Skocz do zawartości

Dyskusja o produktach GMS - głównie matach


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pablo155 po jaką cholerę krzyczysz ? Myślisz że krzykiem przekonasz ludzi do swojego zdania :?: Sorki ale jakiś nawiedzony jesteś. Rozumiem że bronisz marki z której masz profity jak wyczytałem ale nie przesadzaj :mur1:

 

ery przepraszam ja naprawdę nie krzyczę , poprostu szybko piszę a cześć postów ,z telefonu także może taki jest odbiór , a nie chodzi o obrone chodzi o faktyczne przedstawienie sytuacji , + forumowa konwersacja ,

 

a tak przy okazji: to jest amerykańska firma STP która produkuje słynne dodatki do paliw i olei ,:

co ma wspólnego Radziecka firma? z ta firmą ? czy nazwa jest przypadkowa ? czy to podszywanie się pod znaną nazwę przecierz nie nazwaliby maty np: SIERIOŻA , ALBO BAŁAŁAJKA :

post-2992-010245700 1296210897_thumb.jpg

post-2992-060000100 1296211107_thumb.jpg

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a tak przy okazji: to jest amerykańska firma STP która produkuje słynne dodatki do paliw i olei ,:

co ma wspólnego Radziecka firma? z ta firmą ? czy nazwa jest przypadkowa ? czy to podszywanie się pod znaną nazwę przecierz nie nazwaliby maty np: SIERIOŻA , ALBO BAŁAŁAJKA :

Załączone miniatury

 

* Załączona grafika: ST.jpg

* Załączona grafika: stp.jpg

 

 

 

 

1. STP-ten co wyżej:

 

W 1954 roku w miejscowości ST. Joseph w stanie Missouri trzech biznesmenów posiadających zaledwie 3000 USD wprowadziło na rynek pierwszy produkt STP®. Firma Scientifically Treated Petroleum rozpoczęła z jednym pro-duktem: „Wzmacniacz oleju silników benzynowych”, który zapobiegał przerzedzaniu się oleju silnikowego przy wysokich temperaturach i ciśnieniach. Grupa składająca się z Charlesa Dwighta Liggetta, Jima Hilla oraz Roberta DeHarta pakowała go w nocy w garażu na tyłach domu i sprzedawali z bagażników swoich samochodów... itd.

 

Reszta na stronie: http://www.stp.com.pl/o%20firmie.html

 

 

2. STP-Twój wróg nr.1:

 

Grupa Standartplast jak firma prywatna powstała w 1996 na bazie instytutu naukowego armii sowieckiej, gdzie na poczatku zajmowała się projektowaniem i produkcją materiałów głuszących i wyciszających dla rosyjskich łodzi podwodnych. Pod kierownictwem p. M.D. Voskuna po upadku związku radzieckiego doświadczenia STP zostały przekazane dla celów cywilnych.itd.

 

Reszta na stronie: http://standartplast.pl/

 

 

Tak ciężko...?Wuja Google Twoim przyjacielem.

 

No chyba,że już w obronie uciśnionego GMS-a uciekasz się do mało "smacznych" metod...

 

Daj już spokój temu GMS-owi.Jak coś jest dobre to się samo na rynku obroni,bez Twojej pomocy.Nie "umieraj" za tego GMS-a,bo możesz mu jeszcze zaszkodzić.Walczysz o niego jak "obrońcy" o Krzyż.I gdzie są dzisiaj Ci obrońcy?I gdzie jest dzisiaj ten Krzyż?:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam ja lubię wszystkich :P

 

a tu jest o GMS:

 

Firma Audiopol powstała w 1984 roku jako MAAN-ELECTRONICS ,która na początku swej działalności zajmowała się projektowaniem,produkcją i montażem systemów nagłośnieniowych obiektów przemysłowych,sportowych i handlowych oraz montażem systemów alarmowych.W latach 1991-1993 wprowadziliśmy na rynek Polski i Europy wschodniej samochodowe systemy amerykańskiej firmy PRESTIGE i CRIMESTOPPER.

do tego Audiopol był pierwszym dystrybutorem CLARIONA na Polske w tych pokomunistycznych czasach.

Wiecej tu:

 

 

http://www.gms.pl/index.php?page=ofirmie

 

(****)

Edytowane przez pablo155
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo..., czy Ty musisz bronić swojego GMS'a, poprzez atak na inne marki? Masz jakiś kompleks, że za każdym razem robisz aferę, gdy ktoś napisze coś złego nt. produktów Twojego gms?

 

Zacząłeś od taśmy dekarskiej, która zabija gdy ktoś się na nią spojrzy. W jej składzie jest arszenik, ołów i miliony zabójczych substancji. Twój kolega minister zakazał ich produkcji i sprzedaży, ale jakimś to cudem można ją bez problemu dostać w każdym większym markecie, a ludzie stosujący ją od lat mają się dobrze do dzisiaj.

 

Dalej APP/BOLL - smażony na patelce w przepalonym oleju po frytkach z odzyskanego asfaltu i smoły z wiosennych remontów dróg. Też musisz się czepiać, a fakt jest taki, że kosztuje 4,5/szt. i przy odpowiednim zastosowaniu bez problemu wystarcza do budżetowego wygłuszenia furtek.

 

Teraz widzę dopieprzyłeś się do STP(swoją drogą chyba najlepszej obecnie maty w ogólnej ocenie)...

Jakie znaczenie ma to gdzie jest produkowana?? Ja myślałem, że ważniejsze są jej właściwości, jakość i cena a nie miejsce produkcji...(na marginesie, to gdzie jest produkowany GMS? W fabryce Wedla??!)

Ale tobie to też przeszkadza i znowu wyjeżdżasz z głupią gadką o radzieckim pochodzeniu. PS. niektóre radzieckie narzędzie do dzisiaj funkcjonują znakomicie i mimo wieku deklasują dzisiejsze Chińskie badziewia.

 

Jeszcze tylko objedź Dynamata, bo w końcu podczas importu z Ameryki szkodliwie działają na nią wiatry międzykontynentalne i parowanie wód oceanicznych. Wtedy już wszyscy ludzie rzucą się na Twojego GMS'a i będziesz w niebie.

 

Już na sam koniec.... -więcej pokory człowieku, bo Twoja pyskówka nie pomaga w reklamie tych Twoich wyśmienitych produktów. To jest forum niezależne i każdy ma prawo pisać co uważa. Ja jak widzę, że ktoś wypowiada się o matach nie mając z nimi kontaktu to sam jako czytelnik olewam jego opinię. Jednocześnie jednak jak widzę Twoje prymitywne wpisy, gdzie spuszczasz się, że kleju by wystarczyło na wszystkie maty w Polsce to się odechciewa. Sam piszesz, że maty trzeba podgrzewać a za chwilę czepiasz się kogoś komu to nie odpowiada bo woli kupić STP/Dynamata gdzie ten zabieg jest zbędny! Zrozum w końcu, że każdy ma prawo do swojego wyboru i zdania, ale najważniejsze i tak jest chyba to, że samo kupno najlepszych mat nie sprawi, że drzwi będą idealnie zrobione, czy auto wygłuszone. Ważniejsze jest co, gdzie i jak należy zastosować.

 

PS. zwróć też uwagę, że niektórzy robią sobie z Ciebie jaja, a Ty zero dystansu ;-)

Edytowane przez miki87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil powienieneś zatrudnić nowych moderatorów

Tak, niech najlepiej powierzy tą funkcję Tobie, a za pół roku forum będzie nazywać "GMStrefaCarAudio".

 

Co do "koniowania się" to sorry... ale to pojęcie kojarzy mi się tyko i wyłącznie z Tobą. Myślę, że to nie tylko moje odczucie. I dobrze gadasz, mógłbyś z tym "GMSkoniowaniem" wyluzować.

Edytowane przez miki87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie materiały bez loga GMS-03 GMS-04 po ogrzaniu wychodzi z nich klej ( później wstawię fotki i dokładnie pokaże jkak wygląda, są wersje bez nadrukowanego loga i fabrycznie nie przechodzą przez TZW HOT -BOX CZYLI PIEC O TEMP 60STOPNI, KAŻDA MATA W PROCESIE PRODUKCJI PO NAŁOŻENIU KLEJU WCHODZI DO HOT BOXA , ALE ŻEBY BYŁO TANIEJ , NIEMA NADRUKOWANEGO LOGA ORAZ KLEJ AKTYWUJE SIE,

WYCHODZI Z MATERIAŁU DOPIERO PO PODGRZANIU

 

 

No i sam wlasnie powiedziales to co wszyscy Ci tlumacza od poczatku. Jesli nie podgrzeje sie mat to sie nie kleja. Czyli przesadne ciecie po kosztach. STP w tych samych warunkach bez podgrzewania ledwo mozna palce oderwac jak sie zle zlapie. Proste. Nie ma nic wiecej do powiedzenia, jak przchodzily przez tego hot-boxa to byly faktycznie cacy, niewiele ustepowaly wlasciwoscia klejacym STP. Teraz ustepuja bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam najwięcej do powiedzenia :)

I sieję mity na forum...

Rozumiem wypowiedzi ludzi GMS-05 się nie klei - mieli w łapie sprawdzili - podali opinie... Miałem starą serię GMS-05 potwierdzam!

Dodatkowo są za twarde jak dla mnie. Nową serię też gdzieś mam, nie testowałem jeszcze...

A Ty??? Nie miałem, ale wiem, jestem pewien, domyślam się... pffff

 

Nie bronie tych mat, jak już pisałem cena/jakość są dobrym wyborem!

 

 

GMS-04 wymiar 50x100 - 59 zł

STP 53 x 75cm - 56,90 zł :)

Chyba się troche zagalopowałeś kolego,jak dla ciebie jeden post na 3 strony jest tym 'najwięcej do powiedzenia' to sory chyba zwady szukasz.Wyrażenie opinii jest dla ciebie 'wiedzeniem najlepiej' o reszcie poziomu posta się nie wypowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMS jest ok. Po prostu ok w stosunku do ceny swoich produktow. Np sub GMS 250 - jak za swoja cene to jest ok i wolal bym go niz inne swiecidelka. Tak samo maty - wg mnie lepiej sprawuja sie niz dekarka ale porownywanie ich do dynamata czy innych sporo drozszych i zachwalanie go pod niebiosa to juz przesada. Mysle ze firma miala dobry start ale cos idzie w zlym kierunku....

 

zelmer - nie miales tych mat, wiec na jakiej podstawie wyrazasz o nich opinie ? Tak z ciekawosci pytam.

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy napisałem choc jedno słowo/opinię o matach GMS? Napisałem MARKA GMS i nic negatywnego/pozytywnego o zadnej macie nie napisałem a jeśli napisałem nieprawdę że marka gms to budżet to ja już nie wiem czym musi być ten budżet jeśli gms nie jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem tych mat ale co tu dużo mówiąc marka GMS jak każdy wie to totalny budżet najniższa półka,co prawda poprawna z dobrym stosunkiem jakość/cena

 

Skad wiesz ze te maty maja dobry stosunek jakosc/cena ? :) Booo...slyszales/czytales/zgadujesz.

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i sam wlasnie powiedziales to co wszyscy Ci tlumacza od poczatku. Jesli nie podgrzeje sie mat to sie nie kleja. Czyli przesadne ciecie po kosztach. STP w tych samych warunkach bez podgrzewania ledwo mozna palce oderwac jak sie zle zlapie. Proste. Nie ma nic wiecej do powiedzenia, jak przchodzily przez tego hot-boxa to byly faktycznie cacy, niewiele ustepowaly wlasciwoscia klejacym STP. Teraz ustepuja bardzo.

 

ale on tego Fubu nie rozumie, musi krzyczeć i obrażać ludzi, a potem sam swoimi słowami, potwierdza wcześniejsze wypowiedzi userów :/

 

Skad wiesz ze te maty maja dobry stosunek jakosc/cena ? :) Booo...slyszales/czytales/zgadujesz.

 

dlatego nie bójmy się powiedzieć jak nas pytają - nie wiem, nie miałem, bo to przecież nic wstydliwego ... wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np sub GMS 250

przecież to sub-kopia Kicker Comp C z modelu 2009. Miałem takiego oryginalnego z własnego importu.

 

 

Ps. kiedyś na audiocar.pl Pablo napisał, że maty GMSa są produkowane w tym samym miejscu co maty dynamata. Nie chce mi się teraz szukać tego tematu, w którym to była podobna napinka co tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to sub-kopia Kicker Comp C z modelu 2009. Miałem takiego oryginalnego z własnego importu.

 

 

Ps. kiedyś na audiocar.pl Pablo napisał, że maty GMSa są produkowane w tym samym miejscu co maty dynamata. Nie chce mi się teraz szukać tego tematu, w którym to była podobna napinka co tutaj.

 

Hehe nie jeden by sie zdziwil gdyby pojechal do chin i zobaczyl ile firmo wychodzi w jednej fabryki i tej samej lini...dla przykladu np glosniki LTC produkowane sa w tej samej fabryce co ground zero...Podobnie ma sie to w przypadku magnata, mac audio, lanzara itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to sub-kopia Kicker Comp C z modelu 2009. Miałem takiego oryginalnego z własnego importu.

 

Nie wiem czyja kopia - wiem tylko ze jak uslyszalem to pozytywnie mnie zaskoczyl bo do tej pory suby w tym przedziale cenowym ( nowe ) zawsze wywolywaly grymas zniesmaczenia na mojej twarzy. Moze i jest od niego lepszy w tej cenie - nie wiem . Ale to nie zmienia faktu ze i tak za ta cene jest to przyzwoity wybor.

 

Cechy charakterystyczne pianki są bardzo lekkie z czystego butylu bardzo dobże tłumią śweitnie się kleją dzieki klejowi firmy 3M , wytwarzana jest w fabryce oddalonej o 100m od fabryki która produkuje dla Dynamat , i kożysta z tego samego dotawcy komponentów a mianowicie z jednego z największych koncernów chemicznych w Chinach ,

 

;)

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym was o coś zapytać. Czy ktoś z was używał mat bitumicznych z filcem ?? Przeważnie jest to odradzane ze względu na chłonięcie wody przez filc, ale czy ktoś tego próbował? Głównie mi w głowie dach, bagażnik i inne miejsca nienarażone bezpośrednio na wilgoć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jestem amatorem jeśli chodzi o kwestię wygłuszania, tłumienia systemem odklej papier przyklej mate. Dotychczas stosowałem metody natryskowe i różne takie tam wynalazki.

Chciałem trochę poczytać, dowiedzieć się czegoś nowego, ale tak jak podejrzewałem znowu trafiłem w miejsce gdzie ktoś przekonuje drugą osobę do rzeczy chyba niecałkiem mu niezbędnych popierając je niewiadomo jaką filozofią.

Tak się zastanawiam czy to forum nie jest po to, aby stworzyć sobie rynek sprzedaż określonych produktów. To przekonywanie ludzi, że bez tego przecież nie można żyć.

Moim skromnym zdaniem bezpiecznym sposobem na dobry zakup dobra, które jak się okazuje jest nam niezbędne do życia (ehh jak do tej pory mogliśmy żyć - niewyobrażalne) jest potwierdzenie informacji o produkcie przez inne zagraniczne serwisy, fora, lub po prostu znajomych z branży, po prostu mniejsze prawdopodobieństwo ulegania marketingowi szeptanemu.

 

 W tym tygodniu kupię sobie po kawałku mat celem weryfikacji i ich oceny, wole wydać te 100-200zł i przekonać się co i jak. I już konkretne zakupu za konkretną kasę zrobić z pełną świadomością. Nigdy, ale to nigdy nie polegam na informacjach jakie znajdują się na forach, portalach etc., Internecie. Ponieważ:

1. opinie są wysoce subiektywne,

2. pozorny brak bezkarności

3. w rzeczywistości wiele osobników nie zabrałoby nawet słowa w dyskusji na określony temat w jakieś grupie.

 

Wracając do tematu kiedyś, w sumie to nie tak dawno wytłumiłem drzwi pewną matą w sumie chyba nie wymieniona na tym forum. Sam skład nic specjalnego ale efekt w pełni zadowalający. Wada to cena 280zł/m2.

Wkrótce przekonam się co maty GSM są warte, porównam je do tego co już mam, widziałem etc., Wielu pisze, że to dobre maty w stosunku cena/jakość. Nie wiem, ale odbieram taką informację tak, że za niewiele więcej zł można mieć już solidny produkt. Jest w PL paru producentów którzy klepią podobne materiały i biorąc pod uwagę cenę (porównywalna z GMS) jestem przekonany, że można spokojnie pominąć te GMS w poszukiwaniu optimum wyboru w zakresie mat. Niewątpliwą wadą tego GMS jest to, że specyfikacje są niepełne i brakuje trochę informacji.

Suma summarum. Chcesz dokonać najlepszego z możliwych wyboru? Nic prostszego. Postaraj się o próbki (zakup próbną ilość), nie zachowuj się jak przy zakupie LCDka, gdzie sprzedawca wciska nam towar za który ma największą marżę.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać kolega zajrzał, w jeden temat i poszło... A ja od siebie polecam nie jedną i nie dwie dyskusje z mojej strony z negatywnym nastawieniem, jeśli chodzi o maty z GMS, więc mój serdeczny przyjacielu adr_ad, zanim komukolwiek zarzucisz stronniczość i promowanie określonych produktów, poświęć choć trochę więcej czasu na zapoznanie się z lekturą forum. A czego jak czego, to o matach to panie ho.ho... czytaj i odezwij się tak za... trzy tygodnie? :rotfl::wink:


 

 


To przekonywanie ludzi, że bez tego przecież nie można żyć.

 

Można, chleb także można posmarować smalcem zamiast masłem i będzie z poślizgiem. :wink:


 

 


Moim skromnym zdaniem bezpiecznym sposobem na dobry zakup dobra, które jak się okazuje jest nam niezbędne do życia (ehh jak do tej pory mogliśmy żyć - niewyobrażalne) jest potwierdzenie informacji o produkcie przez inne zagraniczne serwisy, fora, lub po prostu znajomych z branży, po prostu mniejsze prawdopodobieństwo ulegania marketingowi szeptanemu.


 

Z którego, zapewne zwykli wypowiadający się użytkownicy forum, mają całe garści profitów... :mur:  Ja wychodzę z założenia ,że czytam, pytam, a jeśli sam coś sprawdzę dziele się tym, wolę się uczyć na błędach innych, swoich babolów i tak się nie uniknie. Po co sobie utrudniać? Co do niezbędności do życia... Zajrzyj w dział "Nasze instalacje" i przeczytaj choć kilka opinii zwykłych prywatnych osób, które idąc jak te cielęta na rzeż zrobiły porządnie np drzwi, przygotowując je wedle porad pod CA, i nagle okazało się ,że nie "grające" głośniki dostają drugie życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...