Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Mariusz zrobil postep w ch*j, ale minimum dogrywka tam powinna byc o ile nie wygrana Thompsona..

 

Tu jest w PL jak ktos nie kuma nawet tak podstawowego angielskiego :lol: Oczywiscie nie urazajac nikogo :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=__WRy3pJIJw&feature=related

 

A tak o reszcie.. Khalidov oczywiscie znowu porzadzil, strazak mial kiepski debiut w KSW. Janek Blachowicz tez mial ciezka przeprawe, ale dal rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bardzo dobrze powiedzial ten thomson. za duzo mozgu nie ma ale po swojemu przedstawil jak to wszystko naprawdę wyglądało : )

 

z pudziana nigdy nie bedzie zawodnika. moze trenowac do smierci , pokazal by cos za 5 lat moze jak by trenowal , ale ile on wtedy bedzie miał lat ? czasami jest taka chwila w zyciu kiedy trzeba powiedzieć pass i odejść ze sportu z duma ale teraz juz za pozno bo mial to zrobic w strongmanach lub kontynuowac swoja dyscypline : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał po raz kolejny baty od Salety przez swoją głupotę. Po co kopał w piszczel?? Moim zdaniem napierdziela się w udo a nie niżej

 

Wiem co to za ból, na którymś z treningów ćwiczyliśmy kopnięcia i trafiłem na piszczel mojego trenera. On stał a ja nie mogłem się podnieść, może to się wyda wam śmieszne ale przez parę miesięcy wałkowałem piszczele wałkiem do ciasta (godzina dziennie) i teraz okostna mi bardzo stwardniała, polecam ten sposób osobom które ćwiczą sztuki walki a nawet piłkarzom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem dzisiaj z Irokezem jest podłamany , ale uważam że należało mu sie trochę . Ostatnio niestety za dużo mówił i za bardzo cwaniakował i ma do tego prawo bo jest najlepszym lekkim w europie , ale do tej walki podszedł bardzo po macoszemu . Kornik nie był dla niego mocnym przeciwnikiem i rozluźnił się jak guma w majtach , a tak jak napisał mastah to nie jest film i jedno czyste trafienie kończy walkę . Obejżyjcie sobie jeszcze raz tą walkę i zobaczcie jak szeroką ma gardę i jak luźno "chodzi" , zostawił za dużo miejsca i tak to się skończyło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoja droga Thompson powinien sie juz przyzwyczaic do nie do konca jasnych werdyktów... Przypomnialo mi sie jak na gali Dream 16 tez decyzja przegral z Kawaguchim...

Kilka obaleń, długo na górze i także decyzja była nie do konca sprawiedliwa...

 

http://www.mma-core.com/videos/_Yusuke_Kawaguchi_vs_James_Thompson_DREAM_16?vid=10012659

 

Cóż, sedziowie potrafia wypaczyc wiele widowisk i nie raz juz tak było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec pomyślałem, że jak będzie trzecia runda, to dostanie duży bonus. Ale jak usłyszałem wynik...

 

Dokladnie. Tez sie "delikatnie" zdziwilem.

 

łapali powietrze niczym karp wigilijny :P

 

:lol:

 

Wnioski takie, ze tu jest Zasrana Polska i wszystko da sie zrobic nie tak jak powinno byc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomylili kartki z wynikami!!! Ciekawe w jaki sposób mają opisanych tych zawodników, bo skoro orzeczono zwycięstwo Pudziana to jakoś musiałobyć to jasne. Może po kolorze bielizny...

 

Panowie z KSW przestraszyli się po "występie" Thompsona, że skompromitują się na cały świat i ich gala będzie raczej oglądana jako kabaret, a nie rozwijająca się impreza MMA. Jedna wielka ŻENADA wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...