie zrobić i fontannę jako element chłodzenia piecyków... :D:ok: Wolność Tomku w swoim...

 

Braxa uwielbiam, DLS to stara miłość , więc pewnie wyjdę z bananem... Tylko ten Clarek... Jak mogłeś zdradzić Alpine... :kijemgo::wink:

 

Trzymam kciuki Michał za postępy i do zobaczyska/odsłuchu gdy coś tam zatryngoli. :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...