Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety utknalem wczoraj w Nowym Targu. Potem rozładował mi się telefon a potem moje konto punktów karnych zostało zasilone drobnym dodatkiem (po negocjacjach). Do Krakowa dotarłem dopiero po 22giej. Mam nadzieję że następnym razem nie napotkam podobnych przeszkód.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmm ja ten weekend sobota odpadam - mam montaż monitoringu na torze quadowo-croosowym, zreszta zapraszam od razu na otwarcie sezonu :) Może by tam spota pyknąć i od razu pojeździć? 28Km od Krakowa w stronę Warszawy (Miechów - Słomniki).

 

Tylko że ja obecnie przerabiam tapicerkę - kładę skaj - więc nie ma dobrego grania teraz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Spontan może i mały, ale za to długi ;)

Pogadane, posłuchane, przygód też trochę było, ale ważne, że udało się wszystko wyprostować :)

Piotrek, co do audio, oby tak dalej, potencjał napewno jest, jak mówiłem, wg. mnie kwestia dopełnienia wiesz czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem taki spontan ...spakowanie w poniedziałek wieczór , wtorek zwiedzanie KRK , środa Wieliczka i po południu powrót ... nie powiem że się nudziłem wieczorem we wtorek ale hotelik miał parking i miejsca pod dostatkiem żeby spota zrobić ;)

 

W sumie to nawet myślałem żeby wykręcić cyfrę do Kuby ale

studenci teraz na dziekańskie wybyli

dokładnie o tym pomyślałem i odpuściłem temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni spot zrobiony z partyzanta był ciekawy i urozmaicony zresztą Hellsin i Balcer wiedzą o co chodzi ,Powalla trzeba było dać znać do Kuby to zorganizowalibyśmy na szybkości spota, ale może innym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że udało się wszystko wyprostować :)

 

felga cała, więc prostowania nie było :D

 

Piotrek, co do audio, oby tak dalej, potencjał napewno jest, jak mówiłem, wg. mnie kwestia dopełnienia wiesz czym :)

 

niekoniecznie, muszę radio dziś zapiąć i zobaczyć na cięciach jak to w 2-wayu bangla, jak nie będzie dużo lepiej to się w końcu odkurzy rocznik 91 z pudełka :D

 

Jeżeli to nie super tajemnica to opiszcie co się działo.

 

przyjechało auto legenda do grodu Krk, tak w skrócie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Krakowie...

 

... modne stają się systemy pięciodrożne :)

 

na szóstą drogę brakło już nieco czasu, zresztą na siódmą i ósmą też :)

 

Było ciekawie, jak dla mnie pouczająca sprawa, jak najbardziej do powtórzenia przy sprzyjających wiatrach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...