Skocz do zawartości

VW Touran 1T1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 miesiące temu...

Ok mala aktualizacja

Ze wzgledu ze DLS A6 odmawial posluszenstwa pojechal do SPA

teraz na subie jest chwilowo inny wzmacniacz i calkiem "nowy-stary" sub czyli MTX Black Gold 10´ 8ohm w zamknietej skrzyni

 

Jest to dopiero od soboty i za dlugo nie gra wiec jeszcze nie moge za wiele napisac, moze tylko tyle ze jakos specjalnie nie zauwazylem mniej basu przy mniejszym glosniku a jest bardziej punktualniej jesli chodzi o szybsze bity

 

Na focale tez czaka inny wmacniacz (Audio Gods Amos 2.6AX) bo przy 240watt z genesisa dual mono w 2 ohm czasami blagaja o litosc ale to dopiero z czasem bedzie wyprobowane i focale tez beda wymienione na infinity kappa perfect bo od takiego "jednego" dostalem OPR ze leza w piwncy i sie kurza

 

W sobote przy fajnej pogodzie bede grzebac w aucie to porobie zdjecia i cos dodam nowego, jak ta moja elektrownia wyglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to dopiero od soboty i za dlugo nie gra wiec jeszcze nie moge za wiele napisac, moze tylko tyle ze jakos specjalnie nie zauwazylem mniej basu przy mniejszym glosniku a jest bardziej punktualniej jesli chodzi o szybsze bity

Dwa-trzy dygodnie i zacznie banglać - łaski nie robi :D , pokombinuj z watoliną do pudełka, tak 1/2 na początek daj jak już się ciut rozegra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ok i dzis mała aktualizacja

Góra bez jakich kolwiek zmian

Focale dostały Audio Gods ale niestety cos go boli, bo po podkreceniu glosnosci wiecej jak 10 na radiu to wlancza sie proteckt ( czy jak to sie zwie)

Ale na szafie jeszcze leżał inny wzmacniacz 4x20watt jakiś amerykaniec i teraz focale dopiero fajnie grają

Black Gold teraz gra z Genesis DM i tez jest fajniej

Ogólnie jestem zadowolony po dzisiejszym graniu

 

Tylko jakiś diabeł szeptal mi do ucha ściągnie tapicerke z drzwi i zobacz tam, ściągnij

I co ? 3 klipsy wyłamane i tapicerka gra jak głupia

A tu małe zdjęcie z mojej Kablomanii :D

 

 

 

Pozdrawiam

post-1952-334879_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak słyszałem, dlatego go pozyczylem a tu taki "Zonk"

Muszę go jeszcze raz wrzucić i sprawdzić czy dzieje mu sie tak tylko na dwóch kanałach albo na jedym imoze tylko jeden jest kaput albo te 2ohm mu nie służy

Nie mam zielonego pojęcia co go boli

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na szafie jeszcze leżał inny wzmacniacz 4x20watt jakiś amerykaniec i teraz focale dopiero fajnie grają

Black Gold teraz gra z Genesis DM i tez jest fajniej

Niespodzianki się zdarzają :)

 

A widzisz warto czasem zapytać ;)

Pewnie, że warto jak już do mnie wróci, to jeśli wyrazisz chęć, będziesz mógł go zabrać na przesłuchanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

bury22 czy ty twierdzisz ze Genesis stereo jest lepszy od Genesis DM

A z ta zamiana to bardziej mi chodzi o to ze mialem krotko Dls A1 na wooferach i bylo dla MNIE lepiej jak na DM

i po porosty zastanawiam sie czy nie szukac A2 lud A3

 

A teraz jeszcze tak z innej beczki, czy ktos juz mial doczynienia z takim wynalazkiem Focala

http://www.focal.com/en/car-audio-sound/accessories/cables/er-1.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ze juz troche czasu minelo od ostatniego mojego wpisu to dzis zrobie mala aktualizacje

A wiec tak genesis, focale i mtx z auta zostaly wyjete a na ich miejsce weszly nowe rzeczy a czy lepsze to stwierdzie sami

 

Zamiast focali udalo mi sie kupic prawie nowe Brax 6.1 i juz graja w samochodzie od zeszlej soboty

zmian w dzwieku troche zauwazylem na plus a z tych plusow to mocniejszy kick i ogolna lepsza barwa dzwieku, jesli tak to mozna nazwac

Genesisa z po tygodniu gry z braxami zastapil Brax x2000 i teraz jest moc

 

i jeszcze na koniec zostal sub zamiast Mtx zagosci ale to dopiero jutro Brax 10.1

i to by bylo na tyle ze zmian

 

A na sam koniec troche zdjec

http://pokazywarka.pl/80jd3r/

http://pokazywarka.pl/59jpf7/

http://pokazywarka.pl/glfi1c/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genesisa z po tygodniu gry z braxami zastapil Brax x2000 i teraz jest moc

 

Co masz na górze z piecyków, bo czytałem temat i się trochę pogubiłem. Jak się zgrywają z Braxem.

Mam również prośbę bo także stoję przed dylematem czy coś kombinować z wooferami czy nie. Rozwiniesz trochę co się zmieniło po wrzuceniu 6.1 oprócz kicka, co z zejściem? Szybkością przy szybkiej stopie?

Co się zmieniło po wymianie DM na Braxa? Zdarzyłeś w ten tydzień się odsłuchać z Gienkiem.

 

Za dużo klocków z DE ;)

 

Dobre są, zwłaszcza z 10.1 powinien być kolega bardzo zadowolony.

A piecyk od Braxa, kwestia osobistych preferencji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...