Skocz do zawartości

VW Touran 1T1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Ze Zed Audio poszedł to kupiłem co innego

Sztuk dwie, bo jakoś mam lepsze wrażenie ze system lepiej gra jak wszystko z jednej parafii

Z racji tego ze sa większe niż sie spodziewałem i maja przyłącza po krótszych stronach to musze cała zabudowę na nowo robić

Teraz juz nie zrobię tego błędu i bedzie na całej podłodze, bo pozniej zawsze lepiej z pakowaniem bagażnika

Nie ma tego głupiego progu, to raz

A dwa i tak nie mam koła zapasowego więc tez mi to jest obojętne

A tu te dwie wyżej wspomniane sztuki

Phass Hp 100 premium

post-1952-1358704797,5786_thumb.jpg

Jesli juz ktoś miał doczynienia z nimi to moze cos o nich napisac, bo umnie chyba tak szybko nie zagrają :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz ktoś miał doczynienia z nimi to moze cos o nich napisac, bo umnie chyba tak szybko nie zagrają :)

 

 

Witam w klubie "kolekcjonerów" :)

Wysyłaj je do Frankfurtu, podłączymy i posłuchamy z Burym i będzie wiadomo, co jest w 5.

Aczkolwiek wątpię by było źle.,kwestia chyba bardziej profilu brzmienia, czy podpasuje Tobie czy nie.

Fajne piece w architekturze dual mono, z dobrej manufaktury (wyczytane w sieci po zagranicznych forach bo u Nas nie znalazłem ani grama info na ich temat a jak wiesz, info o nich miałem z 2 tyg temu i z ciekawości szukałem.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hellsin o czym ty nie słyszałeś :P

 

zapewne o wielu rzeczach, ale akurat o tym wzmakach słyszałem, bo Rafał polował na nie jakiś czas :D

 


Gadaj lepiej jak tam opinie o tych piecykach bo ciekawy jestem :)

 

nie słyszałem osobiście, ale złego słowa o nich nikt nie pisał, więc może być tylko dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie jako ze zima w pelni to nawet ochoty nie ma montaz tych moich Phass :looka:

 

Ale dzis bedac na zakupach stwierdzilem ze moje dywaniki z przodu wygladaja strasznie i chce je wyczyscic :rotfl:

I do glowy mi przyszedl taki pomysl zeby je po prostu wrzucic do automatu i na 60´ wyprac

tylko teraz czy po ich wypraniu  one dalej beda sie nadawac do uzytku? :rotfl:

Czy juz ktos tu z obecnych pral dywaniki welurowe w automacie?

 

szukalem na google ale tam same tematy jak wyczyscic tapicerke jakas pianka w spreju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerki welurowe (siedzenia, pokrowce, dywaniki ) bardzo dobrze czyści benzyna ekstrakcyjna (usuwa plamy i zabrudzenia). Wielokrotnie to sprawdziłem. Czyszczę białą bawełnianą ściereczką ( odzysk ze znoszonego podkoszulka) i po wyschnięciu stosuje piankę do tapicerki dla odświeżenia zapachu. Polecam ten sposób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisałeś w czasie przeszłym, to znaczy ze cos z tym robiłeś :D

A szkoda mi ich troche wrzucić do automatu a pozniej juz do niczego nie bedą sie nadawać

Ale w sumie moge wypróbować to na tylnich, bo i tak cały czas leżą w piwnicy

Przy dzieciach to jednak lepiej egzamin zdają gumowe, co chwile jest cos rozlane czy wysypane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak orginalne sa, jesli to cos da

A czy sa od spodu podbite gumą to nie wiem bo nie pamietam teraz

Dzis niestety nie doszlem do tego zeby to sprawdzic

A tak jak wyzej pisaliscie bardziej mi chodzi o ten cały syf co w środku siedzi, a nie o jakieś plamy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...