Skocz do zawartości

VW Touran 1T1


raflip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisze troche jakie zmiany zaszły u mnie w systemie :)

 

A wiec tak z początkiem stycznia 700 została zdemontowana i wysłana do nowego właściciela a ze demontaż trwał krótko to zrobiłem to w pracy na nockach :)

I tak jeździłem 4 tygodnie bez grania, po pracy sie nie chciało grzebać a dlatego ze cały styczeń miałem nocki a i popołudniu jak juz byłem wyspany to juz sie ciemno, zimno. Garaż bez prądu i takie tam. Einfach keine Lust

 

W tym tygodniu od południa, dzieci w szkole, żona w pracy to i nikt nie przeszkadza

Wiec przedwczoraj zabrałem sie za montaż nowego procesora i kondensatora

Niby tylko trzeba było dołożyć nowe przewody pod 900 ale troche to zetrwało a i rux z 900 padniety to musiałem ustawiać wszystko z laptopa. Cięcia sa takie same jak przy 700 ale twetery juz sa o 2dB głośniej, gainy nie ruszane a teraz można głośniej odkręcić na radiu volume.

 

Czasy są robione troche pod prąd ( taka moda na forum ostatnio ) i nabijalem je z metrowki. Pomiar odległości od glosnika do głowy i jedziemy suwakiem az bedzie pokazywać tyle samo w cm :D

Nie zdało to wcale egzaminu, scena jest gdzies na lewym kolanie :)

Robiłem to juz troche w pospiechu przy koncowce bo trzeba było isc do pracy.

 

Chwilowo jestem bardzo zadowolony, w końcu cos gra po 4 tygodniach a na poważnie to trzeba jeszcze duzo kręcić bo to nie to co chce.

Taki "jeden" ostatnio mnie przez tel straszył ze przyjedzie pomoc w jakies Wochenende, jestem ciekaw a i sie cieszę jak by dotarł :D

 

Na sam koniec jedno zdjecie z moje "porządku " w bagażniku http://img.tapatalk.com/d/14/02/06/nygyda6a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 327
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...