Skocz do zawartości

Krakowskie spoty


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja się piszę na spocik w okolice Krakowa jak najbardziej jeśli koledzy przyjmą do zacnego grona i byle tylko praca nie wypadła.Muszę posłuchać innych klocków niż ciągle tylko własnych.Pozdrawiam.

 

Dodam bo zapomniałem że w bagażniku mam wszystkie bebechy na wierzchu bo czasu nie ma nawet z własnym autem porobić aż wstyd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mr_iwo - u mnie również chyba ciężko będzie, mam wyjazdy służbowe i rzadko bywam w domu.

Może 1maj niedziela - taka majówka mała połączona z grillem, chyba że większość z was ma już zaplanowany ten dzień, jak coś to chętnie przyjmę wszystkich na działkę, auta zmieszczą się wszystkie koło domu także z tym nie problem :)

Mieszkam 40km od Krakowa - autostradą moment się leci na Bochnię :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję weekend po majowym, bo chyba część ludzi jednak wyjedzie, a studentów jeszcze nie będzie :zawstydzony: więc albo 7-8, albo 14-15. Miło by było jakby jakaś delegacja ze Śląska wpadła. Postaramy się wymyśleć plenerowego grila przy okazji spota ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło by było jakby jakaś delegacja ze Śląska wpadła.

No można by w sumie dwa spoty połączyć w jeden, ale koniecznie gdzieś w plenerze :hurra:

Ten 15 maj mogłaby być nie głupia opcja, właśnie gdzieś w okolicach Bochni, skoro kolega ma wolną działkę, to akurat jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wcześniej muszę wiedzieć żeby przygotować na działce miejsce bo trawa oj urosła aż za duża i troche drzew mi połamało na działce przez wichury :looka:

Może w weekend 9 lub 10 maja byśmy to zorganizowali bo w tygodniu raczej do Świętochłowic będe musiał jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pora ruszyć trochę temat. W poszukiwaniu miejscówki na grila wpadłem na pewien pomysł. Jest Bodzów pod Krakowem, a tam pewien fort na wzgurzu i kupa terenów sprzyjających grilowaniu i rekreacji na świeżym powietrzu. Byłem tak kilka razy w zeszłym roku. Musiałbym się przejechać przed spotem zobaczyć czy kamienisto-żwirowa droga prowadząca pod sam fort jest napewno przejezdna (jak ja dam radę to każdy przejedzie :) ). W razie czego jest jeszcze alternatywa w postaci Kryspinowa. Myślę, że więcej jak 8-10 aut i tak nie zawita, więc obydwie miejscówki spełniają nasze kryteria, aby można było rozpalić grila niedaleko aut i zrobić jakieś odsluchy.

Może pierw, żeby się rozeznać we frekwencji zróbmy wstępną listę (Ślązacy nie wstydźcie się wpisywać!) i się oszacuje czy jest sens coś wogóle robić.

Wstępnie proponuję niedzielę 15.05, godz. okołopołudniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, postaram się zerwać ze studiów i jak się uda to wpadniemy na 2 samochody Astra i Civic w 1 i 2 aucie Clarion - u mnie DRX960 a u kolegi DXZ958 jakby ktoś chciał posłuchać czy jest duża różnica to każdemu udostępnimy sprzęt :) może uda się dorwać białe mundorfy mcapy na przód żeby dopieścić wysokie :)Tylko proponowałbym tak koło 18 zacząć.

ps. kto bierze grilla ? :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodzów jest fajnym miejscem ale o ile dobrze pamiętam to wjazd na górę, gdzie można się rozłożyć jest mało wykonalny zwykłym samochodem - a jeżeli ktoś "jest obniżony" to może zapomnieć... http://mapy.google.pl/maps?ll=50.035178,19.866393&spn=0.002612,0.006968&t=h&z=18&lci=com.panoramio.all

Balcer jak dasz radę to sprawdź czy jest się sens tam pchać bo bardzo chętnie bym się pojawił tym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, jutro nie dam rady, ale postaram się skoczyć w piątek i się wyjaśni. W zeszłym roku co prawda zostawiałem samochód przed tą żwirową drogą, ale widziałem fotki, na których ludzie pod sam fort podjeżdżali raczej normalnymi wózkami, ale jeszcze to zweryfikuję ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...