Skocz do zawartości

Katowice, 04.09.2010 - ostatnie eliminacje EASCA.


Rekomendowane odpowiedzi

Będę również ja, bede stal w sektorze Vectra klub polska tak że zapraszam :) może kogos wkoncu poznam...

 

FUBU odezwal byś sie do mnie i posłuchał jak gra moje audio? jak cos to prosze odezwij sie na numer 692472323 - Michal.

Edytowane przez bronek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 184
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mimo deszczu atmosfera pod koniec sq była bardzo gorąca ;]

... żeby nie powiedzieć - żenująca (mówię o mini i okolicznościach pewnych decyzji).

Gdyby nie ten fakt, to mimo pogody i zimna można by było powiedzieć, że było całkiem fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąca? No p.Jurek bardzo wyrywny się stał potem ...a braki w kulturze osobistej* doprowadziły prawie do bójki. Będąc na tych "zawodach" przypomina mi się takie hasło " na każdego znajdzie się paragraf" ! Panowie taka organizacja zawodów to żenada , nawet prądu nie było jak ogłaszali wyniki !

 

 

*zakładam że nie było to wynikiem spożycia alkoholu , bo takowy lał się strumieniami ...jak deszcz w Katowicach

 

 

PS: dla buntujących się zwolenników "zawodów" ... fotki są tam gdzie trzeba w razie draki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ... w zeszlym roku rozdanie pucharków odbylo sie przy w dosc kameralnych okolicznosciach, oswietlane przez reflektory samochodow stojacych w sasiedztwie namiotu sedziow w godzinach zblizonych do 20:00 :)

 

btw. gdzie te fotki? publikowac!

 

pozdro!

marcin

Edytowane przez niunius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem, mimo koszmarnego deszczu od samych Katowic... Impreza do momentu do którego byłem bardzo udana.

 

Pech kolegi z czarnej Marrabelli, który pierdnął zajebisty wynik ale za szybko otworzyłem bagażnik.

 

Rekord w swojej klasie dBmaxa ( którego pozdrawiam, spotkałem Cię w drodze powrotnej i zatrąbiłem jak Cię wymijałem złotawym Fiatem Bravo na czarnej feldze ).

 

ogólnie na plus, fotki później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja żałuję że ominęła mnie wątpliwa przyjemność zobaczenia sprzeczki lub bijatyki, o której koledzy wspominali.

W sumie się nie dziwię całej sytuacji, drugi rok z rzędu, to samo miejsce, nadal tak fatalna organizacja.

Taka profesjonalna organizacja, czyt. EASCA, a nie potrafi zorganizować imprezy, żałosne.

Zresztą jak rozmawiałem z kilkoma osobami, to dowiedziałem się, że to nie był pierwszy raz i pewnie nie ostatni :kwasny:

Coś tu chyba Panowie jest chyba nie tak, prawda ?

Dobrze by było jakbyście wreszcie spięli pośladki i zaczęli myśleć przy organizacji zawodów Car Audio.

Jak tak dalej pójdzie to w przyszłości, nie będziecie mieć dla kogo ich organizować !!

Poza tym cała impreza udana, udało mi się odsłuchać samochód Marcina no i porozmawiać ze starymi znajomymi, którzy jak zwykle dopisali licznie :super:

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, juz w domu :) co by nie powiedziec panowie to ja tam sie dzieki tej koncowce usmialem, pierwszy raz bylem na zawodach SQ i od razu potwierdzilo sie wszystko co sie mowi :D towarzystwo wzajemnej adoracji i genialne "a instalacje to mozemy Ci sprawdzic nawet we wtorek" :D

 

Szkoda Szyszki bo wynik piekny ale 3 sekund braklo :( ale liczymy ze w Bydgoszczy 160 peknie :hyhy:

 

Organizacji nie skomentuje, zamiast w czasie trwania dB podliczyc SQ (do obslugi termlaba, zapisywania wyniku i prowadzenia ptrzebne sa AZ 3 osoby, pod namiotem bylo kolo 8 ) to musielismy dobre poltorej godziny w deszczu czekac az jury raczy wreczyc dyplomy... (ja rozumiem ze pozory trzeba zachowac ale no ludzie, w taka ulewe?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś napisze, co tam się działo, bo słyszałem, że było gorąco...

 

No i pokażcie fotki.

 

Fotki pewnie będą na oficjalnej stronie ww. organizacji.

Ale po tym co działo się podczas zawodów, jeden wielki chaos i burdel na kółkach :zdegustowany: !!

Podobno człowiek uczy się na błędach i mądry Polak po szkodzie, jednak nie ...

Ja tylko mam cichą nadzieję, że za sprawą p. Józka i Szymona coś się zmieni i że Panowie pomyślą nad założeniem własnej organizacji CA :D

 

Hellsin, może wreszcie byś się ujawnił przy okazji jakiegoś spota :P ??

Mieszkasz na Śląsku, a jeszcze Twojej twarzy nie widziałem :] ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hellsin, może wreszcie byś się ujawnił przy okazji jakiegoś spota :P ??

Mieszkasz na Śląsku, a jeszcze Twojej twarzy nie widziałem :] ??

 

dobrze to ująłeś - gdzieś na Śląsku, a że jest duuuży, to trudniej mnie znaleźć :) nie mniej jednak na Sosnowieckim SQ byłem :)

Spokojnie, auto jeszcze nie skończone, więc nie ma co pokazywać ... a pogoda sam wiesz jaka u nas jest od 2 tygodni :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam cichą nadzieję, że za sprawą p. Józka i Szymona coś się zmieni i że Panowie pomyślą nad założeniem własnej organizacji CA

heh dobre.... trzy organizacje w kraju to bedzie ewenement na skale europejską, biorac` rowniez wyniki jakie padaja podczas zawodow, porownujac nas do czechow, niemcow, grkow itd, itd, itd.

 

finał w amator 1-2 tez zacny :zalamany::rozpacz::kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD dało radę i w amatorze i profesjonalista 1-2 choć zamółenie Achima mało profesjonalne... :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: w ciężkim bólem pleców na kołach w te i z powrotem marbella 140 idzie jak zła...PS Szyszka zapomniałeś buta zjeść a 160 i tak nie będzie... :ph34r: :ph34r:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DD dało radę i w amatorze i profesjonalista 1-2 choć zamółenie Achima mało profesjonalne... :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: w ciężkim bólem pleców na kołach w te i z powrotem marbella 140 idzie jak zła...PS Szyszka zapomniałeś buta zjeść a 160 i tak nie będzie... :ph34r: :ph34r:

konrad na bydgoszcz nie zdarze ale plyna domnie nowe zabawki wiec jak bedzie dobrz to na finaly dbdrag jest to bardzo mozliwe

Edytowane przez marbella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla zawodników

wynik szyszki bardzo dobry, należy pamiętać że Niemcy Czesi czy Grecy mają w takich autach 40-80kw a nie 5

urosły nam super pandy i marabele, wynik również bardzo zacne

co do organizacji przy takiej frekwencji zwiedzających zawsze można napotkać sporo kłopotów

ale fajnie jest mieć dużo fanów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla zawodników

wynik szyszki bardzo dobry, należy pamiętać że Niemcy Czesi czy Grecy mają w takich autach 40-80kw a nie 5

urosły nam super pandy i marabele, wynik również bardzo zacne

co do organizacji przy takiej frekwencji zwiedzających zawsze można napotkać sporo kłopotów

ale fajnie jest mieć dużo fanów :)

 

Gratulacje Sylwek za poprawienie rekordu w 3+ może czas na zmiany z Tato kupa na DD :wink: :wink: ..Ps. szkoda ze pojechaliście grono fanów Db max Było zawiedzione... :padam: :padam: :padam: :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...