Skocz do zawartości

"Miszczoskie aukcje " z alledrogo


Marko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo powinna być jakaś weryfikacja tych opisów a tak ludzie kłamią w żywe oczy. Np. był ktoś i na żywo oglądał to powinien mieć możliwość wpisać jakiś komentarz pod opisem jak uwiarygodnienie. Tutaj małe kwoty ale jak ktoś jedzie przez pół Polski po auto rzędu 25-30tys i na miejscu okazuje się że.....no właśnie. Nic tylko lać.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo powinna być jakaś weryfikacja tych opisów a tak ludzie kłamią w żywe oczy. Np. był ktoś i na żywo oglądał to powinien mieć możliwość wpisać jakiś komentarz pod opisem jak uwiarygodnienie. Tutaj małe kwoty ale jak ktoś jedzie przez pół Polski po auto rzędu 25-30tys i na miejscu okazuje się że.....no właśnie. Nic tylko lać.

Jak sobie przypomnę "ekspertów" oglądających moje poprzednie auto, którzy nawet nie mieli pojęcia jak się posługiwać czujnikiem grubości lakieru, to jestem pewien że wtedy dopiero były by jaja. Czego to ja się nie nasłuchałem... Bity z lewej strony, wg następnego z prawej, kolejny twierdził że robiona ćwiartka, wg jeszcze innego aż grubo od szpachli na masce... Mina kolesia po ściągnięciu wygłuszeń pod którymi rzekomo miały być góry, doliny i 2mm szpachli bezcenna. Drobny wyciek z silnika naprawiony kosztem kilkunastu zł miał być dowodem na agonię silnika i jego tragiczny stan, a wyremontowane pół roku wcześniej zawieszenie miało być wybite i do roboty. Ja rozumiem, że jak się kupuje, to się czepia każdej pierdoły żeby zbić cenę, ale to już nawet nie było śmieszne. Każdy widział dyskwalifikujące wady w innym miejscu, nie widząc przy tym wymienianych przez poprzednika, jakby każdy napisał swoją opinię, to by wyszło, że to kompletny wrak, który kiedyś był przystankiem i został by u mnie dożywotnio. W końcu auto kupił ktoś z rodziny i bardzo zadowolony jeździ nim już ponad 3 lata. Chciałbyś tak sprzedawać auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, dlatego dziwię się że dalej się tłumaczyłes i produkowałeś przed jakimś Januszem jak byłeś pewny auta.

Zawsze są dwie strony tego samego medalu. Chyba lepiej nie sprzedać niż wpaść minę, chyba że tak wolisz.

Mirek, to już typowe polskie kombinowanie.

Albo chociaż udostępniony numer telefonu do osoby która oglądała. Żeby nie było, np. po wysłaniu smsa za 1zl żeby z kolei byle Janusz du.y nie zawracał. To tylko moje luźne pomysły na szybko.

Pewnie nie jeden z was kiedyś coś kupił trafionego to wie o czym mówię. Fajnie byłoby wtedy skorzystać z czegoś podobnego.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to sie dzieje w mojej miejscowosci :(

Jakby ktos byl zainteresowany to moge sprawdzic co w koszyku siedzi :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...