Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ikeą w Krakowie

 

To do was też zawitał świat ? :padam:

 

W sumie szkoda ale do Krakowa mi się nie uśmiecha jechać ...taaaak wiem leń ze mnie ,no ale cóż obiecałam już synkowi że jutro będę namiot (ten na piknik!!!)rozbijał i sprawdzał , a jemu jak coś obiecasz , to pogadane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda trochę nie dopisała nam, szkoda że nie doszedł mi sms od Ciebie Balcer że zmiana miejsca, wyjeżdżałem z pod Ikei 30minut :) Przynajmniej zwiedziłem trochę Krakowa.

Spot jak najbardziej udany, miło było posłuchać nowe instalacje kolegów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wróciłem już :)

Dzięki wszytskim za spota w miłej atmosferze, mimo pogody i jak na Kraków było nas trochę :)

Niestety nie zdążyłem posłuchać wszystkich autek, mam nadzieję że następnym razem się uda.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Późno dotarłem, niektórzy już wyjeżdżali, ale udało się 4 aut posłuchać - jak na krk to niezły wynik :)

balcer :ok: , Marti jak zwykle... dużo pali :rotfl: , Łukasz z tajemniczą miną... generalnie wszyscy dłubią coś do przodu :super:

Dzięki za fajnego szprota, trzeba powtórzyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie wszyscy dłubią coś do przodu

Dziś miła niespodzianka po pracy: Białe Mundorfy Mcapy czekały w paczce :) Góra gra teraz szczegółowo bardziej, w środę jadę kupić Kenia 6047 Clarion po wczorajszych odsłuchach marudzi już oryginałami :dobani:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, który zostawił u mnie płytę ? Przyznać się to chętnie oddam :)

A i przy okazji - przed chwilą wytargałem ten tłukący się głośnik i okazało się, że odkleił się częściowo plastik z logiem Infinity na membranie i to tak straszliwie hałasowało ;) Zerwałem to całe i teraz szukam bardzo elastycznego kleju żeby to zmontować jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, który zostawił u mnie płytę ? Przyznać się to chętnie oddam :)

A i przy okazji - przed chwilą wytargałem ten tłukący się głośnik i okazało się, że odkleił się częściowo plastik z logiem Infinity na membranie i to tak straszliwie hałasowało ;) Zerwałem to całe i teraz szukam bardzo elastycznego kleju żeby to zmontować jak należy.

ja zostawilem ;) nic sie nie stalo, to nie oryginal, ja nagram sobie na nowo a ty sobie ta zachowaj :)

ja tez jestem zadowolony ze spota, w koncu posluchalem innych sprzetow. szkoda ze mam tak daleko do was, bo prawie 100km ale jak bedzie okazja to na pewno jescze sie pojawie. w niedziele akurat mialem z kolega (kisiel888) zajecia na uczelni w krakowie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...