Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U chłopaków ze Żwirki i Wigury robiłem boczki i w miejscach nie narażonych na ścieranie po 2 latach jest nadal idealnie. W innych flock się pościerał, ale byłem o tym ostrzeżony więc nie mogę na nich złego słowa powiedzieć. Polecam te firmę. Ze słupkami nie powinno być żadnych problemów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ujemne punkty są za wielkość/zasłanianie widoku ? Serio pytam - nie mam pojęcia :)

 

Moje cholera są jeszcze większe + niezbędne komory i obawiam się jak to będzie wyglądało.

 

btw. mam nadzieję, że w końcu jakoś posłucham peżota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tyle, żeby to fachowo ocenić, ale okiem laika było dobrze.

 

Trzeba popatrzeć na narożniki i zagięcia pod kątem, jak dobrze światło na nie pada, jeśli jest lipa będzie się z pod spodu świecić klej (jest połyskliwy) i tam by się szybko wytarło, ale że to słupek to trzeć tam nie będziesz, jedynie po jakimś czasie wkurza to prześwitywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oku to są na Allegro nówki za tysiaka, więc jak za nowe to całkiem niezła cena. A jak nie to otwór pod średniaka jest tak zrobiony aby pasowało tam w razie czego coś z Morela, ewentualnie Brax 2.1, Brax 3.1 i inne podobne rozmiarem, więc jest dosyć uniwersalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie UR2,5 to nie jest kompan dla Supremo, on jest dobry do MT-23. Natomiast po zmianie na RS802 do wymiany idzie też w sumie z automatu woofer R6A. Według mnie RS lepiej się zgrywa z Supremo, jest bardziej detaliczny. Więcej będę mógł napisać za jakiś czas jak dojdą wszystkie klocki i poprawię zwrotkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge wiedzieć co wpadnie na miejsce R6A? Sam stoje przed wyborem sredniaka i myslalem o cdm88, ale to praktycznie to samo co UP2.5. No i mam dylemat... RS 802 poki co jest poza moim zasiegiem z powodów oczywiście finansowych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie... Nie mam porównania tych głośników, jedynie wizualnie wyglądają podobnie... Pomyślałem, dopiero po tym jak to napisałem... Czy cdm-88 będzie "odpowiednim" głośnikiem do współpracy z supremo? Czy celować w coś innego? Chętnie się dowiem jakie macie typy... Mam nadzieję, że stanec nie bedzie miał za złe OT :) W razie czego proszę o pisanie w temacie

Morel supermo + CDM-55 + Genesis B40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stąd moje pytanie i prośba do Was o radę, jakiego średniaka do supremo zastosowac, co by pozniej udalo sie to ogarnac i trzymalo sie to wszystko kupy. Chciałbym aby sredniak reprezentowal taki poziom jak supremo, zeby tweet nie marnowal sie przy zle dobranym sredniaku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...