Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

My tylko w hi endach grzebiemy a stacje Alpine to przecież gnioty są :)

 

Się nie śmiej się...!!!

Przez tą francę musiałem podcinać kanały nawiewów w babciowej... :cisza:

Ale czego się nie robi dla tego "HI" bo kiedy będzie "End" to nie wiem... Ale czasami jak palucha przytnę to ciśnienie jest na poziomie mega "HI" :rotfl::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla takiego gniota ciąć porządne autko

 

Przynajmniej cieszy oko miedzią i obsługa jest banalnie prosta i intuicyjna bez magisterki z informatyki jak ww radyjku. :wink:

Zresztą z tego co widzę, to pozostaję jako jeden z nielicznych wierny jedynej słusznej marce jeśli chodzi o źródło,babciowej nigdy nie będzie po drodze z pionkiem lub Clarkiem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie , to jest stacja nowo oświecona , ze światłem w jedynie słusznym złączu :wink:

 

Właśnie! Szymon zapomniał ,że została ona już odpowiednio namaszczona mocą w Gliwicach... Więc nie taki gniot jak go malują... :wink:

 

Ciekawe kto ją "oświecił" ?

 

A taki jeden, który po skończonej robocie stwierdził... "czasami sam się wkurzam ,że chcę wszystko tak dokładnie zrobić.." :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej cieszy oko miedzią i obsługa jest banalnie prosta i intuicyjna bez magisterki z informatyki jak ww radyjku. :wink:

Zresztą z tego co widzę, to pozostaję jako jeden z nielicznych wierny jedynej słusznej marce jeśli chodzi o źródło,babciowej nigdy nie będzie po drodze z pionkiem lub Clarkiem. :D

Tak to jest z tymi zielonymi......... mają Clariona to grają i są skończone. Z Alpinami grają ale o wykończeniu nie ma mowy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to radio ma jedno przeznaczenie.........

Oj Szymon Szymon Ty to juz snob sie robisz pamiętaj że jest przysłowie "jak się nie ma co sie lubi to sie lubi co się ma"- a MNIE granie jego podoba się jest poprawne.

ZAWSZE można lepiej ale trzeba kupę $.

Teraz pewnie chłopak ma doła ................ było w miarę, nie ma wcale

Spoko luz jest nawet lepiej bo suba dzisiaj w końcu mi sie udało na przód ustawić.Reszta została przywrócona do ustawień z Gliwic :)

No i

Chyba nie pomóc "konkurencji"

Co za konkurencja która nie słyszy jak wysoki jeżdzi po desce od lewej do prawej :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Gliwic :)

a kiedy byłeś w Gliwicach? Nic się nie chwalisz :)

Oj Szymon Szymon Ty to juz snob sie robisz

oj widzę na żartach się nie znasz....... poprostu obsługa jest beznadziejna :)

 

Co za konkurencja która nie słyszy jak wysoki jeżdzi po desce od lewej do prawej :rotfl:

nie słyszy albo nie chce słyszec :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...