Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A tak w ogóle, coś wiadomo o następnej walce Pudziana? Wiem tylko tyle, że następna edycja KSW odbędzie się na przełomie stycznia i lutego, i że Mamed Khalidov będzie drugi raz bronił tytułu z tym japońcem, z którym zremisował na którymś wcześniejszym ksw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO a o Thompsonie mysla na kolejne KSW z udzialem Pudziana :P

 

Swoja droga, kiedys podbał mi sie Tank Abbot... Dopoki nie dostal od SLICE'a i to szybko :D

 

To zobaczcie... Ile razy on wstawał... Pudzianowski jest na wciagniecie nosem...

 

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-600777952756683602#docid=-3714056735984928976

Edytowane przez mastah22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź ktoś popraw temat, bo pZygody rażą ;)

Kto w ogóle poprawił mój temat, he? :wsciekly: Nie no, spoko, tytuł był bardzo przeterminowany :super:

 

 

Nie widzę Pudziana ani z jednym, ani z drugim. To są typowi "bokserzy", zwłaszcza Kimbo. Chociaż z drugiej strony grubas też był typowym boksem :suchy: Jakby z jednym, albo drugim, poszedł jak z grubasem, to ma spore szanse, gdyż oni w parterze są jak muchy w smole :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To zobaczcie... Ile razy on wstawał... Pudzianowski jest na wciagniecie nosem...

 

 

 

 

Tylko wiesz, w MMA nikt nie będzie liczył, a tym bardziej tyle razy, bo to nie boks. Spłynie na deski, sędzia zakończy walkę i amba fatima :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie bylo, walka na ringu to w wiekszosci wypadkow przypadek :) nigdy nie wiadomo jak to sie potoczy :)

 

tymczasem dywagacje zostawmy w spokoju, bo i tak wszystko zweryfikuje ring / klatka, dyspozycja dnia danego fightera hehe

Edytowane przez granol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granol racja bywa tak że zawodnik jest przygotowany w 100% do walki, przeciwnik wyprowadza jeden cios nawet taki od niechcenia dobrze trafia i przeciwnik leci na deski i nic nie jest wstanie zrobić i całe przygotowanie bierze w łeb. Wydaje mi się że pudzian poczynił ogromne postępy, wydawało się że w ringu wiedział co robić i mam nadzieje że da rade jeszcze pokazać się z górną półką UFC nie mówie teraz ale za jakieś 3-4 lata :) fajnie by bylo go zobaczyć z Brockiem Lesnarem :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym zobaczyć co zrobiłby z Puddziana 'mały' (podług niego) Fedor, którego technikę podziwia chyba każdy :)

 

Ale na Fedora też znalazł się kozak:

 

http://www.smog.pl/wideo/36646/fedor_emelianenko_vs_fabricio_werdumnbsp_przegral/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej walce Fedor trochę się zbyt pewnie poczuł.

 

To fakt. I jest to najlepszy przykład, że na każdego kozaka znajdzie się większy kozak :)

 

W tej walce Fedor trochę się zbyt pewnie poczuł.

 

To jak Saleta. Dużo nie brakło, żeby dostał porządny wjeb :) Co ciekawe, Najmanowi praktycznie nic nie było, a Saleta wyglądał, jakby wpadł pod małą ciężarówkę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że pudzian poczynił ogromne postępy,

Wg mnie po tej walce nic nie bylo widac zeby postepy poczynil, moze po za powaleniem, bo nadal nie wiedzial co zrobic i walil na oslep, jak by byl w amoku. To nie bylo kontrolowane, powtórka z Najmana. Juz po najmanie bylo widac wieksze postepy. Co do Fedora to czysty przypadek i w re-match`u nie byloby juz tak miekko. Mimo tej porazki dla mnie koles jest niepokonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie... Fedor jest najlepszy na dzien dzisiejszy...

 

Jest tylu znakomitych fighterów ze Pudzianowskiemu jeszcze brak maaaaasy czasu i duuuzo szkoly...

 

Wystarczy pokukac z kim dostawał w łeb chocby były SILVIA, z zadnym z nich na dzień dzisiejszy nie ma szans Pudzain...

 

Ale z drugiej strony niech sie rozwija i niech bedzie zdeterminowany w Strong man potrafdił byc zdeterminowany to i tu moze nie popusci...

 

Tyle że zawodnicy w wiekszosci reprezentuja jakis tam styl, maja jakies umiejetnosci, a Pudzian narazie walczy jak "ulicznik" a tak duzo nie zwojuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie po tej walce nic nie bylo widac zeby postepy poczynil, moze po za powaleniem, bo nadal nie wiedzial co zrobic i walil na oslep, jak by byl w amoku.

 

 

A ilu lepszych od niego tak samo kończyło walki? Jak się dopadli, to jak pitbulle do yorka. Z drugiej strony byłem lekko zaskoczony, że Pudzian, jak miał grubego na deskach i pozycję (prawie) boczną, nie założył dźwigni na rękę. Gruby machał tą ręką na wszystkie strony. Wystarczyło ją złapać, jedną nogę założyć na szyję (tylko że on nie miał szyi :zdegustowany: ), drugą na klatę tuż pod ręką, biodra do góry i po sprawie. Moim zdaniem byłoby to bardziej efektowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...