Skocz do zawartości

VW Touran 1T1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Za krótko czasu zeby cos wiecej napisać

Bo teraz praktycznie nie jeżdżę samochodem a jeszcze głośniki prawie nowe, tak więc tez jeszcze chyba potrzebują troche czasu

A góra jest Dls-sowska A1 i scandinavia

 

 

Dzis po przyjsciu z pracy jaka mila niespodzianka mnie czekala

Tylko czy moj biedny dls sobie z nimi wszystkimi poradzi ;)

 

I jeszcze jedna rzecz do wyprobowania ale to w pozniejszym terminie teraz trzeba troche pojezdzic z tym zestawem co jest w samochodzie

http://pokazywarka.pl/mc0bqx/

 

Te ostatnie zdjecie jest z wczoraj a te dwa pierwsze z dzis

Edytowane przez raflip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie zdjecie jest z wczoraj a te dwa pierwsze z dzis

 

W pip... Skąd Wy bierzecie te TT1? Rozglądam się od jakiegoś czasu i lipton... Daj znać co zagrały w porównaniu do 6.1. Bo podpytuję o wofry Braxa nie bez powodu...

 

A te 10.1... Co ma to napędzić? Jak je chcesz spiąć? Mam w tej chwili jedną sztukę i myślałem dość poważnie o drugiej( i na tym koniec) ale to co u Ciebie stoi... Jeśli dasz im prądu rozbierze Ci auto na śrubki bez udziału mechanika i narzędzi.. :wink: Słuchałeś dobrze rozkręconej sztuki 10.1 np pod A6? Bo już robi fajną robotę a takie dwa to już mały huragan w aucie według mnie... Ale może się mylę.

Niemniej gratuluję zakupów i czekam na Twoje opinie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.1 jeszcze nie słuchałem u siebie bo żona o 19 z pracy przyjeżdża, a potem to juz mi sie nie chce po ciemku tego montować

Tak więc muszę czekać do soboty

Brax bedą z Dls A6

A głupio moze spytam skąd ty bierzesz twoje wszystkie zabawki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A głupio moze spytam skąd ty bierzesz twoje wszystkie zabawki ;)

 

 

W większości nowe jeśli chodzi o głośniki, tyle ,że w lepsiejszych cenach niż detal bo i bez tego droga zabawa... Ale TT1 to już dinozaur... Stąd byłem ciekaw bo to już drugie auto w ostatnim czasie z tymi wooferami. :wink:

A mi nawet się o uszy nie obiło ,że ktoś chce przehandlować...

Daj znać jak grają w porównaniu do 6.1, będę wiedział czy warto się rozglądać za tymi antykami czy nie.Wróbelki ćwierkały ,że bardzo fajne wooferki. :)

Co do A6 pod Braxa, super się zgrywa, tyle ,że jedno mnie zastanawia przy większej ilości głośników i obniżeniu impedancji, czy nie straci tej fajnej kontroli i DF jaką ma w 4 Ohm.

Ja myślałem o dwóch A6 po sztuce na suba a tu proszę. Jedna ma napędzić 3... :huh:

Dlatego również jestem bardzo ciekaw jak się zachowa z większą ilością głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak niemieckie SQL SPL :D

 

Zniemczył się Nam kolega.. :zalamany::wink::)

 

ja tam nie wiem o kim mowa :D

 

A to "to" gra? Może jak się zacznę bujać w wiklinowym fotelu to usłyszę to auto Hell'a... Tyle ,że wtedy już słuch nie ten. :wink2:

Raflip napisz jutro jak A6 sobie poradziło z Twoją "trójcą", masz już gotową skrzynkę do nich, czy dopiero będzie się robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trojca nie jest planowana do samochodu

Jak juz to tylko dwa, bo jeden juz pojechal do pl

a te dwa to tez nie szybko bo tylko jedna skrzynie mam :cisza:

A co Hellsinowego auta to juz go chyba nie posluchasz

 

Disaster3 nawet o tym nie myslalem ze moge je do tylu dac, tylko troche maty, dystanse i jest zabawa i dzieci zadowolone bo z tylu bedzie im grac :hyhy:

 

Zniemczył się Nam kolega.. :zalamany::wink::)

Niemals :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Hellsinowego auta to juz go chyba nie posluchasz

 

To akurat mnie nie zaskoczyło... :D Jak wspomniałem wcześniej, prędzej zaliczę wiklinę na emeryturze niż posłucham auta Hell'a... Nie wiem może on właśnie z wikliny to CA dzierga albo szydełkuje? :wink:

 

Jak juz to tylko dwa, bo jeden juz pojechal do pl

a te dwa to tez nie szybko bo tylko jedna skrzynie mam :cisza:

 

No to lipka... A już myślałem ,że się dowiem choć raz od kolegi co i jak a nie na swojej skórze i kieszeni, próby z większą ilością 10.1..

Niemniej nie wiem czy słuchałeś już w tej jednej skrzynce pod A6, lecz jeśli nie to bez trwogi, jest bardzo, ale to bardzo tłusto zwarcie i przyjemnie. :)

Taki odpowiednik Bena Johnsona... Czarny, ale szybki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie

Brax gra i jak zawsze na początku są problemu

Gra super, tak sprezyscie a zarazem fajnie miękko , nie wiem jak to jeszcze nazwać

Ale słychać ze ciągnie z bagażnika

Chwilowo cienko z czasem i nie mam kiedy tego opanować, zeby było lepiej

Ogólnie to Mtx był zgrany z przodem a ten chwilowa żyje swoim życiem

Ale robi zamieszanie, bo i schowki w dachu zaczęły grać :( i jeszcze dowiedziałem sie blacha aluminiowa nad tlumikiem brzęczy jak głupia

 

Pierwsze co żona powiedziała po usłyszeniu go, to

"Teraz to słuchać ze gra a nie takie pitu, pitu" :D

Teraz trzeba pomeczyc sie z wpasowaniem go do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brax gra i jak zawsze na początku są problemu

Gra super, tak sprezyscie a zarazem fajnie miękko , nie wiem jak to jeszcze nazwać

Ale słychać ze ciągnie z bagażnika

 

Daj mu się rozbujać kilkanaście-kilkadziesiąt h. bo jak jest wyjęty prosto z pudełka, ma tendencję to "charczenia" jak by łapał przester itd. Niech się rozrusza zawieszenie, to będzie grał czyściej i troszkę szybciej.

Spróbuj mu odwrócić fazę na A6 może ten prosty krok pomoże. Jeśli nie to pozostaje inne dobicie czasów na przód aby się ładniej wkleił.

 

Gra super, tak sprezyscie a zarazem fajnie miękko

 

Wiedziałem ,że Ci się spodoba. :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka dac siatke na tego Matrixa 10.1?

Bo w sobote bylem w ikei i w drodze do domu musialem stawac na parkingu zeby bagaz poprawic bo mialem stracha ze cos mu sie stanie

Teraz tak szukam na ebay, patrze na manual i bedzie ciezko dobrac, sa 250mm lub 300 a w manuaku stoi 275

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety to juz druga para kaloszy. Pierwsze pytanie bylo co pasuje to napisalem ze prawdopodobnie Focal 27, a juz gdzie to znalezc to uuuu Panie..... who knows :wink: Podpytaj CASKP'a na gg (on przerzucał tych fok troche to moze bedzie mial na handel jakies maskownice)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...