Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no właśnie w grudniu będzie jego moim zdaniem ostateczny sprawdzian bo jeśli znowu przegra z Thompson-em to niech już za MMA się lepiej nie bierze nie jestem super znawca ale od młodych lat interesuję się walkami trenowałem trochę boks i co nieco wiem i z tego co widzę pudzian nie ma żadnej techniki wali poprostu cepami i tyle i nawet jak trafiał Thompson-a to i tak gościa 130kg nie powalił i nie wróżę mu kariery w MMA chociaż chciałbym żeby mnie pozytywnie zaskoczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Moim zdaniem nei wygrał. Półtorej rundy przelezał na plecach zasadniczo sie broniac...

 

Dla mnie wielkie brawa bo widac,że kondycja w ch... na plus w stosunku doi wczesniejszych walk.

Swietnie i gratuluje.

 

 

Gala miała tytuł "zemsta" i tam musialo byc...

Nie było mega wyraznej przewagi i nie bylo nokautu Thompsona to jak sie to mialo skonczyc?

 

w Polsce

 

Mamed ma majstra i tyle, to jest klasa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nei wygrał. Półtorej rundy przelezał na plecach zasadniczo sie broniac...

może nie półtorej ale się zgodzę to że leży na plecach nie oznacza że jest gorszy bo jednak potrafił się bronić i jako takie zadawał ciosy choć zdecydowanie za mało a w stójce okazał się lepszy mimo wszystko, jak dla mnie wygrał i zgadzam się z werdyktem sędziów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian raz go dobrze trafił, ale później to były misiaczki :D Szkoda, że jak Thompson był pochylony po tym ciosie nie dostał od Pudziana buta na twarz, albo kolanka w czoło, wtedy by wiedział dlaczego werdykt Sędziów był taki, a nie inny. Pudzian kondycja na +, ale siły już nie ma takiej jak początkowo. Kornik ładny nokaut wykonał na tym strażaku i specjaliście od gaszenia pożarów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgadzam z werdyktem Thompsona. Walka była co najwyżej na dogrywkę, ale nie zwyciestwo Pudziana. Mariusz zrobił duże postepy od ostatniej walki, ale to nadal było za mało. Wcześniej też oskubali jakiegoś angola ze zwycięstwa. Ustawka i tyle. Szacun dla Mameda, bo jest Magikiem i nie trzeba kombinować z wynikami po jego walkach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie półtorej ale się zgodzę to że leży na plecach nie oznacza że jest gorszy bo jednak potrafił się bronić i jako takie zadawał ciosy choć zdecydowanie za mało a w stójce okazał się lepszy mimo wszystko, jak dla mnie wygrał i zgadzam się z werdyktem sędziów

Widzę że udajemy że się znamy ... na punkty thomson zdecydowanie , więcej obaleń , 2 sweepy , kontrola w parterze i zmiana pozycji . W stojce lepiej szło pudzianowi , ale na pkt. zdecydowanie Angol . Gdyby była dogrywka można by się zgodzić (bo to polska) .

Reszta walk rewela ( prócz chmielewskiego bo tą też powinien przegrać ) . Największe zaskoczenie na minus to niestety moi klubowi koledzy Irokez i kulturysta , Cipek na duży plus , ale też nie łatwo . Mamed nie na darmo robił mistrza europy ADAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaba praca nóg w parterze

to że leży na plecach nie oznacza że jest gorszy

potrafił się bronić i jako takie zadawał ciosy

w stójce okazał się lepszy mimo wszystko

Ja rozumiem że to twoje zdanie , ale podając je publicznie narażasz się na krytykę , a niestety z mojego punktu widzenia to bzdury ...

Sam jestem zawodnikiem MMA i widziałem co mi zaserwowano i napewno nie było to wygrane przez pudziana starcie . Bierny w parterze , nie przejmujący inicjatywy przy obaleniach, mało efektywny w stójce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem zawodnikiem mma i napisałem co widziałem, skoro Ty twierdzisz że było inaczej a się znasz to napisz list do KSW i udowodnij im że coś jest nie halo

Skoro już znamy werdykt to pewnie nie tylko ja się nie znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roześmiałem sie strasznie jak uslyszalem ze pudzian to wygral haha : ))

 

prawda jest taka co by sie tam nie dzialo, pudzian wystarczy ze dotarl by tylko jakos do konca i tak by wygral ^^ przeciez to nasz pudzian on taki silny i w ogole : ) ze ten thomson od niechcenia go przewracal jak chciał w parterze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie trzeba byc zawodnikiem zeby widziec wała na Thompsonie i Zikic'u.

Kpina, ale z drugiej strony nie było ewidentnego poddania czy KO to MUSIAŁ to w POLSCE wygrac inaczej byłby skonczony ,zgadzam sie w 100%.

 

Dlatego moim zdaniem czas wystwic mu kilku "pionków" z UFC i niech sie pokaze na zagranicznych ringach, mysle ze by mu te statystyki zweryfikowali szybciutko...

 

Raadek....twarz Thompsona? A widziales jak poprzednio zebral i go zamroczyło...Moze juz wtedy powinni przerwac walke na korzysc Pudzianowskiego, było to zdecydowanie bardziej efektowne?

 

 

Zycze mu zeby trenowal i sie rozwijal, ale stulil by dziub i nie srał wyzej niz dupe ma (chodzi o wypowiedz po walce) bo nie wierze ze nie byl/jest swiadom że gdzie indziej werdykt bylby zupelnie inny.

Tu nie bylo podstaw nawet na dogrywke. To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...