Skocz do zawartości

Peugeot 206 by stanec


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ogarniesz = masz juz woofry

 

czy

 

ogarniesz = dalej szukasz woofra a tym ogarnięciem jest skompletowanie przodu?

 

Chodziło o znalezienie wooferów, bo 1.1 i C2M zostają. Woofery już są, więc teraz muszę dokończyć drzwi i zrobić ewentualne poprawki, które wyjdą po zamontowaniu wooferów( coś trzeszczy, coś wibruje, coś rezonuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 992
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale ty Truck nie wiesz co to "komplet jak dał producent" :D

 

Bo mnie nie stać na piece za 5 cyfrowe sumy, więc i nigdy białych rękawiczek i koszulki nie zaznałem... Ehhh... to musi być uczucie... Taki lans i podreperowanie swojego Ego posiadaniem czegoś wyjątkowego... :rotfl:

 

Koszulkę DLSa mogł "zapomnieć" dorzucić:P

 

Bez jajców padalce... :kijemgo::)

 

ps. Spytajcie JackaTDI jakie "padło" jest obecnie w jego posiadaniu jeśli chodzi o wspomniane A7. :wink:

Albo innego kolegę , który jakiś czas temu dostał ode mnie A6kę...

Koszulek może i u mnie nie zaznasz , ale przynajmniej wszystko w pełni sprawne, sprawdzone i nie grzebane oraz legalnego pochodzenia, więc jak kto woli... :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki lans i podreperowanie swojego Ego posiadaniem czegoś wyjątkowego... :rotfl:

 

Czasem lepiej wydać na coś co się chce, niż tą samą kwotę na zapchanie gratami półek w szafie :) pytanie potem czyje ego jest bardziej podreperowane, tego co ma tą jedną wymarzoną rzecz, korzysta i się cieszy, czy tego co trzyma na magazynie tylko po to aby mieć ;)

 

Koszulek może i u mnie nie zaznasz , ale przynajmniej wszystko w pełni sprawne, sprawdzone i nie grzebane oraz legalnego pochodzenia, więc jak kto woli... :wink2:

 

i przynajmniej nie trzeba wydawać bajońskich sum, można być pewnym że Marcin już to za nas zrobił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę temat. Woofery siedzą kilka dni i teraz ogarniam strojenie tego całego bajzlu na tyle na ile potrafię. Woofery grają szczegółowo, szybko, dosyć twardo, mają dosyć mocny kick-bas, bardzo ładną średnicę, choć u mnie z nich praktycznie tylko dolna średnica jest wykorzystywana. To tak na szybko, teraz tygodnie/miesiące strojenia i szukanie suba.

 

Fotki:

 

http://www.imagic.pl/files/16358/./DSC_0055.jpg

 

http://www.imagic.pl/files/16358/./DSC_0054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie da się tak opisać. Musiałbym teraz włożyć woofery w stare miejsce, żeby porównać jak grają w porównaniu do nowego a w obecnym stanie jest to niemożliwe :-) Dodatkowo prawie wszystkie klocki są inne niż w poprzednim systemie, także tego też nie da się porownac. Zbyt dużo zmiennych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, takie pytanie z innej beczki. Jak mocowałes średniaki Helixa w slupkach? One maja chyba taki sam pierścień wkrecany od tylu jak w Braxach, ale nie widzę u Ciebie otworów od wewnątrz słupka do ich dokrecania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...