Skocz do zawartości

Sharan by Saltech


saltech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello.

 

 

 


Wedle uznania..dla niektorych ostra...

 

Zgoda     ale ....

 

to Ci  co nie którzy jeszcze nie wiedzą co to ostra (krew z uszu )   góra  :wink:

 

U Arka  i tak jest tonalnie przesunięte w stronę " bejsu "  czytaj porządnego łupnięcia . Ciągle mi brzmią w uszach i przywracają uśmiech na usta słowa Radka 

 

"to ,to nie stopa - to łycha od Fadromy  jest " -  mega zacnie to wspominam .

 

Podobnych rozmiarów  sceny  jednak próżno szukać w wielu autach a moim uchem twierdząc nawet zawodniczych.

 

Akustyka tej  szkolumbryny  zawsze kradła mi sen z powiek .

A sam właściciel auta przeszedł w krótkim czasie ,patrząc przez pryzmat czasu , audio metamorfozę i super przygodę z 

car audio.  Cały czas wspieraną poprzez doświadczanie i lekcję  home audio.

 

Nadchodząca wymiana auta - hmmm . Trochę szkoda  ale będzie  za to nowe wyzwanie .

 

Fajne mamy te hobby  , Panowie. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


to Ci  co nie którzy jeszcze nie wiedzą co to ostra (krew z uszu )   góra 

 

Na pikniku grało nawet za delikatnie - z Arkiem podgłaśnialiśmy o 1 db TW, bo dół dość mocno pracował względem reszty pasma. Podział zrealizowany był bdb, natomiast lekko zaburzone zrównoważenie tonalne. Z 2giej strony - kto nie lubi podbasować trochę :)

 

 

 


Podobnych rozmiarów  sceny  jednak próżno szukać

 

Potencjał geometryczny tego auta jest niesamowity, natomiast są auta "zawodnicze" które szerokością sceny po prostu czarowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze o wrażeniach odsłuchowych z tego auta, to powinien również pisać, o której godzinie na pikniku słuchał tego auta, ponieważ tam z każdą minutą zachodziły spore zmiany w ustawieniach systemu. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że nie pamiętam godziny odsłuchu (;P), ale w trakcie mojego pobytu w tym aucie dokonaliśmy z właścicielem niemałych poprawek, szczególnie w równowadze tonalnej.

Zdecydowanie czasoumilacz z potencjałem.

Edytowane przez TomoMadej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze słuchałem na samym początku, niestety wtedy dołu(woofera, bo suba można było kręcić )  było zdecydowanie za dużo, choć nie mogłem mu odmówić "fajnosci" ;) mam nadzieję że system pójdzie w dobrym kierunku i może na zimowym damy radę go posłuchać  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nawet nie wiecie jaki żal było wyciągać wszystko.

Ale myślałem że pójdzie szybciej a tu 5 godzin walki.

Nie wiem co będzie dalej, jakie auto jaki projekt.

Chodzi mi po głowie sprzedać graty ale wiem że będę żałował.

 

Zobaczymy. [emoji16]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ale myślałem że pójdzie szybciej a tu 5 godzin walki.

To nie zrywanie tapet ze ścian!

Szczególne jak włożyłeś tyle Serca w budowę systemu.

Proponuję następujący tok postępowania:

a) Wybierz auto;

b) Nakreśl projekt;

c) Sprzedaj te elementy, które nie będą pasowały do zaprojektowanego systemu.

Prawda, jakie to proste? :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, 4x demontowałem wsio z kabiny, aktualnie czekam na kolejnego "dawce", żal i nostalgia, ale każda kolejna instalka była lepsza i bardziej rozbudowana także szafa na klucz, głowę oczyść z głupich myßli, kupuj wozidło, a jestem przekonany że nawet zima cię nie powstrzyma po dłuższym wyposzczeniu. Livin loud.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...