Skocz do zawartości

Koszulki na kable zasilajace ???


cooler
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam zamiar kupic kabel zasilajacy 50mm2 spawalniczy

i chcialem do niego dokupic nylonowa plecionke

 

cos takiego

http://allegro.pl/item950241566_plecionka_...50mm2_15mm.html

 

i nie wiem skad - gdzie kupic takie koszulki ktore pozwola mi zakonczyc kabel tzn zabezpieczyc przy koncu by trzymal sie oplot

cos takiego

 

 

http://www.fothost.pl/upload/09/26/119d3803.jpg

 

sorki za zdjecie - wykorzystalem je od kolegi Raadka

z tematu fotki wnetrz wzmacniaczy

 

nie wiem co to za koszulki jaki ich rodzaj

najlepiej byloby miec takie rozciagliwe koszulki czarne i czerwone

te ktore sa sprzedawane z konektorami sa dosc sztyne i raczej do tego sie nie nadaja

 

bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alle są koszulki termokurczliwe SINUSLIVE'A

Jeśli ktoś miał z nimi do czynienia, proszę o info. Jak mają się do zwykłych termokurczy, które są niestety bardzo cienkie i bywają mało elastyczne.

Najlepiej zapodajcie od razu namiar na takie idealne termokurcze, czyli stosunkowo grube i elastyczne o intensywnym (czarnym/czerwonym kolorze) a nie jak zwykłe bazarówki wyblakłym... z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś koszulki termokurczliwe, które po obkurczeniu pozostają elestyczne (jak guma)?

 

no wlasnie o takie mi chpodzi

bo bylem dzis w elektrycznym i byly takie badziewia wyblakle - cienizny sztywne jak diabli i po podgrzaniu takze sztywne jak cholera nawet nie mieli czarnych na przewod 50mm2

 

takze dalej szukam

jesli ktos ma namiary na takie elastyczne to prosze o info

 

tu sa te sinuslive ale

nawet w opisie pisze ze po pogrzagniu staja sie twarde

 

http://allegro.pl/item946856100_sinuslive_...staw_20szt.html

 

 

no nic chyba te kupie bo innych ciekawszych nie znajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

które są niestety bardzo cienkie i bywają mało elastyczne.

Jak obkurcza się na czymś ostrym to mogą zostać przebite. Dlatego właśnie rozumiem poszukiwania kolegi. Takie elastyczne koszulki są czasami na kabelkach dawanych do płyt głównych. Widać że są obkurczone, ale mają giętkość silikonowych przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te sinusy są dość cienkie i elastyczne .... Może nie wyglądają jakoś cudownie (nie mają intensywnego koloru- właśnie stara dętka :) ) I dają radę się wyginać. (po wygięciu ponownie je najlepiej przygrzać).

Używałem dość trochę termo w pracy (sterowniki elektryczne) i wszystkie które miałem były twardsze od tych Sinuslive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na alle są koszulki termokurczliwe SINUSLIVE'A

 

Mysle ze doplata za firme w tym przypadku nie ma sensu. Taniej i szybciej bedzie podejsc do sklepu z art elektrycznymi, hurtowni lub ktoregos z wiekszych marketow budowlanych..

 

Nie chciałbym tą wypowiedzią namieszać zwolennikom płacenia z towar firmomowy i alternatywny :-) ....używam termoskurczów Sinuslive ( wadą jest to, że w zestawie jest mało użytecznych rozmiarów ) .... i stwierdzam, że jakosciowo są nie do pobicia, obkurczają się na kablu z plecionką idealnie są elastyczne i to po niewielkim nagrzaniu ...te proponowane , tanie z metra termoskurcze z hurtowni elektrycznych również przerabiałem ..trzeba mocniej podgrzewać i niestety mimo korzystniejszej ( o parę PLN-ów ) ceny w estetyce znacznie odstają ...to wszystko jeżeli chodzi o wyglad ...nie mieszając w to ceny :-)

 

pozdrawiam Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...