Skocz do zawartości

2DIN GMS Montaż - Pomorskie


Przem@S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam w woj.Pomorskim kogoś kto ogarnie montaż radia 2DIN.

ALE... Dodatkowo zrobi konfigurację po Cani-e i wstawi pieczątkę do karty gwarancyjnej.

Radio trafi do Skody Superb z soundsystem.

 

Samo podłączenie to dla mnie żaden problem , ale reszta wymogi serwisu sprzedającego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z radiami są problemy podczas gwarancji, sprzęt kuchenny również musi montować fachowiec, w przeciwnym razie gwarancja wygasa. A znajdź fachowca co Ci podłączy płytę ceramiczną... za albo płatne zlecenie i nikt nie chce się podjąć

To tak po za konkursem.

 

Jak Mehow za daleko to spytaj się producenta (audiopol) gdzie montują ich sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o problem z radiem, tam jest jakaś katastrofa na polu nowej wersji całej elektronicznej infrastruktury mającej na celu ułatwić życie kierowcy, co ciekawe tylko niektóre egzemplarze są z wadami. Po wielu wizytach w serwisie ludzie zostają bez pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow gdzie szukać?

 

To inaczej , 2DIN do 2tyś które będzie współgrać z soundsystem z Skody ,nie musi być GMS. Po prostu sugerowałem się dobrymi opiniami , no chyba ze od razu mi powiecie wkładaj MIB STD2 i nie baw się się w szukanie i kombinowanie bo to będzie najlepsza opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Skoda , a nowe radio. Wymieniam bo siedzi obecnie już stary RNS510.

Zacytuje:Taki jest zapis: "Urządzenie można zamontować tylko w autoryzowanym serwisie montażowym dysponującym

dużym doświadczeniem i znajomością zagadnień car-audio, zgodnie z normami DIN oraz ISO." 

 

Zmianę konfiguracji cana trzeba zrobić na zamontowanym radiu w samochodzie.prawdzenie, konfigurację i montaż?

Wstępnie skonfiguruje can-a ale nie wiem czy trafię.

 

Wstawić radio to nie jest nic trudnego , ale tutaj jest Soundsystem który komplikuje sprawę.Dlatego szukam osoby która to ogarnie.Nie sztuką jest zakupić coś co nie będzie działać , czyli nie odpali fabrycznego wzmacniacza itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko da się ogarnąć ale jak coś to do wszystkiego się doczepią. W ASO Renault możesz kupić dedykowane sprężyny obniżające Eibacha z certyfikatem itd. W ASO tez Ci je zamontują to Twojego Renault, jednak Renault Polska stoi na stanowisku, że tracisz gwarancje na wszystkie elementy zawieszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


jest tyle innych marek, czemu sobie to robicie? 

To Ja chętnie zjem popcorn i wypije cole czytając twoją propozycje na wybór innego radia które zadziała z Soundsystem.Warto poczytać posty osoby która się zna i dobrze doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...