Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy to jest ulica Josepha Conrada 66

Tak, to jest ten adres, zapraszamy :) Proponuję na samym końcu, parking po prawej (tam chyba najmniej aut zwykle stoi) ?

Koledzy ktoś z was będzie miał suba DLS 10cali

2 miechy temu byłby w310b - a tak to mam tylko jeszcze gdzieś jakiegoś xtanta... Może chłopaki może coś pomogą ? :wink:

 

Postaram się dojechać, ale może być później - mam nadzieję że o 21 się nie zwiniecie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba bym się pchał przez Niepołomicę i NH później - o tej porze obwodnica od strony Radzikowskiego może się korkować, Opolską może jakoś zmęczysz...

 

cursor, balcer ostatnio się chwalił pracami ręcznymi, robili budki dla ptaków na zaliczenie (wiosna, gniazda, te sprawy)... może to miał na myśli ? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dałem rady edytować postu więc piszę pod:)

Trochę mało osób ale i tak było pozytywnie, sprzęty z klasą i ludzie z pasją, tak jak trzeba :)

Borys, zwrotki już zamówione, teraz poluję albo na Vifę lub Seas 27 i posłuchasz co tam w Astrze gra, MB Quarty nie mają takiego kopniaka jak HSK które słuchaliśmy ale grają dość "nisko".

Twoja instalacja jest jak najbardziej na tak :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche się zasiedzieliśmy i coś mi się wydaje, że gdyby nie pogoda to przed 24 byśmy się nie zwinęli, bo kurde Lupo Marcina nie chciało nas wypuścić z parkingu. Coś się wreszcie zaczyna dziać w Krakowie, oby więcej takich. Do następnego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na krk to frekwencja duża była, bym powiedział :P

Szkoda że nie zdążyłem wsiąść do granatowej astry, ale może będzie jeszcze okazja.

W każdym razie spot udany

zdecydowanie :super: , choć niektórym pewne koncepcje i wzorce legły w gruzach... :lol:

Dzięki chłopaki za pomoc w kręceniu gałkami i klawiszami :wink:

Ale zgłaszam pewną interpelację - przed następnym psotem pod ikeą sprawdzamy stronkę www.windguru.cz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...