Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kurw.... ale wyście się koledzy ostatnio tajemniczy zrobili :) łośki :D

 

No wiesz finały coraz bliżej to i atmosfera coraz bardziej tejemnicza... :rotfl:

 

niech stanec w końcu przyjedzie bo cały sezon na niego czekam :)

 

Idzie, idzie, idzie... Jak w tym kawale " I co Piotrek zdałeś?!... Zdałem.... Tylko jedej nie przyjęli bo szyjka była wyszczerbiona"... :wstyd:

 

kto tu o pudle mówi , ja już w olsztynie będe w innej kategorii przecież

 

Nie wiem jak innym ale mi tam pasi Twoje przejście wyżej, przynajmniej jeśli dostać w du... na finałach to od kolegi a nie jakiegoś "stranger'a"... :rotfl:

Więc jeśli becia polegnie z "focą" lub Adaśkowozem, to płakać nie będę i "żal tyłka nie ściśnie", przyjedziemy, wystawimy konie na wyścig, co ma wisieć nie utonie, odpijemy po karniaku i do domu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za pożyczenie wooferów do testów, po odsłuchach zostają woofery STX GDN-18-140-4-AWX. Woofery fajnie się zgrywają z systemem, są zrównoważone, szybkie, nie buczą, dobrze się sprawują w moich dużych drzwiach i grają przyzwoicie pod 50 RMS. Teraz kwestia odpowiedniego zestrojenia tego, bo system gra obecnie na zwrotnicy pod UR2,5 i R6A, ale w ciągu kilku tygodnii powinno być już si :wink2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie też grają te woofery?

 

zajrzałbyś czasem do mojego tematu, to byś wiedział :wink:

 

Tak serio - decyzję o ich wsadzeniu podjąłem już dawno, czekałem tylko aż się zrobią poprawne wersje i teraz jeszcze drzwi muszę poprawić (styropian wywalić + więcej blachy + maty + uszczelki zmienić). Głośniki leżą u mnie na szafie już jakiś czas :hyhy:

 

grają przyzwoicie pod 50 RMS

 

U mnie teraz wszystko gra pod 2x25W :D

 

 

Ancymon, a nie mówiłem??

 

w sensie tego, że się sprawdzą w dużych drzwiach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównanie MP 5.16 z STX'em?

 

Takiego porównania w swoim aucie nie robiłem.

 

zajrzałbyś czasem do mojego tematu, to byś wiedział ;)

 

Tak serio - decyzję o ich wsadzeniu podjąłem już dawno, czekałem tylko aż się zrobią poprawne wersje i teraz jeszcze drzwi muszę poprawić (styropian wywalić + więcej blachy + maty + uszczelki zmienić).

 

Widziałem w Twoim temacie ich fotkę, ale bardziej mi chodziło o to czy już grają i jaką masz o nich opinię, bo sama fotka jeszcze nic nie mówi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanec weszły Ci te STXy w dystanse po R6a? Czy trzeba było przerabiać coś? ( kosz wejdzie w tradycyjny dystans?)

 

 

A takie było "haha hihihi" z STX na początku, a jak ja na zawody na mniejszych pojechałem , to równiez była ramka ,że co mi tam, jak były auta z braxem i dego na dole...

A teraz ?.... Wchodzą STX w dystanse po R6A?(Coberku to nic osobistego,że akurat Ciebie zacytowałem) Chodziło mi o zmianę nastawienia... :wink2:

 

Ps. Cober pasują plug&play w dystanse od R6A...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co Wy widzicie ale ja tam widze:

 

. 6,5" nominal diameter GDN-18-140-4-AWX - Kino domowe, głośniki, kolumny - STX polski producent

 

a dla mnie to jest raczej 16,5 cm a nie 182mm

 

to idąc Twoim tokiem myślenia, 18ka scana to tak naprawdę 16ka? Bo wymiar membrany plus zawieszenie gumowe to 169.8mm? Odjąć gumkę to wychodzi jak w mordę 16ka! :wink2::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Truck ja nigdy nie byłem przeciw STX. Byłem przeciw tym szarym tajemnicom:) firma i waty nie graja :rolleyes:

 

Tego nie napisałem(przeciez zaznaczyłem od razu, ze zupełnie z brzegu biorę do cytatu Twóją wypowiedż).

Może w końcu nie które osoby się przekonają, że wybrane głośniki z STX, sprawdzone i potestowane ewentualnie zaadaptowane odpowiednio naprawdę fajnie grają.

I w momencie kiedy się zdejmie ten hełm z "zakutych" sterotypami głów, to się to przyznaje zupełnie obiektywnie.

I jeśli ktoś nie potrzebuje placebo z cenami razy xxxx, to będzie miał naprawdę kawał fajnych głośników, robiących dobrą robotę.

Nie dobrych bo "tanich" a dobrych w całym przedziale wooferów od tych za 100 do tych za 2000....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brzmi to bardzo obiecująco :) Era wysiada :P

 

No ja bym się nie podpisał pod czymś do czego nie jestem przekonany, swego czasu pojechałem, po scanach LS155, teraz będę skłonny pojechać po F1 jeśli nie zagra jak oczekuję, itd...

W głębokiej czarnej .... mam co jest politycznie poprawne a co nie :) Fajnie gra morel, czy dls to pochwalę albo zganię, fajnie gra clarek czy brax to także.

Pewnie się szefostwo z Horna i Dragi przewróciło za biurkiem ale cóż zycie.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Michał troszke juz pograły wooferki. Jak jest?

 

też jestem ciekaw... U mnie konstrukcja drzwi przeszkodziła w szybkiej wrzucie wooferków, a Stanec ma chyba wycięty ten kawałek blachy (btw. jest gdzieś fota, na której widać ile wyciąłeś blachy fabrycznej?).

 

I przy okazji pytanko - wywalałeś fabryczny styropian(ten czarny, połączony z boczkiem)? Ja chcę się go pozbyć i myślę nad jakimś zastępstwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...