Skocz do zawartości

O Pudzianowskim i jego przygodach z MMA


juby
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, 18 września, chyba w Łodzi, odbędzie się kolejna walka Pudziana. Jego przeciwnik:

 

 

W/w gość twierdzi, że Pudzian bije jak baba i jeszcze dużo musi się uczyć. Pudzian zaś odpiera, że dużo ćwiczył nad swoimi błędami i ostro pracował nad kondycją.

 

Jak Wy to widzicie?

Edytowane przez jubyV8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jubyV8 Interesujesz się w ogóle MMA bądź KSW :?:

Pytam dla tego bo większość właśnie przedstawia przeciwników reprezentantów naszego kraju jako niezniszczalnych a tu proszę taki Eric Esch jednak jest do pokonania, jednak trzeba przyznać że na swoim koncie posiada 15 zwycięstw w MMA na 23 walki z czego jedna zakończyła się remisem ale jak by nie patrzeć 7 dostał w pier**l i to nie zbyt efektownie

http://www.youtube.com/watch?v=lc0CgaNjHhg

 

Z resztą pamiętacie Tim’a Sylvia :?:

http://www.youtube.com/watch?v=bqK6yJaE4mY

 

Osobiście czekam na walkę byłych "przyjaciół" Najmana i Salety :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawił kondycje (a na to wygląda sądząc po sposobie w jaki sie przygotowuje) to może wygrać praktycznie z każdym... kwestia czy będzie w stanie bić przez całą walke, bo na takiego przeciwnika nie wystarczy 1 minuta szału (jak na Najmana).

 

Ja osobiście w Pudziana wierze ;)

Edytowane przez mamusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawił kondycje (a na to wygląda sądząc po sposobie w jaki sie przygotowuje)

Kumpel mówił że Pudzian przed walką z Sylvia biegał po 3 kilometry a teraz podobno jakiś czas temu po 15

na takiego przeciwnika nie wystarczy 1 minuta szału

Owszem, wystarczy dobry parter i można wykonać to zdecydowanie szybciej :wink:

Dokonał tego Jeff Kugel w 40 sekund (oczywiście w pierwszej rundzie :P )

http://www.youtube.com/watch?v=II2zNTqL-LM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu

 

Tak, dość się interesuje. Trenowałem trochę jj, ale grupa się rozsypała i musiałbym dojeżdżać 50 km w jedną stronę na treningi :zdegustowany:

 

Ten gość, to kawał smoka (180 cm i 180 kg), ale i na takie smoki są sposoby- choćby ten mały joponieć, który, z tego co pamiętam, waży 80 kg, założył dźwignię grubasowi i po sprawie.

 

Pudzian powinien od razu zacząć od parteru, bo w stójce będzie miał trochę problem- gruby o niebo lepiej boksuje od Pudziana. Cóż, sercem jest za naszym, ale rozum mówi mi, żeby się zbyt wcześnie nie podniecać...

 

Co do kondycji Pudziana- z resztą, posłuchajcie sami, co mówi Pudzian, grubas, Saleta i Najman (czy Nejman):

 

http://www.smog.pl/wideo/38081/pytania_do_pudziana_przed_kolejna_walka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzianowskiemu ambicie siadły po walce z Timem teraz o ile nie zdarzył się cud to sytuacja może znów się powtórzyć. Pudzianowski nie ma opanowania i zapomniał, że MMA to nie walka pod remizą. Szanuję go jako strongmana ale sporty walki to dla niego na razie za wysoka półka... Poza tym nie lubię komercji....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Pudzian wychodzi nedługo do ringu z Butterbeanem......hmmm widziałem kilka walk tego Amerykanina,Pudzian może mieć "wiekli"problem.

Ale mnie ciekawi tez walka pomiędzy A."Jadowita dżdżownica" Najman vs.P."Sałata"Saleta to będzie hicior. :rotfl:

Edytowane przez trafalgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudzian wychodzi nedługo do ringu z Butterbeanem......hmmm widziałem kilka walk tego Amerykanina,Pudzian może mieć "wiekli"problem

Odwiedź wcześniejszą stronę i zobacz mój post z filmikami

 

Brawo dla Mariusza :super:

Saleta wygrał ale...

...zrobił to w taki sposób że wolałbym żeby wygrał Najman choć większym szacunkiem darzę Saletę

Edytowane przez Rysiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegrał tylko przez brak odpowiedniego wyszkolenia

Raczej z braku czasu na to szkolenie z tego co pamiętam w tedy jakoś tydzień przed walką był finał tańca z gwiazdami czy coś takiego.

Prawda jest taka że gdyby poćwiczył ale tak z serca to zobaczymy jeszcze

Mariusza Pudzianowskiego vs. Tim Sylvia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pudzian powinien od razu zacząć od parteru, bo w stójce będzie miał trochę problem- gruby o niebo lepiej boksuje od Pudziana.

 

 

 

Tak, jak mówiłem- do parteru i jazda z grubasem.

 

Widać, że Chudzian faktycznie dużo pracował nad kondycją. Widać, jak dużo też trenował wejście w nogi do obalenia, którego byliśmy świadkami. Wejście było wręcz idealne. Co prawda widać, że miał tam problem, ale to nie był jakiś błąd techniczny, tylko 200 kg.

 

Szacun i brawa. Czekam na kolejną walkę.

Edytowane przez jubyV8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co, ale najlepsze były te suczki, które wychodziły z zawodnikami :zakochany:

 

P.s. Szkoda, że elTestosteron nie skopał Salety. To byłoby dopiero dobre, bo dużo nie brakło. Saleta czuł się zbyt pewnie i BARDZO się zdziwił. A to duszenie to takie podwórkowe załatwienie sprawy- żadna rewelacja, aczkolwiek zadziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to nie jest zaden zawodnik

Więc czemu o to Saleta (zawodnik) miał problem z niezawodnikiem

Przecież to śmieszne, Najmanowi jak najbardziej należą się brawa bo widać postęp i to duży od jego ostatniej walki w KSW

A Saleta ehhh czasami mógłby przemilczeć parę zdań tym bardziej że miał problem z pokonaniem tego "niezawodnika" i tego nie da się ukryć!

Cóż takiego zrobił ten „zawodnik” skoro Najman dwa razy sprowadził walkę do parteru i to Najman poturbował Saletę a nie Saleta Najmana…

Ludzie oceniajcie walkę a nie swoją sympatię :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc czemu o to Saleta (zawodnik) miał problem z niezawodnikiem

Przecież to śmieszne, Najmanowi jak najbardziej należą się brawa bo widać postęp i to duży od jego ostatniej walki w KSW

A Saleta ehhh czasami mógłby przemilczeć parę zdań tym bardziej że miał problem z pokonaniem tego "niezawodnika" i tego nie da się ukryć!

Cóż takiego zrobił ten „zawodnik” skoro Najman dwa razy sprowadził walkę do parteru i to Najman poturbował Saletę a nie Saleta Najmana…

 

Rysiu, dobrze mówisz. Saleta kozaczył od samego początku. Jak tak go słuchałem, to byłem coraz bardziej za Testosteronem. Nawet bym się cieszył, jakby Saleciak się już nie podniósł z desek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak oto pokazal najmanowi jego poziom. Najman niepowinien tam wogole zaistniec, bo to nie jest zaden zawodnik.

 

Ale wyszedł i walczył. Ilu by się poddało po pierwszej porażce (z Chudzianem) i znikłoby na amen? A dwa, że Najman

 

całą kasę z tego "szoł", jaką miał dostać, przeznaczył na leczenie jakiegoś dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drugi Najman to zwykły błazen.

chyba nie na miejscu jest to co mówisz :P jeden jak i drugi zawodnik są sławni z 'walk' i zna ich na pewno cała Polska.dla mnie Najman był lepszy w tym pojedynku, mimo, że przegrał.to co robił z Saletą na początku pokazało, że jednak potrafi bić :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie oceniajcie walkę a nie swoją sympatię :zdegustowany:

Nie szalej :P Nie lubie zadnego z nich, a Najman zaistnial dzieki BB i walce z Pudzinem.

Ale wyszedł i walczył.

Bo musial, podpisal kontrakt i musi go wypelnic proste, czemu nie wyszedl z Kułakiem jak tak bardzo obiecywal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...