Skocz do zawartości

Dyskusja o produktach GMS - głównie matach


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klejąc kolejne auto znowu natknąłem się na braki butylu po zdjęciu papieru. Nie powtórzyła się taka mata jak w pierwszym kartonie, ale jakieś tam małe "wysepki" z gołym alu się trafiały. Niby do przeżycia, ale w poprzednich generacjach nigdy się to nie zdarzyło. "Przyjemność" klejenie analogiczna.

post-4407-0-65523600-1433488861_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Trochę Ci szarego mega nano hiper butylu zostało na rękawicach,może to te braki na alu? ;-)

 

A tak na poważnie, nie rozumiem co za problem odłożyć jedną czy dwie maty z felernych i wymienić je przy okazji u sprzedawcy,nie prościej i szybciej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rękawice zebrały z krawędzi. Braki na środku :). Złapiesz się tego i czasem trzeba poskakać, aby się od tego oderwać. Można też zdjąć rękawicę i próbować ją oddzielić w inny sposób. Nie będę wrzucał zdjęć tutaj z brakami, bo nie twierdzę, że to zły produkt. Mogła się trafić jakaś gorsza sztuka/partia. Ma przede wszystkim dobrze realizować swoje zadanie. Tutaj nie mam zastrzeżeń. Jednak nie miałem też do poprzednich generacji, a praca z nimi była o niebo lepsza. Mam mieszane uczucia w zakresie słów, które tutaj padły i przedstawiam też inną opinię. Być może metodą będzie odcięcie po kilka centymetrów po obwodzie, gdzie matu ubrudzone są tym butylem już w kartonie i wtedy będzie trochę łatwiej. Lekka zmiana podejścia do wyklejania spowodowała, że z aluminium już jest lepiej. Być może jest też sposób na ten butyl.

 

Nie wpisałem się tutaj dlatego, że poczułem się oszukany. Nie mam natury reklamacyjno/roszczeniowej. Nic nie będę wymieniał. Dla mnie to żaden problem. Mam bardzo dobre zdanie na temat firmy dystrybuującej i współpracuje mi się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość rozbieżne opinie.

Będę chciał kupić trochę niedrogiego materiału na podłogę, bagażnik i może dach, bo Octavia ma marne wygłuszenie. Zastanawiam się między tym szarym GMSem, a tym najcieńszym złotym STP i zrobiliście mi trochę bałagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To złote STP ja dałem na tapicerkę drzwi, dzięki temu, że nie jest za grube dobrze się układa na załamaniach i krzywiznach. Na podłogę coś grubszego. Pomacałem DP1 od GMS i wydaje się być fajnym materiałem na podłogi, przegrodę silnika. Kładziesz raz, a są od razu trzy warstwy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarodziej, 

 

Czasem nie kupowałeś mat w firmie Bitmat ? na allegro nsrozrywka.

Znajomy kupił u nich 5m2 GMS-01 i dostał jakąś piankę bez nadruku która niemal rozchodziła się w rękach, 

wmawiali mu że to GMS ale bez nadruku, do tego dostał stp silver o grubości 1.2mm , 

Pianka była jakaś sucha i lekka , i nie jest to pierwszy przypadek z którym miałem stycznośc,

że sprzedawca BITMAT po prostu nabija ludzi w butelkę , 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samą sytuację z tą firmą, zamówiłem gms-a, na zdjęciu było z nadrukiem a przyszło bez. Bo kilkudniowej wojnie i groźbie że pójdę na policję oddali kasę. Zamówiłem w innej firmie i przysłali towar w 100% taki jak zamawiałem i oczekiwałem. Więc teraz zamawiam towar już tylko w jednej sprawdzonej firmie i problemów brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Czasem nie kupowałeś mat w firmie Bitmat ? na allegro nsrozrywka.

 

W Bitmap kupowałem STP Gold, APP i kilka rodzajów pianek. Pianki o konsystencji spienionej gumy o grubościach 6 i 12mm, oraz taką jakby gąbkę samoprzylepną pokrytą od zewnątrz folią. Produkty noname. Nie miałem żadnych zastrzeżeń, cenowo bardzo korzystne. Przyklejałem je dobre pół roku temu i wszystko się trzyma. Zabudowę subwoofera z MDF wyklejałem tą pianką 12mm. Trzyma mocno i bardzo fajnie tłumi drgania. 

Te moje GMS kupowałem w innym sklepie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


w bitmat wysłali mi isilver zamiast silver

 

 

 


Mi znow inna firma wysłała piankę gms-02 jedna z napisami drugaą bez.

 

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie dogadanie się z chłopakami z forum, którzy kupują w ilościach hurtowych od bezpośredniego dystrybutora i odkupić tyle ile potrzeba. Pominie się wątpliwej jakości sklepy i uniknie wpadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dostawę tych nowych mat GMS... Dzisiaj wrzucę fotki.

Co mnie od razu zaskoczyło to ten szary klej....!

Jest taki jakiś hmmm dzwiny :D  Zupełnie inna mieszanka niż w starszych wersjach (07XL, 07L)

Maty występiją w dwóch rozmiarach:

- 50 cm x 70 cm

- 37,5 cm x 26,5 cm

 

Trzeba to potestować....

 

 

Gąbki z tej nowszej seri są też z innego materiału wykonane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już dostawę tych nowych mat GMS... Dzisiaj wrzucę fotki.

Co mnie od razu zaskoczyło to ten szary klej....!

Jest taki jakiś hmmm dzwiny :D  Zupełnie inna mieszanka niż w starszych wersjach (07XL, 07L)

Maty występiją w dwóch rozmiarach:

- 50 cm x 70 cm

- 37,5 cm x 26,5 cm

 

Trzeba to potestować....

 

 

Gąbki z tej nowszej seri są też z innego materiału wykonane....

Załóż rękawiczkę i złap się tego  :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...